yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Hakkımızda

Yıldız Gelişim Akademisi, uzman kadrosu ile kurumların ihtiyacı olan danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmakla birlikte, Bireysel Gelişim kapsamında bireylerin Kişisel Gelişim, Bilgisayar Teknolojileri ve Kariyer Gelişimi alanlarında eğitim hizmeti sunmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi çıkardığı eser ve yayınlar ile alanında uzman ve kendini kanıtlamış eğitmen kadrosu ile Bireysel ve Kurumsal Gelişim için programlar sunmaktadır.

Bu kapsamda konusuda uzman eğitimcileri ile Bireysel Gelişim, Kurumsal Gelişim, Bilişim Teknolojileri Eğitimleri ve Seminerler adı altında hizmet sunmaktadır.

Ayrıca Hastanelere ve Eğitim Kurumlarına Özel Eğitim programları ile kurumsal gelişim alanında sektörlere özel eğitim programları hazırlamaktadır.

Vizyonumuz

Bireysel ve Kurumsal gelişim konusunda yaşam boyu eğitim ilkesini benimseyen, sonuç odaklı eğitim programları, en iyi hizmet kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile bireylere ve kurumlara değer katmak ve sektöründe ilk akla gelen şirket olmak.

Misyonumuz

Bireysel ve Kurumsal gelişim programları düzenleyerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunmak, bireysel ve kurumsal gelişimde katkı sağlamak amacıyla gelişim ve değişimde öncü akademi merkezi olmak.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Sadakat
  • İstikrar
  • Girişimcilik
  • Yenilikçi olmak
  • Sonuç odaklı olmak
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Değişim ve Gelişime öncü olmak
  • İletişim ve diyalog
  • Objektif olmak

Öğrenim Garantisi ve Öğrenci Memnuniyeti
YILDIZ GELİŞİM Akademisi bireysel ve kurumsal eğitimlerinde müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Katılmış olduğunuz Bireysel eğitim kursuna kendinizi yeterli görmediğiniz durumda yada katılamadığınız dersler için sebep belirtmeksizin aynı eğitime ikinci defa ister eksik olduğunuz konuya isterseniz tamamına bir yıl boyunca ikinci kez ücretsiz eğitim hakkına sahiptirler.

Eğitimlerimiz de kalite, fayda, verimlilik, uygulamalı ve öğrenme odaklı bir eğitim hizmeti almanız önceliğimizdir.

Uzman Eğitmen Kadrosu
Yıldız Gelişim Akademisi'nin eğitmen kadrosu, her biri kendi alanında güncel bilgi ve tecrübelerle donanmış, pratik tecrübesi ve teorik bilgi düzeyinde konusuna hakim, sektör tecrübesine sahip, alanlarında uzman, profesyonel eğitmen ve danışmanlardan oluşur. Yıldız Gelişim bünyesinde işbirliği halinde çalıştığı Türkiye genelinde toplam 100’den fazla sertifikalı eğitmen ve danışman bulunmaktadır.