İş & Yönetim Eğitimleri

- yönetim

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

İş ve Yönetim Eğitim konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İç - Motivasyon Artırma

- motivasyonYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Motivasyon ve Beyin Gücünü Artırma Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.



İÇ - DIŞ MOTİVASYON ARTIRMA




Proje Yönetimi Eğitimi

- proje yönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Proje Yönetimi Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.





PROJE YÖNETİMİ



Bireysel Koçluk Becerileri Eğitimi

- bireysel koçlukYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Bireysel Koçluk Becerileri Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.



BİREYSEL KOÇLUK BECERİLERİ





İtibar Yönetimi Eğitimi

- itibar yönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İtibar Yönetimi Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.



İTİBAR YÖNETİMİ





Stratejik İletişim ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı

- stratejik iletişim halkla ilişkilerYıldız Gelişim Akademisi Antalya merkezli eğitim ve danışmanlık firması olup, Bireysel ve Kurumsal eğitim ve danışmanlık kapsamında "Stratejik İletişim ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı" konusunda hizmet vermektedir.



Stratejik İletişim ve Halkla İlişkiler Danışmanlığı





Değişim Yönetimi Eğitimi

- değişim yönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Değişim Yönetimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.



DEĞİŞİM YÖNETİMİ EĞİTİMİ




İş Hayatında Duygusal Zeka Eğitimi

- iş hayatında duygusal zekaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İş Hayatında Duygusal Zeka Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.



İŞ YAŞAMINDA DUYGUSAL ZEKÂ VE LİDERLİK




Analitik Düşünme Yaratıcı Düşünme Yöntemi Eğitimi

- yaratıcı analitik düşünmeYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yaratıcı Düşünme Yöntemi Eğitimi seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


YARATICI, ANALİTİK DÜŞÜNME YÖNTEMİ EĞİTİMİ