Kişisel Gelişim, Kariyer ve Uzmanlık Eğitimleri ve Kurslar

Uzmanlaşmak istediği alanda kendisine yatırım yapan, kendini geliştirmiş ve güncel programlarla donatmış kişileri iş dünyası öncelikli olarak tercih etmektedir. Yıldız Gelişim Akademisi, eğitim verdiği tüm konularda alanında uzman eğitmenleri ile bilgisayar teknolojileri, kişisel gelişim ve kariyer eğitim kursları ile kişisel gelişimine önem veren kişi ve öğrencilere gerekse iş dünyasında kariyerine ulaşmada yol göstermekte ve destek olmaktadır.

Katılıma açık eğitim programlarımız ile güncel bilgilere sahip olduğunuz gibi iş dünyasının yükselen isimlerinden olmak için kendi temelinizi oluşturacaksınız.

Eğitim programlarımıza katılarak Yıldız Gelişim onaylı Katılım Belgesi, MEB Onaylı Kurs Sertifikası ve Referans Mektubu Belgesi alma imakanı sahip olmaktasınız. Böylece almış olduğunuz belgeler ile bilginizi kanıtlamış ve CV'nizde fark yaratmış olacaksınız.

Standart eğitimler bazen çalışanların işlerini etkin yapmaları için yeterli veya gerekli olmayabilir. Belirlenmiş ihtiyaçlara yönelik özelleştirilmiş eğitim içerikleri düzenlenerek çalışanların ihtiyaçlarını tam olarak karşılanabilir. Bu özel içerikleri ve dökümanları oluşturmak için YILDIZ GELİŞİM Akademisi eğitim danışmanlarımız size yardımcı olmaya hazır.

NOT: Güncel eğitim takvimimiz için web sayfamızı inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Kursu Eğitimi

Yıldız Hızlı OkumaGelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
ANLAYARAK ETKİLİ VE HIZLI OKUMA

Kurs Adı Dönemi
Başlama
Tarihi
Gün ve Saatler
Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Eğitimi H.İçi
Akş
17 Nisan 2018 Salı - Perşembe
17.00 - 19.00
online_kayıt_formu0242 316 63 33
H.Sonu
Gündüz
12 Mayıs 2018 C.tesi - Pazar
13.00 - 15.00


Kabin Memuru ve Host/Hosteslik Eğitimi Kursu

kabin memurluğu hosteslikYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kabin Memuru Yetiştirme ve Hosteslik Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kabin Memurluğu Uçuş Host/Hosteslik Eğitimi Kursu

Hayalinizde ki Mesleğe Ulaşın!!

MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi (45 Saat) Süreli - Antalya

eğiticinin eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi(45 Saat) Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


MEB ONAYLI EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ ( 45 Saat )

EĞİTMENLİKTE PROFESYONELLİĞE ADIM AT!!


Üst Düzey Yönetici Asistanlığı

yönetici asistanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Yönetici Asistanlığında Profesyonelliğe Adım


Satış, Pazarlama ve Müşteri Geliştirme Programı Antalya

satış pazarlama müşteri ilişkileriYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Satış, Pazarlama ve Müşteri Geliştirme Programı


Bilinçli Yatırımcı Eğitimi - BY - Borsa Okuryazarlığı Eğitimi

Bilinçli Yatırımcı Eğitimi - BY - Borsa Okuryazarlığı

Başta tasarruf sahipleri olmak üzere sektör çalışanları, finansal piyasalarda kariyer yapmayı hedefleyen yeni mezunların faydalanabileceği geniş bir içerik sunulmaktadır...

Eğitimde, teori ve pratiğin harmanlanmış hali ile katılımcılara sonuç odaklı, uygulamaya yönelik bir içerik sunulmaktadır...

Finansal Piyasaların önemli bir sac ayağı olan sermaye piyasalarının perdesi aralanırken, ülke dinamikleri ile beraber analiz yapma yeteneği kazanılması en önemli hedef olarak öne çıkmaktadır...

Mali analizden, teknik analize ve genel ekonomiye, katılımcıları kavramlar içerisinde boğmadan sonuç odaklı anlaşılır bir dil kullanılması eğitim sonunda başarı elde edilmesinde önemli bir faktör olarak öne çıkmaktadır...

Barista Eğitimi Kursu - Antalya

baristaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Barista Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.BARİSTA ve SOĞUK KAHVE UYGULAMALARI KURSU EĞİTİMİ

Profesyonel Barista Uygulamaları ile Farklı Olun!

Aile Danışmanlığı Kursu

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır.

Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Aile Danışmanlığı Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.AİLE DANIŞMANLIĞI KURSU