Satış ve Pazarlama Eğitimleri

- satış pazarlama

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

Satış ve Pazarlama konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Satış Teknikleri Eğitimi - Antalya

- Yaratıcı İleri SatışYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış, Pazarlama Atölyesi ( Satış Okulu) Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.SATIŞ, PAZARLAMA ATÖYESİ(SATIŞ OKULU) SERTİFİKA PROGRAMI
Satış Koçluğu

- Satış Koçluğu ProgramıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış Koçluğu Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.SATIŞ KOÇLUĞU
Kurumsal Pazarlama Yönetimi Eğitim Danışmanlık

- Kurumsal Pazarlama YönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kurumsal Pazarlama Yönetimi Eğitim Danışmanlık Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


KURUMSAL PAZARLAMA YÖNETİMİ EĞİTİM DANIŞMANLIK
Hizmet Pazarlaması Eğitimi

- Hizmet Pazarlaması EğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Hizmet PAZARLAMASI eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


HİZMET PAZARLAMASI

Pazarlamada Yeni Trendler Eğitimi

- Pazarlamada Yeni TrendlerYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Pazarlamada Yeni Trendler Eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


PAZARLAMADA YENİ TRENDLER


Telefonda Etkili Konuşma Satış Becerileri

- Telefonda Etkili İletişimYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Telefonda Etkili Konuşma ve Satış Becerileri eğitim ve seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


TELEFONDA ETKİLİ KONUŞMA VE SATIŞ BECERİLERİİnovasyon Eğitimi

- İnovasyonYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İnovasyon eğitim ve seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


İNOVASYON EĞİTİMİ

Pazarlama Stratejileri Eğitimi

- Pazarlama StratejileriYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Pazarlama Stratejileri Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


PAZARLAMA STRATEJİLERİ