Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

 
yazi

spot Kurumsal-E§itimler
yönetim eğitim m
spot Bireysel-E§itimler
spot biliŸim teknolojileri
kişisel gelişim m
yabancı dil mavi
insan kaynakları m
dış ticaretm
satış pazarlama m
hukuk eğitimleri m
satın alma m
nlp koçluk m
spot hastanelere ”zel
otel hizmet
spot e§itim-kurumlarna
spot seminerler
makalleler
spot konuŸmaclar

Kurumsal Referanslarımız

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

 

spot egitimlerdn goruntulerspot basinda biz

    Katılımcı Görüşleri        Haberler

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Eğitim ve Seminerlerden

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

marka tescil

facebook

Satış ve Pazarlama Eğitimleri

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

Satış ve Pazarlama konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

web tasarım

Temel Satış Becerileri ve İletişim

3 mağaza girişYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Temel Satış Teknikleri İletişim ğeğitim ve seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

TEMEL SATIŞ BECERİLERİ VE İLETİŞİMProfesyonel Yaratıcı Satış Teknikleri Eğitimi

4 satıştaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

I.GÜN

PROFESYONEL VE YARATICI SATIŞ TEKNİK VE TAKTİKLERİ


İleri Satış Teknikleri Eğitimi

6 ileri satışYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İleri Satış Teknikleri Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İLERİ SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİTelefonda Etkili Konuşma Satış Becerileri

1 iletisimYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Telefonda Etkili Konuşma ve Satış Becerileri eğitim ve seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

TELEFONDA ETKİLİ KONUŞMA VE SATIŞ BECERİLERİ
Pazarlama Teknikleri Eğitimi Kursu

3 pazarlamayönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Pazarlama Teknikleri eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

PAZARLAMA TEKNİKLERİ

 

Pazarlamada İnovasyon ve Yeni Yaklaşımlar Eğitimi

inovasyonYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Pazarlamada İnovasyon Eğitim & Pazarlamada Yeni Yaklaşımlar konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

PAZARLAMADA İNNOVASYON - YENİLİKÇİLİK  &  PAZARLAMADA YENİ YAKLAŞIMLAR