Satış ve Pazarlama Eğitimleri

- satış pazarlama

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

Satış ve Pazarlama konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Satış Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

- satış ve pazarlama uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış, Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Satış, Pazarlama Uzmanlığı (Satış, Pazarlama Okulu)
Satış, Pazarlama,Müşteri İlişkileri, İkna
Satış Teknikleri Eğitimi - Antalya

- Yaratıcı İleri SatışYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış, Pazarlama Atölyesi ( Satış Okulu) Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.SATIŞ, PAZARLAMA ATÖYESİ(SATIŞ OKULU) SERTİFİKA PROGRAMI
Satış Koçluğu

- Satış Koçluğu ProgramıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış Koçluğu Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.SATIŞ KOÇLUĞU
Kurumsal Pazarlama Yönetimi Eğitim Danışmanlık

- Kurumsal Pazarlama YönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kurumsal Pazarlama Yönetimi Eğitim Danışmanlık Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


KURUMSAL PAZARLAMA YÖNETİMİ EĞİTİM DANIŞMANLIK
Müzakere ve İkna Becerileri Eğitimi

- müzakere ve iknaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Müzakere ve İkna Becerileri Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


MÜZAKERE VE İKNA BECERİLERİ

Pazarlama Stratejileri Eğitimi

- Pazarlama StratejileriYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Pazarlama Stratejileri Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


PAZARLAMA STRATEJİLERİ

Pazar Araştırması Pazar Bölümlendirme

- Pazar Araştırması ve Pazar BölümlendirmeYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Pazar Araştırması, Pazar Bölümlendirme Eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


PAZAR ARAŞTIRMASI PAZAR BÖLÜMLENDİRME

Satış Yönetim Sistemleri Eğitim Danışmanlık

- Satış Yönetim SistemleriYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış Yönetim Sistemleri Eğitim-Danışmanlık Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


SATIŞ YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİM DANIŞMANLIK

Kurumsal Satış Teknikleri Eğitimi

- Kurumsal Satış TeknikleriYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kurumsal Satış Teknikleri Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


KURUMSAL SATIŞ TEKNİKLERİ
Hizmet Pazarlaması Eğitimi

- Hizmet Pazarlaması EğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Hizmet PAZARLAMASI eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


HİZMET PAZARLAMASI

Pazarlamada Yeni Trendler Eğitimi

- Pazarlamada Yeni TrendlerYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Pazarlamada Yeni Trendler Eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


PAZARLAMADA YENİ TRENDLER


Krizde Etkin Tahsilat Becerisi Eğitimi

- etkin tahsilat becerisi eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Etkin Tahsilat Becerisi Eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.ETKİN TAHSİLÂT BECERİSİ
Profesyonel Yaratıcı Satış Teknikleri Eğitimi

- Yaratıcı İleri SatışYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

PROFESYONEL VE YARATICI SATIŞ TEKNİK VE TAKTİKLERİMüşteri İlişkileri ve Müşteri Memnuniyeti

- müşteri lişkileri ve müşteri memnuniyetiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.ETKİN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ EĞİTİMİ
Temel Satış Becerileri ve İletişim

- Temel Satış TeknikleriYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Temel Satış Teknikleri İletişim ğeğitim ve seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.TEMEL SATIŞ BECERİLERİ VE İLETİŞİM

İnovasyon Eğitimi

- İnovasyonYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İnovasyon eğitim ve seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


İNOVASYON EĞİTİMİ

Telefonda Etkili Konuşma Satış Becerileri

- Telefonda Etkili İletişimYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Telefonda Etkili Konuşma ve Satış Becerileri eğitim ve seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


TELEFONDA ETKİLİ KONUŞMA VE SATIŞ BECERİLERİMARKA OLMAK VE MARKA ÜRÜN HİZMET OLUŞTURMAK

- marka olmakYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında MARKA OLMAK VE MARKA ÜRÜN/HİZMET OLUŞTURMAK Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

MARKA OLMAK VE MARKA ÜRÜN/HİZMET OLUŞTURMAK

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00