Satış Teknikleri Eğitimi - Antalya

-satış eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış Teknikleri Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.










SATIŞ TEKNİKLERİ SERTİFİKA PROGRAMI


Kurs Adı Dönemi
Başlama Tarihi Gün ve Saatler

Satış Teknikleri Sertifika
Eğitim Programı

H.için
Akşam
arayınız P.tesi-Çarş
19.00 - 21.30
online_kayıt_formu




0242 316 63 33
H.Sonu arayınız Cumartesi - Pazar
17.00 - 19.30

EĞİTİMİN AMACI: Katılımcılar; müşteri psikolojisini anlamayı, müşterinin ihtiyacını doğru anlamayı, potansiyel müşterilerde ihtiyacın farkında olmayı, müşteri profiline göre doğru ürüne yönlendirmeyi ve satışı başarılı olarak sonuçlandırmayı öğrenecektir. Uygulamalarla konu desteklenecektir.

Her gün hatırlayıp, anında kullanabileceğiniz satış bilgileri

Başlangıç

Bu eğitime gelmenin 7, 5 nedeni

Bu eğitimde ne var?

Eski satış yöntemi nedir? Neden işe yaramıyor?

İnişe geçen ekonomide başarılı satış?

Satışta zihinsel engeller nelerdir?

Sağ beyin neden var? Sağdan geliyorlar..

Pazartesi satışı

Kahkaha yogosu ve satışa etkisi

Satış yapmanın kolay yolu

WOW nedir?

Satışta wow etkisi

Güçlü Cümleler nedir?

Kişiye özel güçlü cümle çalışmaları

Etkili sunumun 40 kuralı

Herkes kendi PR yapar

20 saniyede kişisel reklam

Gerçek itiraz

Zor insanlar nasıl kendi satın alır?

Zor sorular ile hayat

Kişisel satış takip sistemi ve takip kılavuzu

  1. yy Sosyal medya yönetimi

Satışta başarısızlığın 11,5 özelliği

Koçluk becerileri

Dikkatli dinleyici

Etkili imaj

Nezaket –Protokol ve satışa etkisi

Liderin 13,5 özelliği

Satış liderliği

İlkeler – değerler

Başarısız oldun denen ‘Başarı Hikâyeleri’

Beden Dili

İletişim

Ayna Ayna söyle bana ( Kendini tanı)

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, bilgi@yildizgelisim.com

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.