yazi

spot Kurumsal-E§itimler
spot Bireysel-E§itimler
spot biliŸim teknolojileri
kişisel gelişim m
yabancı dil mavi
insan kaynakları m
satış pazarlama m
nlp koçluk m
spot seminerler
spot konuŸmaclar

Kurumsal Referanslarımız

spot egitimlerdn goruntulerspot basinda biz

Katılımcı Görüşleri Haberler

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

facebook

Bireysel Eğitimler

Kişisel Gelişim, Kariyer ve Uzmanlık Eğitimleri ve Kurslar

Uzmanlaşmak istediği alanda kendisine yatırım yapan, kendini geliştirmiş ve güncel programlarla donatmış kişileri iş dünyası öncelikli olarak tercih etmektedir. Yıldız Gelişim Akademisi, eğitim verdiği tüm konularda alanında uzman eğitmenleri ile bilgisayar teknolojileri, kişisel gelişim ve kariyer eğitim kursları ile kişisel gelişimine önem veren kişi ve öğrencilere gerekse iş dünyasında kariyerine ulaşmada yol göstermekte ve destek olmaktadır.

Katılıma açık eğitim programlarımız ile güncel bilgilere sahip olduğunuz gibi iş dünyasının yükselen isimlerinden olmak için kendi temelinizi oluşturacaksınız.

Eğitim programlarımıza katılarak Yıldız Gelişim onaylı Katılım Belgesi, MEB Onaylı Kurs Sertifikası ve Referans Mektubu Belgesi alma imakanı sahip olmaktasınız. Böylece almış olduğunuz belgeler ile bilginizi kanıtlamış ve CV'nizde fark yaratmış olacaksınız.

Standart eğitimler bazen çalışanların işlerini etkin yapmaları için yeterli veya gerekli olmayabilir. Belirlenmiş ihtiyaçlara yönelik özelleştirilmiş eğitim içerikleri düzenlenerek çalışanların ihtiyaçlarını tam olarak karşılanabilir. Bu özel içerikleri ve dökümanları oluşturmak için YILDIZ GELİŞİM Akademisi eğitim danışmanlarımız size yardımcı olmaya hazır.

NOT: Güncel eğitim takvimimiz için web sayfamızı inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşaret Dili Kursu Eğitimi Antalya

işaret dili kursuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İşaret Dili Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


İŞARET DİLİ KURSU EĞİTİMİ

MEB ONAYLIİşaret Dili Tercümanlığı ve Öğreticiliği

1- işaret dili tercüman ve öğreticliğiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İşaret Dili Tercümanlığı ve Öğreticiliği Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


İŞARET DİLİ TERCÜMAN ve ÖĞRETİCİLİĞİ KURSU EĞİTİMİ

MEB ONAYLIHasta Kabul İşlemleri Eğitimi Kursu - Antalya

960-960 web sayfas hasta kabul kursu r
Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır.

Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Hasta Hizmetleri ve Yaşlı Hizmetleri Öz Bakıma Destek Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


HASTA HİZMETLERİ ve YAŞLI HİZMETLERİ KURSU
(MEB ONAYLI)Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Eğitimi

1- Hasta ve YAşlı Hizmetleri2Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır.

Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


HASTA ve YAŞLI HİZMETLERİ KURSU
(MEB ONAYLI)MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi (45 Saat) Süreli - Antalya

eğiticinin eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi(45 Saat) Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


MEB ONAYLI EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ ( 45 Saat )

EĞİTMENLİKTE PROFESYONELLİĞE ADIM AT!!


Üst Düzey Yönetici Asistanlığı

yönetici asistanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Yönetici Asistanlığında Profesyonelliğe Adım


Kabin Memuru ve Host/Hosteslik Eğitimi Kursu

kabin memurluğu hosteslikYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kabin Memuru Yetiştirme ve Hosteslik Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kabin Memurluğu Uçuş Host/Hosteslik Eğitimi Kursu

Hayalinizde ki Mesleğe Ulaşın!!

İngilizce Dil Eğitimi Kursu

ingilizceYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal olarak Yabancı Dil Eğitim programları kapsamında İngilizce Eğitimi | Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İNGİLİZCE EĞİTİMİ | KURSUHavacılık İngilizce Eğitimi

1- havacılık ingilizcesi2Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal olarak Yabancı Dil Eğitim programları kapsamında Havacılık İngilizce Eğitimi | Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

HAVACILIK İNGİLİZCE EĞİTİMİ | KURSU
Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Kursu Eğitimi

Yıldız Hızlı OkumaGelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
ANLAYARAK ETKİLİ VE HIZLI OKUMA

Kurs Adı Dönemi
Başlama
Tarihi
Gün ve Saatler
Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Eğitimi H.İçi
Akş
25 Aralık 2018 Salı - Perş
17.00 - 19.00
online_kayıt_formu
0242 316 63 33
H.Sonu
Gündüz
15 Aralık 2018 C.tesi - Pazar
15.00 - 17.00