İş & Yönetim Eğitimleri

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

İş ve Yönetim Eğitim konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Etkin Yöneticilik Okulu

etkin yöneticilik okuluYıldız Gelişim Akademisi Yönetim eğitimleri kapsamında ETKİN YÖNETİCİLİK OKULU konusunda bireysel ve kurumsal olarak eğitim ihtiyacınızı karşılamaktadır.
ETKİN YÖNETİCİLİK OKULU

PROFESYONEL YÖNETİCİLİĞE ADIM!


İş Hayatında Duygusal Zeka Eğitimi

6 duygusal zekaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İş Hayatında Duygusal Zeka Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İŞ YAŞAMINDA DUYGUSAL ZEKÂ VE LİDERLİK

Temel Liderlik Becerileri Eğitimi

4 temel liderlikYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Temel Liderlik Becerileri Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

LİDERLİK VE YÖNETİM BECERİLERİ

Değişim Yönetimi Eğitimi

1 değişim yönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Değişim Yönetimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

DEĞİŞİM YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Stratejik İletişim ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı

Yıldız Gelişim Akademisi Antalya merkezli eğitim ve danışmanlık firması olup, Bireysel ve Kurumsal eğitim ve danışmanlık kapsamında "Stratejik İletişim ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı" konusunda hizmet vermektedir.

Stratejik İletişim ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı

Analitik Düşünme Yaratıcı Düşünme Yöntemi Eğitimi

yaratıcı düşünmeYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yaratıcı Düşünme Yöntemi Eğitimi seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

YARATICI DÜŞÜNME YÖNTEMİ EĞİTİMİ


Etkin Yönetim Becerileri ve Liderlik Eğitimi

2 etkili yönetimYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Etkin Yönetim Becerileri ve Liderlik Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.ETKİN YÖNETİM BECERİLERİ VE LİDERLİK

PowerPoint ile Sunum Hazırlama

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında PowerPoint ile Sunum Hazırlama Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.POWERPOİNT İLE SUNUM HAZIRLAMA EĞİTİMİ