Satış ve Pazarlama Eğitimleri

- satış pazarlama

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

Satış ve Pazarlama konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Satış Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

- satış ve pazarlama uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış, Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Satış, Pazarlama Uzmanlığı (Satış, Pazarlama Okulu)
Satış, Pazarlama,Müşteri İlişkileri, İkna
Satış Koçluğu

- Satış Koçluğu ProgramıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış Koçluğu Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.SATIŞ KOÇLUĞU
Kurumsal Pazarlama Yönetimi Eğitim Danışmanlık

- Kurumsal Pazarlama YönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kurumsal Pazarlama Yönetimi Eğitim Danışmanlık Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


KURUMSAL PAZARLAMA YÖNETİMİ EĞİTİM DANIŞMANLIK
Müzakere ve İkna Becerileri Eğitimi

- müzakere ve iknaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Müzakere ve İkna Becerileri Eğitimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


MÜZAKERE VE İKNA BECERİLERİ

Pazarlama Stratejileri Eğitimi

- Pazarlama StratejileriYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Pazarlama Stratejileri Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


PAZARLAMA STRATEJİLERİ

Pazar Araştırması Pazar Bölümlendirme

- Pazar Araştırması ve Pazar BölümlendirmeYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Pazar Araştırması, Pazar Bölümlendirme Eğitim konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


PAZAR ARAŞTIRMASI PAZAR BÖLÜMLENDİRME

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00