Havacılık İngilizce Eğitimi

1- havacılık ingilizcesi2Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal olarak Yabancı Dil Eğitim programları kapsamında Havacılık İngilizce Eğitimi | Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

HAVACILIK İNGİLİZCE EĞİTİMİ | KURSU
GENEL İNGİLİZCE İLE MESLEKİ İNGİLİZCE İLE FARKLI OLUN!Kurs Adı Dönemi Başlama Tarihi Gün ve Saatler

Havacılık İngilizce Eğitimi
(MEB ONAYLI)
Seviye A1-A2-B1-B2

H.içi
Akşam
arayınız Salı - Çarş - Perş - Cuma
19.00 - 21.30
H.içi
Gündüz
arayınız Salı - Çarş - Perş - Cuma- Çarşamba
12.00 - 14.30
Hafta
Sonu
arayınız Cumartesi - Pazar
14.00 - 16.15

Sertifikalar
Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
Yıldız Gelişim Akademisi Onaylı Sertifika
Üniversite Onaylı Sertifika(e-devlet görüntülenir/onaylı resmi ve özel kurumlarda geçerlidir)
Uluslararası Geçerli Akreditasyon Sertifikası
(Türkçe ve İngilizce olarak diğer ülkelerde geçerli)
Ustalık ve Kalfalık Belgeleri(İşyeri açmak veya çalışmak için geçerli)
Referans Mektubu

KABİN MEMURU UŞUŞ HOSTESLİĞİ ve PİLOTLARA ÖZEL HAVACILIK İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENMEKTEDİR.

HAVACILIK İNGİLİZCE EĞİTİMİ KURSU

İngilizce eğitimlerimiz, kurslarımız Avrupa Dil Portfolyosuna paralel olarak A1-A2-B1-B2 Kur Sistemi şeklinde verilmektedir. İngilizce eğitimlerimiz kişilerin seviyelerine göre belirlenip verilmektedir. Aşağıda görebileceğiniz gibi her seviye için farklı kurlar düzenlenmiş olup her bir kur 5 hafta sürmektedir.

Bu seviyeden itibaren öğrenciye ....... seviyeden Gramer + Okuma + Dinleme + Yazma + Konuşma eğitimi verilir.

Eğtiimler haftanın 5 günü gerçekleşmektedir

A1 Elementary 5 hafta

A2 Pre-Intermediate 5 hafta

B1 Intermediate 5 hafta

B2 Upper-Intermediate 5 hafta

Öğrencilerimizin konuları daha iyi anlamaları ve öğrenmeleri amacıyla derslerimizi görsel-işitsel araçlar ve yazılı materyallerle desteklemekteyiz.

Derslerimizde OKUMA - ANLAMA, DİNLEME - ANLAMA, YAZILI - ANLATIM ve KONUŞMA becerilerinin kazanılması yönünde çalışmalar yapılmaktadır. Dil Bilgisi ise bu becerilerin kazanılmasında destekleyici unsur olarak kullanılmaktadır.

Derslerimizde öğrencilerimiz konulara daha iyi hakim olabilmeleri için hem görsel hemde işitsel olarak konular işlenmektedir. Konulara çeşitli aktiviteler katılarak interaktif bir öğrenim tarzı benimsenmektedir.

KONUŞMA-YAZMA-OKUMA-ANLAMA VE TELAFFUZ dersleri konularla bağdaştırılarak yapılmaktadır ve öğrencilerimizin derste aktif olmaları sağlanmaktadır.Konulara göre sınıf içi grup çalışmaları yaptırılıp kişilerin dil kullanım becerileri geliştirilmektedir.

Yıldız Gelişim Akademisinin, Yabancı Dil eğitimlerindeki temel amacı, iletişim kurabiliyor olmanızı sağlamaktadır. %100 Eğitim Garantisi kapsamında eksik konularınızı veya anlamadığınız konuları ikinci defa ücretsiz olarak telafi etme hakkınız bulunmaktadır.

ANKARA, ANTALYA ve İSTANBUL da açılacak sınıflarımız için 0242 316 63 33 arayabilir yada bilgi@yildizgelisim.com e-posta atabilirsiniz.

Katılımcı Görüşleri

Zeynep ENVER (Kabin Memurluğu, Uçuş Host/Hostesliği, İngilizce)
Zeynep hocaya sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Bizim hayal yolculuğumuza ışık tutan biri oldu, destekleri, sıcaklığı, samimiyeti, güler yüzlülüğü. Bu mesleğin gerçekleşmesinin hayalini kurarken kendimi kendimi Yıldız Gelişim Akademisini sosyal medya da görünce ben burada olmalıyım diye düşündüm, işte hayalimi burada gerçekleştirebilirim diye düşündüm ve yanılmadım bana kattığınız o kadar güzel şey oldu ki ve artık daha donanımlıyım daha emin adımlarla yürüyor olacağım hayalime doğru. Bu yolculukta bana rehber olan Yıldız Gelişim Akademisine sonsuz teşekkürler ederim.

-

Suna ATBAN (Kabin Memurluğu, Uçuş Host/Hostesliği, İngilizce)
İlginizden dolayı çok teşekkür ederiz, güzel bir eğitim aldık.

-

Rahime KÜLAHCILAR(Kabin Memurluğu, Uçuş Host/Hostesliği, İngilizce)
İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Zeynep hocamız her şekilde güler yüzlü bir şekilde ders verdi. Bayram Beye de aynı zamanda bu kurumu iyi bir şekilde yönettiği için teşekkür ederim.

-

Yasemin DAŞMAZ (Kabin Memurluğu, Uçuş Host/Hostesliği, İngilizce)
Eğitmenimizin bize kattığı bilgi ve becerilerinden dolayı gönülden teşekkür ederiz.

-

İlayda SABANCI (Kabin Memurluğu, Uçuş Host/Hostesliği, İngilizce)
İngilizce eğitimimiz ve Kabin Memuru eğitimimiz Zeynep Hocadan aldığımız eğitim ve bize kattığınız her şey için teşekkür ederiz.

-

Funda KAYRANCIOĞLU (Kabin Memurluğu, Uçuş Host/Hostesliği, İngilizce)
Başta Yıldız ve hocalarımıza teşekkür ederim. İşlerini severek yapıp her konuda yardımcı oldular dersler keyifli öğretici ve eğlenceliydi. Samimi güzel bir ortamdı. Bayram Beye sevgilerle..

-

Şule TEZEL (Kabin Memurluğu, Uçuş Host/Hostesliği, İngilizce)
Eğitmenlerimizle oldukça verimli bir süreç geçirdik. Kendilerinden aldığım eğitim ben buradan kabin memurluğu için hazır ve yeterli ayrıldım.

-

Rengin POLAT (Kabin Memuru, Uçuş Hostesliği, İngilizce)
Kabin Memuru-Uçuş Hostesi Hostes
Büyük bir heyecan ile başladığım kabin memuru kursuna öncelikle Bayram Beye ve İngilizce hocamıza çok ama çok teşekkür ediyorum. Aldığım eğitim bana sadece kabin de değil sosyal hayatımda da yararlı oldu. Onlar sayesinde şu anda hayellerimdeki mesleğe kavuştum ve çalışmaya başlayacağım. Bayram Beyin ilgisine, hocamın güzel eğitimine, ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum. Şu an özel bir havayolu şirketinde çalışmaya başladım. Darısı düşünen herkesin başına :)

-

Funda AKAGÜNDÜZ (Kabin Memuru, Uçuş Hostesliği, İngilizce)
Kabin Memuru-Uçuş Hostesi Hostes
Kabin Memuru Uçuş Hostesliği ve İngilizce A1,A2,B1 eğitimleri alarak özel bir şirkette Kabin Memuru, Uçuş Hostesi olarak işe başlamıştır.


-


Ezgi ENGİN
(Kabin Memuru, Uçuş Hostesliği, İngilizce)
Kabin Memuru-Uçuş Hostesi Hostes
Aldığım eğitimin karşılığını en iyi şekilde aldım ve eğitim sonrası özel bir havayolu şirketinde uçuş hostesi olarak işe başladım. Eğitimin karşılığını en iyi şekilde yerine getiriyorum. Yıldız Gelişim Akademisine ve hocamıza sıcak ortamı ve güzel eğitimlerinden dolayı teşekkür ederim.

-

Regina BELEMSIGRI (Kabin Memuru, Uçuş Hostesliği, İngilizce)
Kabin Memuru-Uçuş Hostesi Hostes
Değerli öğrencimiz almış olduğu Kabin Memurluğu eğitim sonrası özel bir havayolu şirketinde çalışmaya başlamıştır.

-

Ayşe YILMAZ (Kabin Memuru, Uçuş Hostesliği, İngilizce)
Kabin Memuru-Uçuş Hostesi Hostes
İyi ki Yıldız Gelişim Akademisine gidip eğitim almışım. Öncelikle Bayram beye teşekkür ediyorum ilgisi ve alakasından dolayı, eğitim süresi boyunca çok yardımcı oldu her konuda. Çok güzel eğitim geçirdim şuan özel bi şirkette kabin memuruyum bu başarımın arkasında İngilizce eğitmenimizin emeği büyük kendisi çok ilgili bi öğretmen onun sayesinde İngilizce yi öğrendim çok teşekkür ediyorum Yıldız Gelişim Akademisi'ne Vermiş olduğu eğitimler sayesinde hayatım değişti.

-

Aylin Çelik A. (Kabin Memuru, Uçuş Hostesliği, İngilizce)
Kabin Memuru-Uçuş Hostesi Hostes
Değerli öğrencimiz almış olduğu eğitim sonrası özel bir havayolu şirketinde çalışmaya başlamıştır.

-

Serap SARI (Kabin Memuru, Uçuş Hostesliği, İngilizce)
Kabin Memuru-Uçuş Hostesi Hostes
Kabin Memuru Uçuş Hostesliği ve İngilizce A1,A2,B1 eğitimleri alarak özel bir şirkette Kabin Memuru, Uçuş Hostesi olarak işe başlamıştır.

-

Duygu D. (Kabin Memuru, Uçuş Hostesliği, İngilizce)
Kabin Memuru-Uçuş Hostesi Hostes
Kabin Memuru Uçuş Hostesliği ve İngilizce A1,A2,B1 eğitimleri alarak özel bir şirkette Kabin Memuru, Uçuş Hostesi olarak işe başlamıştır.

-

Edanur KAZMALI (Kabin Memuru, Uçuş Hostesliği, İngilizce)
Kabin Memuru-Uçuş Hostesi Hostes
Uçuş hostesliği için aldığım eğitim sonunda özel bir şirkette çalışmaya başladım. Yıldız Gelişim Akademisine ve hocalarıma çok teşekkür ederim.

-

Hasan Hüseyin Kaya (İngilizce, Kabin Memurluğu)
Hiçbir sıkıntı yaşamadan kursu bitirdim. Hocamızın ders anlatımı özellikle anlattığı konularda verdiği örnekler akılda kalıcıydı. Başladığım ve bitirdiğim seviye arasında ciddi fark olduğunu hissedebiliyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

-

Fikrettin Can Yürek (İngilizce, Kabin Memurluğu)
Kurs başlangıcında İngilizcem kötü bir seviyedeydi. Kurs bitişinde kadar aldığım iyi eğitimler sonucu iyi bir düzeye getirdim. İngilizce hocamız ve Kabin Memuru hocanın eğlenceli dersleri sayesinde hiç sıkılmadım.

-

Şeyda Dalıç (İngilizce, Kabin Memurluğu)
Eğitmenlerimiz dersleri sevdiriyor ve çok cana yakınlar. Bilgi aktarımları çok güzel.

-

Hasan Hüseyin Kaya (İngilizce, Kabin Memurluğu)
Hiçbir sıkıntı yaşamadan kursu bitirdim. Hocamızın ders analttımı özellikle anlattığı konularda verdiği örnekler akılda kalıcıydı. Başladığım ve bitirdiğim seviye arasında ciddi fark olduğunu hissediyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

-

Demet AkYürek (İngilizce, Kabin Memurluğu)
Hocamızın ilgisi öğretmenlik yetenekleri konu bilgisi ve bilgisini aktarması çok iyiydi. Müdür Bayram hocanın ilgisi ve taleplerimiz verdiği cevaplar için de herşey için de teşekkür ederim. Thank you for everythıng.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00