Satış ve Pazarlama Eğitimleri

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

Satış ve Pazarlama konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Satış Teknikleri Eğitimi - Antalya

-satış eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış, Pazarlama Atölyesi ( Satış Okulu) Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

SATIŞ, PAZARLAMA ATÖYESİ(SATIŞ OKULU) SERTİFİKA PROGRAMI


MARKA OLMAK VE MARKA ÜRÜN HİZMET OLUŞTURMAK

2 yöneticileriçinpazarlamaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında MARKA OLMAK VE MARKA ÜRÜN/HİZMET OLUŞTURMAK Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

MARKA OLMAK VE MARKA ÜRÜN/HİZMET OLUŞTURMAK

Krizde Etkin Tahsilat Becerisi Eğitimi

5 tahsilatYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Etkin Tahsilat Becerisi Eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ETKİN TAHSİLÂT BECERİSİ

Temel Satış Becerileri ve İletişim

3 mağaza girişYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Temel Satış Teknikleri İletişim ğeğitim ve seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

TEMEL SATIŞ BECERİLERİ VE İLETİŞİM

Profesyonel Yaratıcı Satış Teknikleri Eğitimi

4 satıştaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

I.GÜN

PROFESYONEL VE YARATICI SATIŞ TEKNİK VE TAKTİKLERİ

Kurumsal Satış Teknikleri Eğitimi

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kurumsal Satış Teknikleri Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

KURUMSAL SATIŞ TEKNİKLERİ

Satış Yönetim Sistemleri Eğitim Danışmanlık

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış Yönetim Sistemleri Eğitim-Danışmanlık Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

SATIŞ YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİM DANIŞMANLIK

Pazar Araştırması Pazar Bölümlendirme

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Pazar Araştırması, Pazar Bölümlendirme Eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

PAZAR ARAŞTIRMASI PAZAR BÖLÜMLENDİRME