Katılımcı Görüşleri

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Katılımcı Görüşleri Yorumlar

Yıldız Gelişim Akademisi eğitim ve seminer katılımcı görüşleri aşağıdaki gibidir.

- katılımcı görüş

Dilek DİBEKÇİ (İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Yıldız Gelişime verdikleri en güzel eğitim, ilgili ve alakalı davranışları öğretici yanlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Bu eğitim ve Bayram hocamız bize çok şey öğretti ve kattı. Excel de bilmediğim birçok ince detaylar olduğunu farkettim. Şunu söyleyebilirim ki çok şey öğrendim. Kurum yöneticileri bizi her konuda bilgilendirdi ve birebir ilgilendi. Kendileri çok iyi bir eğitmen ve işletmeci. Antalya bölgesinde en iyi kurs olduğunu düşünüyorum. O yüzden sonsuz teşekkürler.

-

Şeyda YÜRÜR (İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Yönetici Asistanı
Kurs Süresi, anlatım ve örnekler ile ilgili çok iyi hocamız gayet başarılıydı. Ben çok memnun kaldım, teşekkürler.

-

Murat AKBABA (Bilgisayar İşletmenliği)
Laboratuvar Teknikeri
Yıldız Gelişim Akademisi adına olumsuz hiçbir düşüncem yok ilgili olmanız çok güzel teşekkür ederiz.

-

Duygu ALKAN (Bilgisayar İşletmenliği)
Yıldız Gelişim Akademisi ve Mehmet hocamıza teşekkür ederiz. Mükemmel bir eğitimci ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

-

Alara ÖZMEN (Bilgisayar İşletmenliği)
Herşey çok iyiydi. Hocamızın güleryüzlülüğü anlatış ve örnekler herşey güzeldi. Anlatım ve konular yeterliydi. Kurumdan Bayram bey teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

-

Zeynep AKAY (Bilgisayar İşletmenliği)
Sayın Yıldız Gelişim Akademisi; Verdiğiniz bilgiler ve destekler için teşekkür ederim. Hocamız bilgilerimizi tazelediğiniz ve bilmediklerimizi öğrettiğiniz için teşekkür ederim. Eğitim hayatınızda başarılar dilerim. Teşekkürler.

-

Damla GENÇ (Bilgisayar İşletmenliği, Hasta Kabul Kursu)
Öğrenci
Güleryüz ve samimiyet herşey çok güzeldi. İşyeri ve çalışmak gibi bir fırsatım olursa öğrendiğim bilgileri takılmadan yapabileceğime inanıyorum. Yapıp ilerledikçe sizi hatırlayacağım. Hocalarıma ve Yıldız Gelişim'e teşekkürler.

-

Ahmet GENÇTÜRK (Bilgisayar İşletmenliği)
Son derece başarılı bir eğitim süreciydi. Eğitmen çok deneyimli ve konuyu iyi aktarıyordu. Teşekkürler..

-

Tuncay ŞEN (Bilgisayar İşletmenliği)
Benim için çok olumlu yönde geçen bir eğitim süreci oldu. Gerek dersi veren hocamız, gerekse kurum olarak herşey mükemmel ve aile havasındaydı. Teşekkürler..

-

Harun TOPLU (Bilgisayar İşletmenliği)
Dürüst ve anlatımı çok açık bir eğitim kurumu, şahsen ben çok memnun kaldım. Teşekkürler..

-

Mine Yıldırım(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Yıldız Gelişim'den İleri Excel eğitimi aldım.Çok memnun kaldım;işe başladım;çok faydasını gördüm; Bayram bey çok çok yardımcı oldu; çok teşekkür ederim Bayram beye ve herkese tavsiye ederim.

-

Cansu YÜKSEL(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Yıldız Gelişim Akademisinde aile ortamında gibi eğitimi destekleyen huzur bulduğum bir kurum. Teşekkürler.

-

Nermin YÜKSEL(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Çok keyifli ve akıcı zaman geçirdiğim ve bilmediğim çok fazla şeyi öğrendim. Teşekkürler.

-

Buse TÜRKKAN(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Kursda ki ortam çok iyiy herkes çok sıcak kanlı ve dersler öğretici ve öğrenim garantili. Herkese tavsiye ederim.

-

Gamze Erbay(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Eğitimde eğitmenlerin desteği yadsınamaz, öğrenene kadar sınırsız örnek, tekrar dersleri sunuluyor. Eksik kalan hersey tamamlanıyor. Bunun yanısıra eğitmenin ilgi alakası, dersi sunuş biçimi çok iyi düzeyde.

-

İlker Şahin (İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Bayram hocamın verdiği İleri Düzey Excel kursu gerçekten çok başarılı bir şekilde gerçekleşti. Öğrenememe korkusu vardı içimde ama çok etkin ve efektif şekilde tamamlandı. Ciddi anlamda kendimi bu kurs ile birlikte geliştirdim. Bayram hocaya katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

-

Berk Yıldırım(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Öncelikle beklentilerimin üzerinde bir eğitim programı olduğu belirtmek isterim. Her ne kadar grup eğitim sürecinde olsakta bireysel taleplerime ve kişisel eksikliklerime etkili ve etkin bir biçimde yanıt alma fırsatım oldu. Uygulamalı eğitim olması öğrendiklerimi pekiştirmeme yardımcı oldu. Bu verimli eğitim süreci için teşekkürlerimi iletmek isterim.

-

Burcu TURĞUT(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Bayram hocadan gayet memnunum. Hem insan olarak hem kursiyerlere yaklışımı , hem mesleki bilgisi çok iyi ve tatmin edici herkese tavsiye ederim.

-

Sinem DEMİR(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Katıldım İleri Düzey Excel eğitimiydi. Bayram hocam gayet rahat ve günlük konuşmalarımızla korkutmadan exceli sevdirdi korkulacak birşey yok excel çok zevkli.

-

Gökçe YANKAYA(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
İleri Düzey Excel kursu ile vaktimi çok değerli geçirdim. Tüm merak ettiklerimi, kısa yolları ve faydalı bilgileri akıcı bir anlatımla çok iyi anladım.

-

Selma ŞENTÜRK (İleri Düzey Excel, Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayarlı Muhasebe, Satış ve Pazarlama)
Yönetici
Hedefiniz güzel bir kariyerse, kişisel gelişiminize önem veriyorsanız, iş hayatınız pratik etkin ve verimli olsun istiyorsanız en iyi tercih YILDIZ GELİŞİM AKADEMİ kurumunur. Güler yüzlü, anlayışlı, insana değer veren eğitimcileri rehberliğinde hiç sıkılmadan motivasyonla başarı sizinle olacaktır.

Bilgisayarlı Muhasebe, İleri Düzey Excel, Satış ve Pazarlama eğitimlerine katıldım. Anlamadığım herşeyi sordum ve her zaman cevabını aldım. Konusunda uzman kadrosundan memnun kaldım. Kaçırdığım ders olduğunda telafisi yapıldı. konu tekrarları özenle yapıldı. Aldığım eğitimler iş hayatımı daha etkin hale getirdi, kendime güvenim ve cesaretim oldukça yükseldi. Kişisel Gelişim ve Meslek eğitimlerinden memnun kaldım ve hedeflerime ulaşmak için YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİNDEN eğitim almaya devam ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Kurum Müdürü ve tüm hocalarıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

-

Gülcan EMEN(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Güvenlik Görevlisi
Eğer Excel programını bildiğinizi düşünüyorsanız bildiklerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Bu eğitimde Excelin harika bir program olduğunu ve aslında bilgilerimin oldukça sınırlı olduğunu gördüm. Kesinlikle katılmanızı öneriyorum. Bayram Beye teşekkür ederim. Ayırdığım zamanın hakkını gerçekten aldım.

-

Selma ŞENTÜRK(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Eğitime katılarak eksiklerimi gördüm ve eğitim sayesinde iş hayatında daha verimli çalışabileceğimi düşünüyorum. Emekleriniz için teşekkürler.

-

Erman BÜLBÜL(İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Makine Mühendisi
Excel konusunda temel bilginizi tamamlayarak bu kursa katıldığınızda çok faydalı olacaktır. Kurs ortamı ve personel gayet sıcak.

-

Ayşenur BİRCAN (İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
Almış olduğum bu kurs formüllerde ki şaşkınlığımı giderdi. İşim gereği sürekli kullanmam gerekli. Ayrıntılı anlatımı sayesinde Bayram Hoca'ya teşekkürleri bir borç bilirim.

-

İlker ÖZTÜRK (İleri Düzey Excel, Office Programları, Bilgisayar İşletmenliği)
İnsan Kaynakları Sorumlusu
Eğitim öncesinde beklentilerimi düşük tuttuğumu, eğitimin sonlanması neticesinde farkettim. Aktarılan bilgiler ve uygulama pratikleri iş hayatında aktif kullanılabilir ve fayda sağlayıcıdır. Teşekkür ederim.

Tuğçe İNANÇ (10 Parmak Klavye)
Bakırköy adliyesine icra katibi olarak atandım. Yıldız Gelişim Akademiye, hazırlık dönemimde destek ve yönlendirmeleriyle çok memnun olduğum on parmak klavye kursu hocamız Bayram Alioğluna teşekkür ederim. (BAKIRKÖY/İSTANBUL İCRA KATİBİ SINAVI KAZANMIŞTIR, İCRA KATİP OLARAK YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2022)

-

Berna T. (10 Parmak Klavye)
Sayın Bayram hocamızın tecrübe ve motivasyonları ile F klavyede ilerleyip sınavı kazandım. İlginiz için çok teşekkür ediyorum. (ANTALYA DA YAPILAN SINAVI KAZANMIŞTIR, KATİP OLARAK YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2021)

-

Mustafa GÜVEN (10 Parmak Klavye)
Aldığım klavye eğitimi sayesinde katip oldum. (ANTALYA DA YAPILAN SINAVI KAZANMIŞTIR, KATİP OLARAK YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2021)

-

Beyza V. (10 Parmak Klavye)
Araştırma neticesinde ve yorumlara bakarak Yıldız Gelişim Akademisi ile karşılaştım. Kurs sahibi Bayram bey ve hocamız Bayram A. sayesinde onların anlayışı ve destekleri ile kazandım. Herşey için Yıldız Gelişim Akademisi ve ders hocamız Bayram beye teşekkür ederim. (ANTALYA DA YAPILAN SINAVI KAZANMIŞTIR, ANTALYA BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİNE YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2021)

-

Gözde YILDIRIM (10 Parmak Klavye)
Yaklaşık 1 yıl önce kurs için araştırma yaparken buradaki yorumlara bakarak bu kursa kayıt olmuştum kurs hocamız sayın Bayram hocanın tecrübesi, motivasyonları ve yönlendirmeleri sayesinde hem f klavyede ilerledim hem de katiplik sınavını kazanmış oldum emekleri için öncelikle sayın hocam Bayram hocama ve sonra Yıldız Gelişim Akademisine teşekkür ederim (ANTALYA DA YAPILAN SINAVI KAZANMIŞTIR, ANTALYA BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİNE YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2021)

-

Hatice AYTAR (10 Parmak Klavye)
Sayın Bayram hocamin verdiği paha biçilmez eğitim sayesinde klavye sınavına hazırlık sürecimde tecrübesi, bilgisi ve psikolojik desteğiyle kazandım katiplik sınavını. Çok teşekkür ediyorum bende bir iş sahibiyim artık, kendisine minnettarım… (ANTALYA DA YAPILAN SINAVI KAZANMIŞTIR, ANTALYA BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİNE YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2021)

-

Meral KÜLLÜ (10 Parmak Klavye)
Zabıt Katipliği sınavına girmeye karar verdiğimde on parmak bilmiyordum internetten Yıldız Gelişim Akademisine gidip kaydoldum Özlem hocamız sayesinde öğrendim. Ankara ve İstanbulda sınavlara girdim pes etmeden bir sonraki alımı bekledim kurs yeri çok özverili olduğu için her zaman gittiğim zaman daha önceki grupda öğrencisiniz tekrar kayıt olmanız gerekli demedi boş zamanlarımda çalışmamız için bilgisayar sınıfları bile bizlere sundu sonunda Antalya'nın sınavına girdim 108 yazarak istedikleri yazma ortalamasına girebildim özversi için kuruma ve Özlem hocama teşekkür ediyorum.(ANTALYA ZABIT KATİPLİĞİ SINAVI KAZANIP YERLEŞMİŞTİR. TEBRİK EDERİZ)

-

Sultan ÇİMEN (10 Parmak Klavye)
Buraya ilk başladığımda klevyeye dair hiçbirşey bilmiyordum. Fakat birkaç hafta içinde bütün önemli püf noktalarını öğrendim ve uygulama sınavında 115 net yaptım ve şu anda son denememde 3 dakikada 202 kelime yazdım, hocama ve Yıldız Gelişim Akademisine teşekkürler.(İSTANBUL İCRA SINAVINDA 181 KELİME İLE 1. OLUP, YERLEŞMİŞTİR. TEBRİK EDERİZ)

-

Ebru GÜR(10 Parmak Klavye)
Ben sıfırdan başlayan bir öğrenciydim ve yapabileceğime inanmıyordum Yıldız Gelişim Akademisi ve hocamız sayesinde şu an bende memur oldum. Teşekkürler.( Zabıt Katipliği kazanmıştır memur olarak atanmıştır )

-

Mustafa Can BUDAK (10 Parmak Klavye)
Eğitim hayatımda gördüğüm fakat başarılı olamadığım "F" klavye 10 Parmak dersi için Yıldız Gelişim Akademisi kursuna geldim. Kısa sürede hocamızın desteği ile yüksek sayılara ulaştım. Katip olmak isteyenler için tavsiye ettiğim bir kurum oldu.

-

Dilara Pakırdağ (10 Parmak Klavye)
Aldığım eğitim karşısında her şey dört dörtlük hocanın bilgisi ve bize karşı olan ilgisi klavyeye karşı bizi daha da motive etti. Hocayı sevmeseydim klavyeye bu kadar bağlanamazdım belki tekrar gelsem yine Mehmet Hocanın dersine girerdim

-

Fatma Işık (10 Parmak Klavye)
Kurumun güler yüzlülüğü, güvenilirliği ilgi ve alakası son derece iyiydi. Çalıştıkları eğitimciler yeri geldiğinde arkadaş olarak yaklaşıyorlar. Hocamıza sonsuz teşekkür ederim. 10 parmağı bizlere sevdirdiği için.

-

Tuğba KARACADAL(10 Parmak Klavye)
Kurs öğretmenimiz hocamız sayesinde F klavye 10 parmakta hiç bilgim yokken şu anda 140 net kelime dolayında yazıyorum. Hocamız ve Bayram Hocaya herşey için çok teşekkür ederim.

-

Yeşim BÖLGE(10 Parmak Klavye)
Bu kursa F Klavye öğrenmek için geldim. F Klavyeye dair hiçbir bilgim yoktu. Hocamız sayesinde çok kısa sürede kendimi geliştirdim. İlk başlarda 80 yazabiliyordum. Şu anda yaklaşık iki ayda 170’lere çıktım. Yıldız Gelişim Akademisi sayesinde bu seviyelere ulaştım. Herşey için teşekkürler.

-

Keziban ÖZIŞIK(10 Parmak Klavye)
10 Parmak Klavye eğitimine katıldım. Zabıt Katipliği uygulama sınavında 125 kelime yazdım ve hemen işe başladım. Başta Hocamız ve Yıldız Gelişim Akademisi çalışanlarına katkıları için çok teşekkür ediyorum.

-

Firdes DURNA(10 Parmak Klavye)
Kursa ilk olarak başarısızlıkla başlamıştım. Beklediğimin üstünde bir eğitim aldım. Bütün düşünen arkdaşlarıma tereddütsüz gelmelerini öneririm. Hocamızın ilgisi çok iyi teşekkürler.

-

Sema SÖĞÜT Bilgisayarlı Muhasebe
Öğretmenimiz Özlem hanım dan çok memnun kaldık sabırla anlatması çok iyi öğretici.

-

Melike YILDIZ Bilgisayarlı Muhasebe
Kurs hemen iş bulmam da çok yararlı oldu. Kursum bitmeden hemen önce işe başladım.

-

Şerife N. Akbaş Bilgisayarlı Muhasebe
Hocamızın donanımlı ve bilgisi mükemmel. Kursiyerlerle kurduğu iletişim ders anlatış tarzı çok iyiydi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

-

Sezen Çoşkun Bilgisayarlı Muhasebe
Güler yüzlü Kerime hocamızın güzel anlatımıyla yararlı bir eğitim süreci oldu.

-

Elif Özge Gorbağa Bilgisayarlı Muhasebe
Güler yüzlü hocamızı çok sevdim. Sıcak bir arkadaşlık ortamıyla bilgi alışverişinden dolayı çok teşekkür ederim. İleride başka kurslara gelecek olursam yine burayı tercih ederim.

-

Aysel KALAYLI (Bilgisayarlı Muhasebe)
Emeği geçen hocamız ve kurum yönetici ve çalışanlarına teşekkürler.

-

Elif Sıla GÜNDOĞAR (Bilgisayarlı Muhasebe)
Kursun başından sonuna kadar bize olan ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimizi hocamız ve kurs yöneticisi Bayram beye teşekkür ederiz.

-

Ramazan İLİK (Bilgisayarlı Muhasebe)
Kursun başından sonuna kadar bize olan ilgi ve alakası için hocamıza teşekkür ederiz. Kurs yöneticisi Bayram beye uygun ortamı sağladığı için teşekkür ederim.

-

Huzeyma GENÇ (Bilgisayarlı Muhasebe)
Kursun başından sonuna kadar hocamıza ve kurs yönetimi Bayram beye teşekkürler.

-

Kamile ÇALIŞKAN (Bilgisayarlı Muhasebe)
İş hayatına atılmadan önce aldığım bu kursla kendimi iş hayatına hazır hissediyorum. Gelecek arkadaşlara da öneriyorum. Hocamıza da teşekkürlerimi sunuyorum.

-

İlgin İPEK (Bilgisayarlı Muhasebe)
Eğitmen hocamızın dersi anlatımı ve sunumu konusunda gayet başarılıydı. Aldığım eğitimden dolayı teşekkür eder, Yıldız Gelişim Akademisine teşekkürler.

-

Garip Yıldırım (Bilgisayarlı Muhasebe)
Ön Muhasebe hakkında daha çok bilgim oldu yararlı oldu benim için gelecek arkdaşlara tavsiye ederim. İstediğimiz sorduğumuz sorulara yanıt verildi.

-

Ahmet ÖNCER (Bilgisayarlı Muhasebe)
Ben Muhasebenin M'sini bilmeden geldim. Lise mezunuyum. Allah Razı olsun hocam sayesinde, başarım %100 oldu. Yıldız Gelişim Akademisine sonsuz teşekkür ederim. Öğrenmem konusunda bana fazlasıyle çok yardımcı oldular. Yaz sonu diğer alanlarda kursa başlayacağım.

-

Selma ŞENTÜRK (Bilgisayarlı Muhasebe, İleri Düzey Excel, Satış ve Pazarlama)
Yönetici
Hedefiniz güzel bir kariyerse, kişisel gelişiminize önem veriyorsanız, iş hayatınız pratik etkin ve verimli olsun istiyorsanız en iyi tercih YILDIZ GELİŞİM AKADEMİ kurumunur. Güler yüzlü, anlayışlı, insana değer veren eğitimcileri rehberliğinde hiç sıkılmadan motivasyonla başarı sizinle olacaktır.

Bilgisayarlı Muhasebe, İleri Düzey Excel, Satış ve Pazarlama eğitimlerine katıldım. Anlamadığım herşeyi sordum ve her zaman cevabını aldım. Konusunda uzman kadrosundan memnun kaldım. Kaçırdığım ders olduğunda telafisi yapıldı. konu tekrarları özenle yapıldı. Aldığım eğitimler iş hayatımı daha etkin hale getirdi, kendime güvenim ve cesaretim oldukça yükseldi. Kişisel Gelişim ve Meslek eğitimlerinden memnun kaldım ve hedeflerime ulaşmak için YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİNDEN eğitim almaya devam ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Kurum Müdürü ve tüm hocalarıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

-

Ayşe Nur GÜLMEZ (Bilgisayarlı Muhasebe)
Mimar
Muhasebe mesleği ne olursa olsun herkesin öğrenmesi gereken bir konu. Özellikle ticaretle uğraşıyorsanız kesinlikle şart. Ben bir mimar olarak bu kursta kendime çok şey kattığımı düşünüyorum. Kursun sonunda kendimize ait inşaat şirketinin ön muhasebesini tutabilir hale geldim. Bu konuda emeği geçen hocamıza ve Yıldız Gelişim Akademisi teşekkürler.

-

Özlem ÇETİN (Bilgisayarlı Muhasebe)
Ön Muhasebe
Özel Yıldız Gelişim kursundan Bilgisayarlı Muhsebe eğitimi aldım ve öğrendiğim bilgiler sayesinde işe başladım. Teşekkürler.

-

Serhat Demirhan (Bilgisayarlı Muhasebe)
Yönetici
Uzun yıllardır turizm sektöründe çalışıyorum, mesleğim ile ilgili tüm eğitimleri almaya çalışıyorum. Şunu belirtmeliyim ki Muhsaebe eğitimi herkesin alması gereken olmazsa olmaz bir eğitim. Hele bir de bizim hocamız gibi bir öğretmeniniz olursa değmeyin keyfinize. Sizi muhasebenin zirvesine çıkarır.

-

Melike TEKİK(Autocad ile Teknik Çizim)
Yıldız Gelişim Akademisi Autocad dersine aldığım hocamız anlatımından çok memnun kaldım. Anlaşılabilir ve keyifli geçti tüm derslerimizden ayrıca çok verim aldım.

-

Hasan TOPAL(Autocad ile Teknik Çizim)
Yeterli bir sürede uygun fiyat diyebileceğim en iyi eğitim. Tuğba hanım sıcak yaklaşımı ve gösterimleriyle başarılı olarak tamamladım. Teşekkürler.

-

Yaşar Sadık(Autocad ile Teknik Çizim)
Herşey için öncelikle çok teşekkür ederim. Eğitimcilerin ilgilisi ve alakası özellikle çok iyi gerek bizimle yönetici olarak Bayram bey ve Tuğba hocamız çok ilgilendiler kesinlikle tavsiye ederim.

-

Uğur YÖGEN(3D Max ile Modelleme, REVİT)
Kurstan çok memnun kaldım. Hocamızın öğrenmeme katkısı çok büyük oldu. Öğrendiklerimin eğitim ve iş hayatımda katkılarının büyük olacağından eminim.

-

Yusuf KAYA(3D Max ile Modelleme, Autocad Teknik Çizim, Photoshop)
Hocamız öğretme şekli ve yöntemleri ile öğretmek çok kolay ve kendimi geliştirmek için çaba göstermeme bile gerek yoktu akılda kalıcıydı. Hocamızın güler yüzlülüğü ve sıcakkanlılığı çok samimi bir ortam oluşturdu dersler bittiği vakit çok üzülmüştüm iki ki varsınız hocam.

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00