yazi

spot Kurumsal-E§itimler
yönetim eğitim m
spot Bireysel-E§itimler
spot biliŸim teknolojileri
kişisel gelişim m
yabancı dil mavi
insan kaynakları m
dış ticaretm
satış pazarlama m
hukuk eğitimleri m
satın alma m
nlp koçluk m
spot seminerler
makalleler
spot konuŸmaclar

Kurumsal Referanslarımız

spot egitimlerdn goruntulerspot basinda biz

Katılımcı Görüşleri Haberler

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

facebook

Bireysel Eğitimler

Kişisel Gelişim, Kariyer ve Uzmanlık Eğitimleri ve Kurslar

Uzmanlaşmak istediği alanda kendisine yatırım yapan, kendini geliştirmiş ve güncel programlarla donatmış kişileri iş dünyası öncelikli olarak tercih etmektedir. Yıldız Gelişim Akademisi, eğitim verdiği tüm konularda alanında uzman eğitmenleri ile bilgisayar teknolojileri, kişisel gelişim ve kariyer eğitim kursları ile kişisel gelişimine önem veren kişi ve öğrencilere gerekse iş dünyasında kariyerine ulaşmada yol göstermekte ve destek olmaktadır.

Katılıma açık eğitim programlarımız ile güncel bilgilere sahip olduğunuz gibi iş dünyasının yükselen isimlerinden olmak için kendi temelinizi oluşturacaksınız.

Eğitim programlarımıza katılarak Yıldız Gelişim onaylı Katılım Belgesi, MEB Onaylı Kurs Sertifikası ve Referans Mektubu Belgesi alma imakanı sahip olmaktasınız. Böylece almış olduğunuz belgeler ile bilginizi kanıtlamış ve CV'nizde fark yaratmış olacaksınız.

Standart eğitimler bazen çalışanların işlerini etkin yapmaları için yeterli veya gerekli olmayabilir. Belirlenmiş ihtiyaçlara yönelik özelleştirilmiş eğitim içerikleri düzenlenerek çalışanların ihtiyaçlarını tam olarak karşılanabilir. Bu özel içerikleri ve dökümanları oluşturmak için YILDIZ GELİŞİM Akademisi eğitim danışmanlarımız size yardımcı olmaya hazır.

NOT: Güncel eğitim takvimimiz için web sayfamızı inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Kabul İşlemleri Eğitimi Kursu - Antalya

960-960 web sayfas hasta kabul kursu r
Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır.

Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Hasta Kabul ve Yaşlı Hizmetleri Öz Bakıma Destek Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.HASTA KABUL ve YAŞLI HİZMETLERİ KURSURobotik Kodlama, Maker Eğitimi Antalya

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Robotik Kodlama, Maker konusunda konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
ROBOTİK KODLAMA, MAKER EĞİTİMİ

Barista Eğitimi Kursu - Antalya

baristaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Barista Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.BARİSTA UZMANLIĞI EĞİTİMİ(SOĞUK&SICAK KAHVE UYGULAMALARI)

Profesyonel Barista Uzmanlığı(%100 Uygulamalı)

Emlakçılık Hizmetleri Kursu - Antalya

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır.

Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Emlakçılık Hizmetleri Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.EMLAKÇILIK HİZMETLERİ KURSUAnlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Kursu Eğitimi

Yıldız Hızlı OkumaGelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
ANLAYARAK ETKİLİ VE HIZLI OKUMA

Kurs Adı Dönemi
Başlama
Tarihi
Gün ve Saatler
Anlayarak Etkili ve Hızlı Okuma Eğitimi H.İçi
Akş
26 Haziran 2018 Salı - Perş
17.00 - 19.00
online_kayıt_formu
0242 316 63 33
H.Sonu
Gündüz
30 Haziran 2018 C.tesi - Pazar
13.00 - 15.00


MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi (45 Saat) Süreli - Antalya

eğiticinin eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi(45 Saat) Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


MEB ONAYLI EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ ( 45 Saat )

EĞİTMENLİKTE PROFESYONELLİĞE ADIM AT!!


Kişisel Gelişim Eğitimi Programı Antalya

kişisel gelişim eğitimYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kapsamlı Kişisel Gelişim ve Yönetim Becerileri Eğitimi Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

KAPSAMLI KİŞİSEL GELİŞİM ve
YÖNETİM BECERİLERİ EĞİTİM PROGRAMI


Yönetim Becerileri Liderlik Takım Çalışması Eğitimi Programı

yönetim ve liderlikYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yönetici Gelişimi Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

YÖNETİM BECERİLERİ, LİDERLİK TAKIM ÇALIŞMASI GELİŞTİRME EĞİTİM PROGRAMI