Sigorta Eğitimleri

- sigorta

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamaktadır.

Sigorta Eğitimleri konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Uluslararası Pazarlama

- uluslararası pazarlamaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Uluslararası Pazarlama Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ULUSLARARASI PAZARLAMA EĞİTİMİ

UZMANINDAN ÖĞRENİN!!


Sigorta Acenteleri için Sosyal Medya

- sigorta acenteleri için sosyal medya2Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Sigorta Acenteleri için İnternet ve Sosyal Medya Pazarlaması Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

SİGORTA ACENTELERİ İÇİN İNTERNET VE SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI

SİGORTA ACENTELERİ İÇİN SOSYAL MEDYA UZMANINDAN ÖĞRENİN!!


Sağlık Turizmi ve Uluslararası Pazarlama

- sağlık turizmi ve uluslararası pazarlamaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Sağlık Turizmi ve Uluslararası Pazarlaması Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

SAĞLIK TURİZMİ VE ULUSLARARASI PAZARLAMASI EĞİTİMİ

SAĞLIK TURİZMİ ULUSLARARSI PAZARLAMA UZMANINDAN ÖĞRENİN!!


Sigorta ve Bireysel Emeklilik Pazarlaması

- sigorta ve bireysel emeklilik pazarlamasıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Sigorta ve Bireysel Emeklilik Pazarlaması Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

SİGORTA VE BİREYSEL EMEKLİLİK PAZARLAMASIEĞİTİMİ

SİGORTA, BİREYSEL EMEKLİLİK KONUSUNUNU UZMANINDAN ÖĞRENİN!!


Sağlık Sigorta Pazarlaması

- sağlık sigortası pazarlamasıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Sağlık Sigortası Pazarlaması Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

SAĞLIK SİGORTASI PAZARLAMASI EĞİTİMİ

SAĞLIK SİGORTASI KONUSUNUNU UZMANINDAN ÖĞRENİN!!


marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00