yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

İnsan Kaynakları Eğitimleri

- insan kaynakları

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

İnsan Kaynakları konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlık Programı

İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi & Kursu Antalya

insan kaynakları uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitim Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIĞI
(MEB ONAYLI)

MESLEKİ GELİŞİM İLE KARİYERİNE KARİYER KAT!MEB Onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Kursu Antalya

insan kaynakları uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında MEB Onaylı İnsan Kaynakları (Uzmanlık) kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI Uzmanlığı KURSU
( MEB Onaylı )

MESLEKİ GELİŞİM İLE KARİYERİNE KARİYER KAT!

Özlük İşleri SGK, Bordrolama Uzmanlığı - Antalya

- bordro uzmanlığı2Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Personel Özlük İşleri, SGK Bordrolama Uzmanlığı Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ, SGK BORDROLAMA UZMANLIĞI EĞİTİMİ


Yetenek Yönetimi Eğitimi

- yetenek yönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yetenek Yönetimi Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


YETENEK YÖNETİMİ EĞİTİMİÜcret Yönetimi Eğitimi

- ücret yönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Ücret Yönetimi Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


ÜCRET YÖNETİMİ EĞİTİMİ
Kariyer Geliştirme Danışmanlığı

- kariyer planlamaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kariyer Geliştirme Danışmanlığı eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.KARİYER GELİŞTİRME DANIŞMANLIĞI

Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri Eğitimi Kursu

- yetkili bazlı mülakatYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

YETKİNLİK BAZLI MÜLAKAT TEKNİKLERİ
Performans Değerlendirme Sistemi Nedir? Nasıl Yapılır?

- Performans DeğerlendirmeYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İnsan Kaynakları Performans Değerlendirme Sistemi Nedir? Nasıl Yapılır? Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.İNSAN KAYNAKLARI PERFORMANS DEĞERLENDİRME SİSTEMİ NEDİR? NASIL YAPILIR?