İnsan Kaynakları Eğitimleri

- insan kaynakları

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

İnsan Kaynakları konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlık Programı

MEB Onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Kursu Anta

insan kaynakları uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında MEB Onaylı İnsan Kaynakları (Uzmanlık) kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI Uzmanlığı KURSU


MESLEKİ GELİŞİM İLE KARİYERİNE KARİYER KAT!

İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi & Kursu Antalya

insan kaynakları uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitim Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIĞI
(MEB ONAYLI)

MESLEKİ GELİŞİM İLE KARİYERİNE KARİYER KAT!Özlük İşleri SGK, Bordrolama Uzmanlığı - Antalya

- bordro uzmanlığı2Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Personel Özlük İşleri, SGK Bordrolama Uzmanlığı Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ, SGK BORDROLAMA UZMANLIĞI EĞİTİMİ


Uygulamalı SGK Teşvikleri Eğitimi

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Uygulamalı SGK Teşvikleri Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


UYGULAMALI SGK TEŞVİKLERİ EĞİTİMİ

Temel Bordrolama Eğitimi - Antalya

- bordro uzmanlığı2Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Personel Özlük İşleri, SGK Bordrolama Uzmanlığı Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ, SGK BORDROLAMA UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Yetenek Yönetimi Eğitimi

- yetenek yönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yetenek Yönetimi Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


YETENEK YÖNETİMİ EĞİTİMİPaylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00