Aile Koçluğu Sertifika Programı

aile koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Aile Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Aile Koçluğu Sertifika Programı (4.Modül)
Aile Koçluğu Sertifika Programı (4.Modül)

Aile iletişimi, ailenin ilişki tarzı, ailenin mutlu ve biribirini anlayan bir yapı olması değerini kazandırmaya yönelik koçluk yapan, öğrenci koçluğu ile birlikte aileyi destekleyen, birlikte hareket etmeyi, yol haritası ve eylem planı yapmalarına profesyonel destek sağlayan hizmettir.

Temel Koçluk Becerileri eğitimi almış kişiler katılabilir. Daha önce Yaşam Koçluğu eğitimi almış koçluk yapan Aile Koçluğunda uzmanlaşmak isteyen koçlar da katılabilir. Aile iletişimini artırmayı hedefleyen bir çalışmadır.

Program Yasemin Sungur tarafından uygulama örnekleri ile verilecektir. Birebir koçluk örnekleri ile gerçekleşecektir. Uygulama sırasında kullanılan tüm testlerin çalışması yapılacaktır.

Süre 3 gün, 1.modülü almış olmak, yani Temel Koçluk Becerileri seminerine katılmış olmak gerekmektedir. En yakın tarih ve yer hakkında bilgi almak için bizi arayınız. Kurumunuza özel olarak da organize edilebilir. Özellikle okulunuzun başarısını, öğretmenlerinizin ve öğrencilerinizin etkinliğini artırmak için bu eğitim fark yaratmaktadır.

Süre 3 gün (1.Modül TKB 4 gün)

Çalışmalar İstanbul’da merkezimizde veya farklı illerde gerçekleşmektedir. Seminer sonrasında süpervizyon çalışması yapılmaktadır.

Temel Koçluk Becerileri 4 gün (1.Modül)

Öğrenci Koçluğu 3 gün (2.Modül)

Kariyer Koçluğu 3 gün (3.Modül)

Aile Koçluğu 3 gün (4.Modül)

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

0242 316 63 33 veya 0552 449 07 07

[email protected]

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, [email protected]

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00