Satış ve Pazarlama Eğitimleri

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

Satış ve Pazarlama konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Profesyonel Yaratıcı Satış Teknikleri Eğitimi

- satış ve pazarlama uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

I.GÜN

PROFESYONEL VE YARATICI SATIŞ TEKNİK VE TAKTİKLERİ

Temel Satış Becerileri ve İletişim

- satış ve pazarlama uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Temel Satış Teknikleri İletişim ğeğitim ve seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.TEMEL SATIŞ BECERİLERİ VE İLETİŞİM
MARKA OLMAK VE MARKA ÜRÜN HİZMET OLUŞTURMAK

- marka olmakYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında MARKA OLMAK VE MARKA ÜRÜN/HİZMET OLUŞTURMAK Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

MARKA OLMAK VE MARKA ÜRÜN/HİZMET OLUŞTURMAK

Müşteri İlişkileri ve Müşteri Memnuniyeti

- müşteri lişkileri ve müşteri memnuniyetiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.ETKİN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ EĞİTİMİ
Müzakere ve İkna Becerileri Eğitimi

- müzakere ve iknaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Müzakere ve İkna Becerileri Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


MÜZAKERE VE İKNA BECERİLERİ

Krizde Etkin Tahsilat Becerisi Eğitimi

- etkin tahsilat becerisi eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Etkin Tahsilat Becerisi Eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.ETKİN TAHSİLÂT BECERİSİ
Satış Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

- satış ve pazarlama uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış, Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Satış, Pazarlama Uzmanlığı (Satış, Pazarlama Okulu)
Satış, Pazarlama,Müşteri İlişkileri, İkna
Satış Teknikleri Eğitimi - Antalya

- satış ve pazarlama uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış, Pazarlama Atölyesi ( Satış Okulu) Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.SATIŞ, PAZARLAMA ATÖYESİ(SATIŞ OKULU) SERTİFİKA PROGRAMI