HAKKIMIZDA

Yıldız Gelişim Akademisi, uzman kadrosu ile kurumların ihtiyacı olan danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmakla birlikte, Bireysel Gelişim kapsamında bireylerin Bilgisayar Teknolojileri, Kişisel Gelişim ve Mesleki ve Kariyer Gelişimi alanlarında eğitim hizmeti sunmaktadır.

Bu kapsamda konusuda uzman eğitimcileri ile Bireysel Gelişim, Kurumsal Gelişim, Bilişim Teknolojileri Eğitimleriadı altında hizmet sunmaktadır.

Ayrıca kurumsal gelişim alanında sektörlere ve kurumlara özel eğitim programları hazırlamaktadır.

Vizyonumuz

Bireysel ve Kurumsal gelişim konusunda yaşam boyu eğitim ilkesini benimseyen, sonuç odaklı eğitim programları, en iyi hizmet kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile bireylere ve kurumlara değer katmak ve sektöründe ilk akla gelen şirket olmak.

Misyonumuz

Bireysel ve Kurumsal gelişim programları düzenleyerek, bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunmak, bireysel ve kurumsal gelişimde katkı sağlamak amacıyla gelişim ve değişimde öncü akademi merkezi olmak.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Sadakat
  • İletişim ve diyalog
  • İstikrar
  • Girişimcilik
  • Yenilikçi olmak
  • Sonuç odaklı olmak
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Değişim ve Gelişime öncü olmak
  • Objektif olmak

Öğrenim Garantisi ve Katılımcı Memnuniyeti
YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ, bireysel ve kurumsal eğitimlerinde bireylerin ve kurumların memnuniyetine önem vermektedir. Katılmış olduğunuz Bireysel eğitim kursuna kendinizi yeterli görmediğiniz durumda yada katılamadığınız dersler için sebep belirtmeksizin aynı eğitime ikinci defa ister eksik olduğunuz konuya isterseniz tamamına bir yıl boyunca ikinci kez ücretsiz eğitim hakkına sahiptirler.

Eğitimlerimiz de kalite, fayda, verimlilik, uygulamalı ve öğrenme odaklı bir eğitim hizmeti almanız önceliğimizdir.

Uzman Eğitmen Kadrosu
Yıldız Gelişim Akademisi'nin eğitmen kadrosu, her biri kendi alanında güncel bilgi ve tecrübelerle donanmış, pratik tecrübesi ve teorik bilgi düzeyinde konusuna hakim, sektör tecrübesine sahip, alanlarında uzman, profesyonel eğitmen ve danışmanlardan oluşur. Yıldız Gelişim bünyesinde işbirliği halinde çalıştığı bireysel ve kurumsal anlamda Türkiye genelinde toplam 100’den fazla sertifikalı eğitmen ve danışman bulunmaktadır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00