Neden Yıldız Gelişim Akademisi?

NEDEN YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ?

5 YILDIZLI EĞİTİMLER basari_siralamasi

Ücretsiz Kariyer Planlama: Talep edilmesi durumunda eğitim(kayıt) öncesi katılımcıların doğru eğitim ve doğru mesleklere yönlendirmek amacıyla uzman eğitmen ve danışmanlarımız tarafından ücretsiz kariyer planlama yapılmaktadır.

İşe Yerleştirme: İş arayan öğrencilerimiz aldıkları eğitim ile ilgili mesleki alanlarda personel arayan kurumlar ile buluşturularak işe yönlendirme yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerimiz eğitim sonunda özgeçmiş bilgilerini, kariyer tercihlerini bize ulaştırması istenilmektedir.

Öğrenim Garantisi: Bireysel sınıf eğitimlerinde devam şartı aramaksızın başarılı olamadığı derslere bir yıl içerisinde, ikinci defa ücretsiz katılma imkanı sunmaktadır.

Eğitim Sonrası Destek: Eğitimlerimiz uygulamalı ve öğrenme odaklı olmak şartı ile kalite, fayda, verimlilik önceliğimizdir. Mezun öğrencilerimiz eğitim sonrası her zaman kurumumuzdan destek alabilmektedirler.

Kapsamlı Özgün Kaynak(Eğitim Notu): Tüm katılımcılara eğitimlerimiz ile ilgili eğitimenlerimiz tarafından düzenlenmiş online & baskılı eğitim notu hazırlanmaktadır.

SERTİFİKALAR
1.1-Yıldız Gelişim Akademisi Onaylı Sertifika:
Bireysel ve Kurumsal tüm eğitimlerimizde eğitimi tamamlayan herkese verilir.

1.2-MEB Onaylı Sertifika: Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliği kapsamındaki kurslarda, kurs sonu yapılan sınav sonrası başarı ile tamamlayan herkese verilir.

1.3-Üniversite Onaylı:Yıldız Gelişim Akademisi kursu sertifikasını tamamlayan tercihe bağlı olarak verilmektedir.

1.4-Uluslararası Geçerli Akreditasyona sahip ICCW Onaylı Sertifika: Yıldız Gelişim Akademisi kursu sertifikasını tamamlayan tercihe bağlı olarak verilmektedir.

Referans Mektubu: Bireysel eğitimlerimizde devamlılık sağlayan ve başarılı olmak şartı ile eğitim konusunda iş başvurularınızda kullanabileceğiniz ve özgeçmişinizde bulunması size fark oluşturacak Yıldız Gelişim Akademisi ve eğitmen onaylı özel bir referans mektubu belgesidir.

Modern Eğitim Sınıfları

Tüm sınıflarımızda büyük ekranlarda LED TV ekranlarda sunum ile görsel anlatım yapılmaktadır.
Sınıflarımızda ferah, ısıtma ve soğutma gibi iklimlendir koşullarına sahiptir.
Bilgisayar Teknolojileri eğitimlerimiz için her öğrenciye güçlü ve hızlı bilgisayar imkanı bulunmaktadır.

Kampanyalar

2 & 3 kişi ve üzeri katılımlarınızda özel indirim imkanı, Yıldız Gelişim Akademisinden eğitim almış katılımcılara veya referans ile gelen katılımcılara ekstra indirim imkanı için arayınız.

Kredi Kartı ile 6-12 ay arası taksit imkanı,
Elden ödeme ile 2-6 ay arası taksit imkanı,
Kişiye özel ödeme planı için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Güneş Dershanesi Aynı Binada 1. Kat)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00