Kişisel Gelişim, Kariyer ve Uzmanlık Eğitimleri ve Kurslar

Uzmanlaşmak istediği alanda kendisine yatırım yapan, kendini geliştirmiş ve güncel programlarla donatmış kişileri iş dünyası öncelikli olarak tercih etmektedir. Yıldız Gelişim Akademisi, eğitim verdiği tüm konularda alanında uzman eğitmenleri ile bilgisayar teknolojileri, kişisel gelişim ve kariyer eğitim kursları ile kişisel gelişimine önem veren kişi ve öğrencilere gerekse iş dünyasında kariyerine ulaşmada yol göstermekte ve destek olmaktadır.

Katılıma açık eğitim programlarımız ile güncel bilgilere sahip olduğunuz gibi iş dünyasının yükselen isimlerinden olmak için kendi temelinizi oluşturacaksınız.

Eğitim programlarımıza katılarak Yıldız Gelişim onaylı Katılım Belgesi, MEB Onaylı Kurs Sertifikası ve Referans Mektubu Belgesi alma imakanı sahip olmaktasınız. Böylece almış olduğunuz belgeler ile bilginizi kanıtlamış ve CV'nizde fark yaratmış olacaksınız.

Standart eğitimler bazen çalışanların işlerini etkin yapmaları için yeterli veya gerekli olmayabilir. Belirlenmiş ihtiyaçlara yönelik özelleştirilmiş eğitim içerikleri düzenlenerek çalışanların ihtiyaçlarını tam olarak karşılanabilir. Bu özel içerikleri ve dökümanları oluşturmak için YILDIZ GELİŞİM Akademisi eğitim danışmanlarımız size yardımcı olmaya hazır.

NOT: Güncel eğitim takvimimiz için web sayfamızı inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kabin Memuru ve Host/Hosteslik Eğitimi Kursu

kabin memurluğu hosteslikYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kabin Memuru Yetiştirme ve Hosteslik Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kabin Memurluğu Uçuş Host/Hosteslik Eğitimi Kursu

Hayalinizde ki Mesleğe Ulaşın!!

Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Kursu Eğitimi

Yıldız Hızlı OkumaGelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
ANLAYARAK ETKİLİ VE HIZLI OKUMA

Kurs Adı Dönemi
Başlama
Tarihi
Gün ve Saatler
Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Eğitimi H.İçi
Akş
26 Şubat 2018 Pazartesi - Salı
17.00 - 19.00
online_kayıt_formu0242 316 63 33
H.Sonu
Gündüz
24 Şubat 2018 Cumartesi - Pazar
11.00 - 13.00


Barista Eğitimi Kursu - Antalya

baristaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Barista Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.BARİSTA ve SOĞUK KAHVE UYGULAMALARI KURSU EĞİTİMİ

Profesyonel Barista Uygulamaları ile Farklı Olun!

MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi (45 Saat) Süreli - Antalya

eğiticinin eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi(45 Saat) Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


MEB ONAYLI EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ ( 45 Saat )

EĞİTMENLİKTE PROFESYONELLİĞE ADIM AT!!


Tiyatro, Oyunculuk Eğitimi - Antalya

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır.

Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Tiyatro, Oyunculuk Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


TEMEL TİYATRO, OYUNCULUK EĞİTİMİ KURSU

Yaratıcı Drama, Tiyatro Uygulama Eğitimi - Antalya

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır.

Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yaratıcı Drama Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


YARATICI DRAMA EĞİTİMİ KURSU

Emlakçılık Hizmetleri Kursu - Antalya

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır.

Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Emlakçılık Hizmetleri Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.EMLAKÇILIK HİZMETLERİ KURSUEtkin Yöneticilik Okulu

etkin yöneticilik okuluYıldız Gelişim Akademisi Yönetim eğitimleri kapsamında ETKİN YÖNETİCİLİK OKULU konusunda bireysel ve kurumsal olarak eğitim ihtiyacınızı karşılamaktadır.
ETKİN YÖNETİCİLİK OKULU

PROFESYONEL YÖNETİCİLİĞE ADIM!