- nlp-koçluk

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

NLP ve Koçluk Eğitimleri konusunda eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

NLP EĞİTİMLERİ
NLP Diploma
NLP Practitioner
NLP Master Practitioner
NLP TRAİNER

KOÇLUK EĞİTİMLERİ
Temel Koçluk Becerileri ve Eğitim Koçluğu
Yaşam Koçluğu
Öğrenci Koçluğu
Kariyer Koçluğu
Yönetici Koçluğu

Kurs Adı Dönemi
Başlama
Tarihi
Gün ve Saatler
Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim Koçluğu + Yaşam Koçluğu

Salı - Perşembe
19.00 - 21.30

online_kayıt_formu
0242 316 63 33

Cumartesi - Pazar
13.00 - 15.30

Eğitim Koçluğu ve Temel Koçluk Becerileri Sertifika Program

temel koçluk eğitim koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim Koçluğu + Yaşam Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim(Öğrenci) Koçluğu + Yaşam Koçluğu Sertifika Programı
3 KOÇLUK EĞİTİMİ - 3 SERTİFİKAYaşam Koçluğu Programı - Kendi Koçun Ol!

temel koçlukYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yaşam Koçluğu Programı ( Kendi Koçun Ol!) konusunda bireysel eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Yaşam Koçluğu Programı ( Kendi Koçun Ol!)Aile Koçluğu Sertifika Programı

aile koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Aile Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Aile Koçluğu Sertifika Programı (4.Modül)
Kariyer Koçluğu Sertifika Programı

kariyer koçluğuAkademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kariyer Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Kariyer Koçluğu Sertifika Programı (3.Modül)
Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı

öğrenci koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Eğitim, Öğrenci ve Yaşam Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Eğitim, Öğrenci ve Yaşam Koçluğu Sertifika Programı

NLP Teknikleri İletişim & İnsan İlişkileri

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında NLP Teknikleri ile İletişim & İnsan İlişkileri Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

NLP TEKNİKLERİ İLETİŞİM & İNSAN İLİŞKİLERİ

NLP Diploma Sertifika Eğitimi - Antalya Yıldız Gelişim

nlp eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında NLP DİPLOMA SERTİFİKA EĞİTİMİ seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.NLP DİPLOMA SERTİFİKA EĞİTİMİ


NLP Eğitimi Semineri Antalya Yıldız Gelişim

nlp eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında NLP Eğitimi seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

NLP EĞİTİMİ
NLP Practitioner Sertifika Eğitim Programı Merkezi - ANTALYA

NLP Practitioner Sertifika Eğitim Programı:

Kursa Özel Kampanyalar

ARAYINIZ- ONLİNE EĞİTİM VİDEO VE KİTAPLAR

Sertifikalar
Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
Yıldız Gelişim Akademisi Onaylı Sertifika
Üniversite Onaylı Sertifika(e-devlet görüntülenir/onaylı resmi ve özel kurumlarda geçerlidir)
Uluslararası Geçerli Akreditasyon Sertifikası
(Türkçe ve İngilizce olarak diğer ülkelerde geçerli)
Ustalık ve Kalfalık Belgeleri(İşyeri açmak veya çalışmak için geçerli)
Referans Mektubu

Eğitim İçeriği

NLP Practitioner sertifika eğitiminde, kendinizle ve başkalarıyla kurmuş olduğunuz iletişimi pekiştirmeyi öğrenirsiniz. Bu eğitimde kendi potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkarıp, nasıl daha etkili biçimde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirmeyi ve yeni öğrenme stratejilerini yaşama entegre etmeyi, tutsak ruh hallerinden kurtulup saniyeler içerisinde özgüven ve enerji dolu hale gelebilmeyi ve böylelikle yaşam kalitenizi artırmayı öğrenirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00