Ücretsiz Kariyer Planlama

kariyer planlama

Yıldız Gelişim Akademisi Kariyer Planlama Başvuru Merkezine Hoşgeldiniz!

* Ücretsiz Kariyer Planlama: Talep edilmesi durumunda eğitim(kayıt) öncesi katılımcıların doğru eğitim ve doğru mesleklere yönlendirmek amacıyla uzman eğitmen ve danışmanlarımız tarafından ücretsiz kariyer planlama yapılmaktadır.

İşe Yerleştirme: İş arayan öğrencilerimiz aldıkları eğitim ile ilgili mesleki alanlarda personel arayan kurumlar ile buluşturularak işe yönlendirme yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerimiz eğitim sonunda özgeçmiş bilgilerini, kariyer tercihlerini bize ulaştırması istenilmektedir.

Yıldız Gelişim Akademisi, Bilişim Teknolojileri, Kişisel Gelişim, Kariyer ve diğer Mesleki Eğitimler kapsamında eğitimlerine katılan ve tamamlayan öğrencilerine yönelik katılmış olduğu eğitim konularında Yıldız Gelişim Akademisi ve MEB Onaylı Sertifika ile birlikte Referans Mektubu vermektedir.

Ayrıca eğitimini başarılı olarak tamamlayan ve iş arayan öğrencilerimiz bu bölümden bize özgeçmişlerini iletebilir ve kariyer planlama konusunda destek alarak yönlendirmeler sağlanır. Bu konuda destek ve kariyer planlama yönlendirme almak isteyen mezun öğrencilerimiz Online Özgeçmiş Formunu buradan doldurmaları gerekmektedir.

Ayrıca işverenlerde firmalarına kariyer planlama konusunda bizden aşağıdaki alanlardan herhangi bölümlerine öğrencilerimizden kariyer planlama aşamasında bulunan öğrencilerimizden talep de bulunmak için ( İşveren İnsan Kaynakları Başvuru) İşveren Personel Formunu doldurabilirler.

Yıldız Gelişim Akademisi Vermiş Olduğu Bazı Bireysel Eğitimler

Amacımız, eğitimini başarılı olarak tamamlayan yada eğitimine başlama aşamasında olan öğrencilerine İnsan Kaynakları Kariyer Planlama konusunda profesyonel olarak destek olmaktadır. Bu konuda bizden destek almak isteyen öğrenci adaylarımız yada eğitimini başarılı olarak tamamlayan öğrencilerin bize özel olarak başvurmaları gerekmektedir

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Bilgisayar İşletmenliği

Bilgisayarlı Muhasebe

İleri Düzey Excel ile Veri Analizi ve Raporlama

Autocad ile Teknik Çizim

Grafik Tasarım Uzmanlığı(Photoshop, Illustrator, Indesign, Corel Draw)

10 Parmak Hızlı Yazma

Web Tasarım ve Web Programlama

KİŞİSEL GELİŞİM, UZMANLIK VE KARİYER BÖLÜMÜ

Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma

Diksiyon, Beden Dili ve İletişim

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı

Fotoğrafçılık, Çekim Gezisi ve Photoshop

İnsan Kaynakları Uzmanlığı

Personel Özlük İşleri SGK Bordrolama Uzmanlığı

Eğiticinin Eğitimi(Sunum Teknikleri, Hitabet)

Dış Ticaret Uzmanlığı

Stratejik Satın Alma Yönetimi

Satış Pazarlama ve Müşteri İlişkileri

Yıldız Gelişim Akademisi KURUMSAL EĞİTİMLER BÖLÜMÜ

  • Bilişim Eğitimleri
  • Meslek Eğitimleri
  • Satış Pazarlama, Müşteri İlişkileri
  • Yönetim Eğitimleri
  • Muhasebe ve Finans Eğitimleri
  • Dış Ticaret Eğitimleri
  • Satın Alma ve Lojistik Eğitimleri
  • Kişisel Gelişim Programları

Yıldız Gelişim Akademisii diğer kurumlardan ayıran en önemli farklardan birisi ise, öğrenci adaylarımızın eğitimleri başlamadan önce ( kayıt aşamasında ) yada eğitimini tamamlayan mezun olan öğrencilerine eğitim sonrası Kariyer Planlama konusunda yanında olmasıdır. Eğitim sonrası çalışan yada çalışmayan tüm öğrencilerimiz her daim istedikleri konuda bize başvurarak imkanlarımız doğrultusunda bizden destek alabilirler.

Ayrıca, kurumsal eğitim programlarında, Türkiye genelinde önde gelen şirketlerin tercih ettiği bir marka olan Yıldız Gelişim Akademisi, bireysel eğitimlerin yanısıra firmaların çalışanlarına yönelik faydalı, keyifli, faydalı ve sonuç odaklı kurumsal eğitimler ile firmaların kurumsal eğitim/danışmanlık ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.


Yıldız Gelişim Akademisi, Sosyal Sorumluluk gereği eğitim ihtiyacı olan ödeme durumu yada kimsesi olmayan kişilerin kariyer planlama desteği ile bilikte bilgisayar, kişisel gelişim ve mesleki kariyer eğitimlerinden burslu olarak hizmet almalarını sağlamaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi Kariyer Planlama Merkezinden Faydalanma için Başvuru Aşamları

Yıldız Gelişim Akademisi kayıt yaptırmak isteyen öğrenci adayları eğitim almadan önce Kariyer Planlarına uygun olan eğitimlerine yönlendirme konusunda destek almak için bize başvuruda bulunarak profesyonel destek alabilirler.

Kayıtlı olduları kurs-eğitimini başarılı olarak tamamlayan öğrencilerimiz iş hayatları için İnsan Kaynakları Kariyer Planlama merkezimize başvurarak profesyonel destek ve yönlendirme alabilirler.

İşverenler firmalarının açık olan bölümleri için İnsan Kaynakları Kariyer Planlama Merkezimize başvuruda bulunarak Kariyer Planı olan kendi alanlarına uygun öğrencilerimizden destek almaktadırlar.

Eğitim almadan yada aldıktan sonra İnsan Kaynakları Kariyer Planlama merkezine başvurmak isteyen öğrenci yada öğrenci adaylarımız Online Özgeçmiş Formunu buradan dolduralabilir veya hazır özgeçmiş dosyalarını gönderebilirler

online özgeçmiş formu buton işveren başvuru formu

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00