İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi & Kursu Antalya

insan kaynakları uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitim Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIĞI
(MEB ONAYLI)

MESLEKİ GELİŞİM İLE KARİYERİNE KARİYER KAT!Kurs Adı Dönemi Başlama Tarihi Gün ve Saatler

İnsan Kaynakları Uzmanlığı ve
SGK Özlük İşleri ve Bordro Uzmanlığı Eğitimi

H.içi
Akşam

24 Nisan 2024

Çarş - Perşembe
19.0
0 - 21.30

H.içi
Gündüz
arayınız Pazartesi - Çarşamba
11.00 - 13.30
Hafta
Sonu
28 Nisan 2024 Pazar
13.00 - 18.00

Toplam Süre: 8 hafta

Kursa Özel Kampanyalar

SGK ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMANLIĞI EĞİTİMİ ÜCRETSİZ
EĞİTİM KİTAPLARI

Sertifikalar
Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
Yıldız Gelişim Akademisi Onaylı Sertifika
Üniversite Onaylı Sertifika
ICCW Uluslararası Geçerli Akretitason Sertifiksası
Referans Mektubu

Eğitim İçeriği

Eğitimin Amacı:

Günümüzde hızla değişen iş dünyasında, işletmelerin tümü kendilerine rekabetçi üstünlük sağlayacak konuma getirecek çalışanlara ihtiyaç duymaktadır.

Başarılı işletmelerin insan kaynakları profiline bakıldığında; iyi eğitim almış, çevreyi analiz eden, araştıran, sürekli öğrenen ve öğreten, gelecek vizyonu olan, paylaşmasını bilen, uyum yeteneği olan, değişime açık kişilerin çoğunlukta olduğu görülür. Nitelikli işgücüne sahip olma rekabette üstün olma çabasının ön koşuludur. Bu işgücünün doğru zamanda, doğru yerde ve doğru biçimde kullanılması da gerekir.

Bu koşul ve gerekçeler günümüz işletmelerinde insan kaynakları yönetimini ve yöneticilerini vazgeçilmez yapmaktadır. İnsan kaynakları yönetiminin temel amacı mutlu, verimli ve pozitif düşünen çalışanlar yaratmaktır.

İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi ile bu amacı gerçekleştirmek isteyen insan kaynakları uzmanları yetiştirmektir.

Kimler Katılmalı:

 • İnsan kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunlar.
 • Farklı alanlarda görev yapan fakat insan kaynaklarına ilgi duyan ve alanda uzmanlaşmak isteyenler.
 • Şirketlerin insan kaynakları bölümünde çalışmış veya çalışan bu konuda daha da deneyimli hale gelmek ve gelişim göstermek isteyen çalışanlar ve yöneticiler.
 • Şirketlerin farklı departmanlarından çalışan insan kaynakları süreçlerine hakim olmak isteyen yöneticiler, şirket sahipleri.

1.İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ VE ÖRGÜTLENMESİ

PERSONEL VE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

 • Personel ve İnsan Kaynakları Kavramları
 • Tarihi Gelişim Sürecinde Personel Yönetimi ve İnsan Kaynakları Yönetimi
 • İnsan Kaynakları Yönetiminin Önemi

2.İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİNİN TEMEL FAALİYET ALANLARI

 • Örgüt, İşler ve İnsanlar İçin Planlama Yapılması
 • İnsan Kaynaklarının Elde Edilmesi
 • İnsan Kaynaklarının Elde Tutulması
 • Bireysel ve Örgütsel Performansın Arttırılması

3.İNSAN KAYNAKLARI BÖLÜMÜNÜN ÖRGÜT YAPISI

 • İşletmenin Genel Örgüt Yapısı İçerisinde İnsan Kaynakları Bölümünün Yeri
 • İnsan Kaynakları Bölümünün Örgütlenmesi

4.İŞ ANALİZİ

İŞ ANALİZLERİNİN İŞLEVLERİ

İŞ ANALİZİ İÇİN GEREKLİ BİLGİLERİ SAĞLAMA YÖNTEMLERİ

 • Gözlem
 • Mülakat
 • Anket

İŞ ANALİZİ TEKNİKLERİ

 • İş Envanterleri
 • Durum Analizi
 • Fonksiyonel İş Analizi
 • Kritik Olay Tekniği

İŞ ANALİZİ BİLGİLERİNİN DÜZENLENMESİ

 • İş Tanımları
 • İş Gerekleri

5.İNSAN KAYNAKLARI PLANLAMASI

 • İnsan Kaynakları Planlaması Kavramı
 • İnsan Kaynakları Planlamasında Temel İlke ve Yöntemler
 • Gerçek Personel Talebi
 • Yedek Personel Talebi
 • Ek Personel Talebi
 • Yeni Personel Talebi

Katılımcı Görüşleri

Nazlı DENİZ(İnsan Kaynakları, Bordro Uzmanlığı)

Katıldığım insan kaynakları kursu benim için çok güzel bir yolun başlangıcı oldu. Kursumun son gününde iş bulmam ayrıca mutlu etti beni.Öncelikle böyle bir imkan sağladığı için ve güler yüzlülüğü için Bayram beye gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Ve bilgi birikimlerini,deneyimlerini bizimle paylaşan çok saygı duyduğum Bülent hocama yürekten teşekkürler.

-

İsim Vermek İstemiyor(İnsan Kaynakları, Bordro Uzmanlığı)
Eğitimle ilgili çok memnun kaldım. Eğitici hocaların bilgi birikimi çok iyi tavsiye ederim.

-

Özgül TAN(İnsan Kaynakları, Bordro Uzmanlığı)
Herşey için çok teşekkür ederim. 2 ay boyunca mükemmler bir eğitim aldım.

-

Semra BEYDEMİR(İnsan Kaynakları, Bordro Uzmanlığı)
Öncelikle Yıldız Gelişim Akademisine bu eğitimi sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar gördüğüm eğitimler içinde en güzel, en faydalı, en amaca yönelik…. O kadar yazılır dı ki!... Olanı buydu. Başarının baş mimarında hocamız. Bu eğitimi alanlar hocamız ile tanıştıkları için de çok şanslılar. Kariyeri dolu biriyle konuşmak ondan iki kelime bişeyler öğrenmek benim için harikaydı. Çok teşekkür ederim herşey için Seviler ve Saygılar.

-

G. A(İnsan Kaynakları, Bordro Uzmanlığı)

Hocamıza sonsuz teşekkürler. Kendisi emekli olmuş bir İK müdürü emekli olmadan önce tanışmış olmayı ve onunla çalışmayı çok isterdim. Çünkü eğitim kavramını özümsemiş bencilce hırsları olmayan öğretebilmeyi amaç edinmiş bir insan. Bence İK eğitimi kesinlikle Yıldız Gelişim Akademisinden alınmalı ve 4 yıl emek verdiğim üniversite hayatımda bordronun B’sini görmemişken bana 2 ayda bordroyu öğrettiği için de ayrıca teşekkür ediyorum.

-

Murat SATILMIŞ(İnsan Kaynakları, Bordro Uzmanlığı)
Akademi içinde saygıdeğer hocamın büyük bir şans olduğuna inanıyorum. Kurstan aldığım eğitim bu alanda donanımlı olmama vesile olduğundan sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

-

Pelin ARMAĞAN(İnsan Kaynakları, Bordro Uzmanlığı)
Şu anda almış olduğum eğitim sayesinde İnsan Kaynaklarında işe başladım. Tabi ki en çok memnun kaldığım hocamızın eğitimi için 100 üzerinden 100 puan veriyorum.

-

Sinem UÇAK(İnsan Kaynakları, Bordro Uzmanlığı)
Yıldız Gelişim Akademiye ve hocamıza tekrar tekrar teşekkür ederim. İş bulmam konusunda yardımcı oldukları için ayrıca teşekkür ederim.

-

Gamze YÜCEL(İnsan Kaynakları, Bordro Uzmanlığı)
Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. En önemlisi değerli hocamızdan eğitim aldığım için çok mutluyum. Bilgileriyle iş hayatımda avantaj elde ettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler. Hocamıza 100 üzerinden 100 puan.

-

Nazlı KOÇDEMİR(İnsan Kaynakları Uzmanlığı)
Eğitimler samimiyet ve keyifle geçtiği için öncelikle hocama teşekkür ederim. Almış olduğum İnsan Kaynakları eğitimi ve öğrendiğim bilgiler sayesinde işe başladım. Teşekkürler.

-

Dudu SARI (İnsan Kaynakları)
Öncelikle hocamıza ve kuruma teşekkür ederim. Kurs süresinin benim açımdan uzun olması zor gibi görünsede, herkesin kendisine bir şans verip katılım yapmasını öneririm. Hiçbirşey kaybetmez aksine yol çizmenize yardımcı olur. Kursum bittikten kısa bir süre sonra işe başladım. Puzzlenin eksik bir parçasını tamamlamak gibi.

-

Elif ÇETİN(İnsan Kaynakları Personel Özlük İşleri ve Bordro Uzmanlığı)
Hocamız gerçekten çok donanımlı ve Türkiye'de parmakla gösterilecek bordro uzmanlarından hocalar ile bizi buluşturan Yıldız Gelişim Akademisi ailesine teşekkürler.

-

Fatma KELER (İnsan Kaynakları Personel Özlük İşleri ve Bordro Uzmanlığı)
Yıldız Gelişim Akademisi, Sevgili Yıldız Gelişim kurucusu "Bayram YILDIZ" bize hocamızın eşliğinde Bordrolama kursu sunduğunuz için çok teşekkür ediyoruz.

-

Cennet ALTAŞ(İnsan Kaynakları Personel Özlük İşleri ve Bordro Uzmanlığı)
Yıldız Gelişim de ilk defa eğitime katılıyorum. Hocamızın eğitimini çok beğendim. Bilgili ve tecrübeli bir eğitmen.

-

Esra Andıç Levent (İnsan Kaynakları Personel Özlük İşleri ve Bordro Uzmanlığı)
Konuyu anlatışı, konuya hakimiyet süper, beklentilerime cevap alabildiğim bir eğitim oldu.

-

Zeliha Samyeli(İnsan Kaynakları Personel Özlük İşleri ve Bordro Uzmanlığı)
Bu kadar kısa sürede yapılabilecek en iyi eğitimdi, hocamız sayesinde artık Personel Özlük İşleri, Bordro alanında iş başvuruları yapabileceğiz.

-

Tuğçe KARAHAN (İnsan Kaynakları Uzmanlığı)
Bir otelde personel sorumlusu olarak çalışmaktayım.Aldığım insan kaynakları eğitimi ile personelciliğin insan kaynaklarından nasıl ayrıldığı hakkında hocam sayesinde epey aydınlandım.İnsan kaynaklarının nasıl yapılması gerektiğini bilgisi,donanımı ve deneyimi ile muhteşem anlattı.Yeni bir İK her zaman mümkünmüş..:)) Emeğiniz için sonsuz teşekkürler..

-

Başak Sarıtaş (İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanlığı)
Yönetici
Almış olduğum İnsan Kaynakları eğitimi sonrasında çalışmaya başladığım konumda çok faydasını gördüm. Hocamız ile tanışmak büyük şans, çok teşekkürler.

-

Rıdvan PEKER (İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanlığı)
Eğitmen-Danışman
Talep ettiğim İnsan Kaynakları Yönetimi eğitiminden beklediğim her türlü desteği kurum ve eğitmen tarafından karşılandı. Eğitimde verilen bilgi ve uygulamalar ciddi deneyimler sonrasında çıkantecrübeyle destekleniyor. Kurum ve eğitimciye teşekkürler.

-

Ebru YILMAZ(İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanlığı)
İnsan Kaynakları
Eğitimler samimiyet ve keyifle geçtiği için öncelikle bu hizmeti veren Yıldız Gelişim Akademisi kurum müdürü ve hocamıza teşekkür ederim. Pozitif enerjisiyle geçen eğitimlerimiz ile idealim olan ve çalışmakta olduğum uluslararası bir şirkette İnsan Kaynakları bölümünde işe başladım. Emeği geçenlere teşekkürler.

-

Zehra ERSÖZ (İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanlığı)
Seyahat İşletmecisi
Eğitmenimiz konusuna hakim olduğu gibi, katılımcılara bilgisiyle, davranışlarıyla ve konuşmalarıyla güven verdi. Oldukça yoğun bir program olmasına rağmen zamanı verimli kullanarak, anlatım tarzıyla katılımcıları motive ederek, canlı tutmayı başardı. Katılımcılara özgürce soru sorma hakkı veren eğitim tarzıyla ekiple arasında güçlü bir iletişim oluştu Almış oldugum IK egıtımıyle İş hayatında içinde bulunduğum süreçleri sistematik ve bütüncül olarak gözden geçirme imkanını elde ettiğime inanıyorum .Kişisel gelişimime bu kadar profesyonel katkı sağlayan eğitim programınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

-

Ebru GÜLER (İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanlığı)
Kariyer gelişimi için muhakkak değerlendirilmesi gereken seçkin, ilgili ve kaliteli bir kurum. Tek eğitim programıyla kalmayıp gerekli gördüğüm diğer eğitim programlarına da başlamayı düşünüyorum. Teşekkürler

-

Serhat Demirhan(İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanlığı)
Yönetici
Eğitim tüm aşamalarında oldukça keyif aldım. Gerçekten yeni bilgiler ve tecrübeler edindim. Mesleki eğitim ve kişisel gelişim için bundan sonra da bu kurumda eğitimlere devam edeceğim.

-

Hürü Çiğdem ÖZDEN(İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanlığı)
İnsan Kaynakları Sorumlusu
Eğitmenlerin bilgi birikimi yüksek olması ve deneyimlerini bizlerle paylaşması oldukça faydalı oldu.

-

Emine ÖZER(İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanlığı)
Yönetici
Eğitim 100 üzerinden 100 denilecek düzeyde iyiydi. Eğitimi veren hocamız süperdi. Bizlere eğitim almamıza ve hocamızla tanışmamıza fırsat sunan Yıldız Gelişim Akademisine ve yöneticilerine teşekkürlerimi sunarım.

-

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00