NLP ve Koçluk Sertifika Programları

- nlp-koçluk

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

NLP ve Koçluk Eğitimleri konusunda eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

NLP EĞİTİMLERİ
NLP Diploma
NLP Practitioner
NLP Master Practitioner
NLP TRAİNER

KOÇLUK EĞİTİMLERİ
Temel Koçluk Becerileri ve Eğitim Koçluğu
Yaşam Koçluğu
Öğrenci Koçluğu
Kariyer Koçluğu
Yönetici Koçluğu

Kurs Adı Dönemi
Başlama
Tarihi
Gün ve Saatler
Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim Koçluğu + Yaşam Koçluğu
H.içi
01 Temmuz 2019

P.tesi - Çarş - Cuma
1. Grup: 10.30 - 13.00

2. Grup: 19.30 - 19.30

online_kayıt_formu
0242 316 63 33

Yaşam Koçluğu Programı - Kendi Koçun Ol!

temel koçlukYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yaşam Koçluğu Programı ( Kendi Koçun Ol!) konusunda bireysel eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Yaşam Koçluğu Programı ( Kendi Koçun Ol!)Aile Koçluğu Sertifika Programı

aile koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Aile Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Aile Koçluğu Sertifika Programı (4.Modül)
Kariyer Koçluğu Sertifika Programı

kariyer koçluğuAkademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kariyer Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Kariyer Koçluğu Sertifika Programı (3.Modül)
Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı

öğrenci koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Eğitim, Öğrenci ve Yaşam Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Eğitim, Öğrenci ve Yaşam Koçluğu Sertifika Programı

Eğitim Koçluğu ve Temel Koçluk Becerileri Sertifika Program

temel koçluk eğitim koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim Koçluğu + Yaşam Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim(Öğrenci) Koçluğu + Yaşam Koçluğu Sertifika Programı
3 KOÇLUK EĞİTİMİ - 3 SERTİFİKANLP Teknikleri İletişim & İnsan İlişkileri

1 nlp iletişimYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında NLP Teknikleri ile İletişim & İnsan İlişkileri Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

NLP TEKNİKLERİ İLETİŞİM & İNSAN İLİŞKİLERİ

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00