Bireysel Koçluk Becerileri Eğitimi

- bireysel koçlukYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Bireysel Koçluk Becerileri Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.BİREYSEL KOÇLUK BECERİLERİ

Bireysel Koçluk Becerileri Eğitimi. Koçluk bir öğrenme ve kendini geliştirme aracıdır. Bir insanı sahip olduğu hedeflere yönlendirmektir. Birlikte kararlaştırılmış sonuçlara ulaşmak amacıyla, karşılıklı deneyim ve kanaat paylaşımıdır. Koçluk kişinin güçlü yanlarını azamiye çıkarmasıdır. Kişisel engelleri aşmasına yardımcı olur. Sahip olunan potansiyellerin sürekli eğitim yoluyla eksiksiz olarak kullanılmasını sağlamak. Daha etkin olabilmek için yeni beceriler ve yetkinlikler edinmek.

Bireysel Koçluk Becerileri Eğitimi. Yeni sorumluluklara hazır hala gelmesine yardımcı olur. Kendini yönetmesini sağlar. Performans hedeflerini netleştirmek ve onlara yönelik çalışmalar yapmasıdır. İş tatmini ve motivasyonunu yükseltmekte yardımcı olur. Üç aylık dönemler itibariyle ya da yıllık olarak yapılan hedef saptama ve performans değerlendirmelerinin tersine, koçluk süreklidir ve ihtiyaç ya da fırsat ortaya çıktığında yapılır.

Koçluğun kazandırdıkları,

 • Bireylerin kendi hayatlarının yöneticisi olmalarını destekler.
 • Kişisel farkındalığı artırır.
 • Kişisel hedeflerin konulmasını sağlar.
 • Hedeflere ulaşmak için gereken planların oluşturulmasını sağlar.
 • Planların uygulanabilmesi için harekete geçmeye motive eder.
 • Kişilerin kendilerine koydukları sınırları aşarak gerçek performans ve potansiyellerinin ortaya çıkmasına yardımcı olur.
 • İlişki ve iletişim becerilerine olumlu katkıda bulunur.
 • Bireylerin, kişisel değerlerinin farkına vararak, değerleri doğrultusunda daha tatmin edici bir yaşam sürmelerine katkıda bulunur.
 • Kişinin güçlü yönlerini ve gelişmeye açık yönlerini farketmesini sağlar.
 • Özel ve profesyonel hayatta kendini nelerin engellediğini belirler ve bu engellere karşı yeni stratejiler oluşturur.
 • Bireylerin vizyonları doğrultusunda daha etkin, dengeli ve mutlu bir yaşam sürdürebilmelerine destek olur.

---------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, [email protected]

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00