İç - Motivasyon Artırma

- motivasyonYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Motivasyon ve Beyin Gücünü Artırma Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.İÇ - DIŞ MOTİVASYON ARTIRMA
EĞİTİMİN HEDEFİ :Zor zamanlar yetkinliklerin sınandığı zamanlardır. Yetkinlikleri günün getirdiği ihtiyaçlar karşısında güce dönüştüren ise bilgidir. Yetkinlik, bilgiyle donatılıp beslendikçe gelişir. Alıcısını tanımak için gerekli bilgiye sahip olmayan, onu anlama becerisi gösteremeyen, güven vermeyen ve ihtiyaçlarını karşılayacak yararı sunamayan satıcının dar zamanlarda işi daha da zordur. Bu süreçte bilgi ve beceri kadar, olumlu zihin haritalarında kök salan güçlü iç motivasyon, iyimser ve özgüvenli bir yaşam enerjisi de satıcı yetkinliklerini güce dönüştürür. Bunların tümü eğitimlerle geliştirilebilen özelliklerdir. İç motivasyon Kişinin kendi kendisini motive etmesidir. Kişinin düşünce ve eylemlerinin toplamıdır.

 • Motivasyon yönünüzü belirleyin:Uzlaşmacımısınız yakınlaşmacımı?
 • Başkalarının motivasyon yönlerini belirleyin ve bu bilgiyi onların üretkenliklerini arttırmak için kullanmayı
 • Önemli deüğerlerinizi ve motivasyonlarınızı nasıl etkileyebileceklerini keşfetmeyi
 • Başkalrı ile olan ilişkilerinizde en iyi sonuçları almak için konuşurken uzaklaşmacı ve yakınlaşmacı motivasyonlardfan yararlanmak
 • Motivasyonunuzu arttırmak için altbiçemleri kullanmak
 • Nasıl daha pozitif ve yakınlaşma amaçlı motive olabileceğimizi
 • Nasıl bir kavram bu motivasyon?
 • Motivasyon bazen içimizde bazen dışımızda mı yaşar?
 • Motivasyon: Üretkenliğin gerçek temli başarılı bir yöneticinin en önemli yönetim aracı.
 • Gerçekten işletmede uygulanabilirler mi?
 • İyi lider iyi motivasyon !
  • Unutmayın! Çalışanlar motivasyon araçlarını değerlendirir!
 • Kaş yaparken göz çıkaranlar !
 • Etkin bir motivasyon programı hazırlamak istiyorum. Nereden başlamalıyım?
 • Çalışan olarak ben motivasyon programında ne rol oynuyorum?
 • Üretkenliğimin temeli içi motivasyon mu?
 • Dış motivasyon araçları benim için bir amaç mı? Yoksa sadece başarımın tatlı bir anısı mı?
 • Motive olmuş bir çalışan işletme hedeflerimize yönelik olarak ne anlam ifade eder?

BU EĞİTİMİN SONUNDA KATILIMCILAR :Eğitime katılacak olanlar; işgücü performansının yükseltilmesinde motivasyonun rolünü kavrayarak, çalışanların ve örgütün yapısına uygun motivasyon biçimlerinin neler olabileceği ve bu arçları etkin olarak nasıl kullanabilecekleri konusunda görüş geliştireceklerdir. Ayrıca katılımcılar, etkin bir motivasyon programının gerek yönetim gerekse çalışanlar açısından ne tür olumlu sonuçlar oluşturabileceğini değerlendirebileceklerdir.

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, [email protected]

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00