yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Bireysel Eğitimler

Kişisel Gelişim, Kariyer ve Uzmanlık Eğitimleri ve Kurslar- mesleki kariyer
Uzmanlaşmak istediği alanda kendisine yatırım yapan, kendini geliştirmiş ve güncel programlarla donatmış kişileri iş dünyası öncelikli olarak tercih etmektedir. Yıldız Gelişim Akademisi, eğitim verdiği tüm konularda alanında uzman eğitmenleri ile bilgisayar teknolojileri, kişisel gelişim ve kariyer eğitim kursları ile kişisel gelişimine önem veren kişi ve öğrencilere gerekse iş dünyasında kariyerine ulaşmada yol göstermekte ve destek olmaktadır.

Katılıma açık eğitim programlarımız ile güncel bilgilere sahip olduğunuz gibi iş dünyasının yükselen isimlerinden olmak için kendi temelinizi oluşturacaksınız.

Eğitim programlarımıza katılarak Yıldız Gelişim onaylı Katılım Belgesi, MEB Onaylı Kurs Sertifikası ve Referans Mektubu Belgesi alma imakanı sahip olmaktasınız. Böylece almış olduğunuz belgeler ile bilginizi kanıtlamış ve CV'nizde fark yaratmış olacaksınız.

Standart eğitimler bazen çalışanların işlerini etkin yapmaları için yeterli veya gerekli olmayabilir. Belirlenmiş ihtiyaçlara yönelik özelleştirilmiş eğitim içerikleri düzenlenerek çalışanların ihtiyaçlarını tam olarak karşılanabilir. Bu özel içerikleri ve dökümanları oluşturmak için YILDIZ GELİŞİM Akademisi eğitim danışmanlarımız size yardımcı olmaya hazır.

MESLEKİ KARİYER GELİŞİM, ve UZMANLIK EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

İnsan Kaynakları Uzmanlığı

Eğitici Eğitimi

Hasta ve Yaşlı Hizmetleri(Hasta Kabul-Tıbbi Sekreterlik)

Uçucu Kabin Memuru Uçuş Host- Hostesliği

İşaret Dili Kursu

İşaret Dili Tercümanlığı ve Öğreticiliği

Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı

Gayrimenkul Danışmanlık, Emlakçılık Kursu

Diksiyon, Etkili İletişim, Beden Dili, Sunum Teknikleri, Hitabet(5 EĞİTİM)

Profesonel Fotoğrafçılık, PhotoShop Eğitimi

Havacılık İngilizcesi(Kabin Memuru, Hosteslik, Pilotlar)

İngilizce (Temelden İleri) - A1, A2, B1, B2

Etkin Yöneticilik Okulu (5 Eğitim Birlikte )

Profesyonel Barista Uzmanlığı

Kahve Kavurma Eğitimi

Dış Ticaret Uzmanlığı

Geniş Kapsamlı Stratejik Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Elle Teknik Çizim Resim Kursu

Proje Hazırlama Eğitimi

Aile Danışmanlığı Eğitimi

Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarımı

Robotik Kodlama, Maker Eğitimi

İlk Yardım Eğitimi

Yaratıcı Drama, Tiyatro Uygulamaları

insan kaynakları uzmanlığı

eğiticinin eğitimi960-960 web sayfas hasta kabul kursu rkabin memurluğu hosteslikişaret dili kursu1- işaret dili tercüman ve öğreticliğiHızlı Okumayönetici asistanlığı2- Emlakçılık kursudiksiyonfotoğrafçılık eğitimi1- havacılık ingilizcesi2ingilizceetkin yöneticilik okulu- Barista Uzmanlığı2- Kahve Kavurmadış ticaret eğitimi- satın alma tedarik zincir yönetimi2- Elle Teknik Çizim2proje hazırlama eğitimi2- Aile Danışmanlığıgörsel mağazacılık vitrin tasarımı1- Robotik Kodlama22- İlkyardım


Etkin Yöneticilik Okulu

etkin yöneticilik okuluYıldız Gelişim Akademisi Mesleki Gelişim ve Yönetim eğitimleri kapsamında ETKİN YÖNETİCİLİK OKULU konusunda bireysel ve kurumsal olarak eğitim ihtiyacınızı karşılamaktadır.


ETKİN YÖNETİCİLİK OKULU
5 EĞİTİM İLE BİRLİKTE
PROFESYONEL YÖNETİCİLİĞE ADIM!Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Kursu Eğitimi

Yıldız Hızlı OkumaGelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ANLAYARAK ETKİLİ VE HIZLI OKUMA

SİZDE ANLAYARAK OKUMA HIZINIZI 3 ile 8 KAT ARASI ARTIRARAK SINAV, DERS, ve KİTAP OKUMANIZDA FARKLI OLUN!Kabin Memuru ve Host/Hosteslik Eğitimi Kursu

kabin memurluğu hosteslikYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kabin Memuru Yetiştirme ve Hosteslik Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kabin Memurluğu Uçuş Host/Hosteslik Eğitimi Kursu

Hayalinizde ki Mesleğe Ulaşın!!
ÖĞRENİM GARANTİLİ İNGİLİZCE & 5 EĞİTİM - 5 SERTİFİKA İLE PROFESYONEL DESTEK!

Emlakçılık Hizmetleri Kursu - Antalya

2- Emlakçılık kursuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Emlakçılık Danışmanlığı Konut Finansmanı Tanıtım ve Pazarlama Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


EMLAKÇILIK DANIŞMANLIĞI KONUT FİNANSMANI TANITIM VE PAZARLAMA KURSU
SİZ DE EMLAKÇILIK MESLEĞİNDE PROFESYONELLİĞE ADIM ATIN!

İşaret Dili Tercümanlığı ve Öğreticiliği

1- işaret dili tercüman ve öğreticliğiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İşaret Dili Tercümanlığı ve Öğreticiliği Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İŞARET DİLİ TERCÜMAN ve ÖĞRETİCİLİĞİ KURSU
MEB ONAYLI
SİZDE İŞARET DİLİ ÖĞRETİCİ VE YEMİNLİ TERCÜMAN OLMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?


İşaret Dili Kursu Eğitimi Antalya

işaret dili kursuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İşaret Dili Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İŞARET DİLİ KURSU EĞİTİMİ
MEB ONAYLI
SİZDE MESLEKİ GELİŞİMİNİZE YENİLİK KATIN
BU AYA ÖZEL %30 İNDİRİMLİ KAÇIRMAYIN!!


Havacılık İngilizce Eğitimi

1- havacılık ingilizcesi2Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal olarak Yabancı Dil Eğitim programları kapsamında Havacılık İngilizce Eğitimi | Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

HAVACILIK İNGİLİZCE EĞİTİMİ | KURSU
GENEL İNGİLİZCE İLE MESLEKİ İNGİLİZCE İLE FARKLI OLUN!İngilizce Dil Eğitimi Kursu

ingilizceYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal olarak Yabancı Dil Eğitim programları kapsamında İngilizce Eğitimi | Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İNGİLİZCE EĞİTİMİ | KURSU
SIFIRDAN VEYA SEVİYENİZDEN BAŞLAYARAK KONUŞMAYA YÖNELİK SONUÇ ODAKLI EĞİTİMÜst Düzey Yönetici Asistanlığı

yönetici asistanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Yönetici Asistanlığında Profesyonelliğe Adım Atın!Hasta Kabul İşlemleri Eğitimi Kursu - Antalya

960-960 web sayfas hasta kabul kursu rYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır.

Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Hasta Hizmetleri ve Yaşlı Hizmetleri Öz Bakıma Destek Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

HASTA HİZMETLERİ ve YAŞLI HİZMETLERİ KURSU
(MEB ONAYLI)
GENİŞ KAPSAMLI 3 EĞİTİM - 3 SERTİFİKA ile KARİYER MESLEK SAHİBİ OLUN!