Eğitim Koçluğu ve Temel Koçluk Becerileri Sertifika Program

temel koçluk eğitim koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim Koçluğu + Yaşam Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim(Öğrenci) Koçluğu + Yaşam Koçluğu Sertifika Programı
3 KOÇLUK EĞİTİMİ - 3 SERTİFİKAKurs Adı Dönemi
Başlama
Tarihi
Gün ve Saatler
Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim Koçluğu + Yaşam Koçluğu
H.içi
arayınız

P.tesi - Çarş - Cuma
1. Grup: 10.30 - 13.00

2. Grup: 19.30 - 19.30

online_kayıt_formu
0242 316 63 33

PROFESYONEL KOÇLUK BECERİLERİ + EĞİTİM KOÇLUĞU PROGRAMI + YAŞAM KOÇLUĞU

(3 KOÇLUK EĞİTİM PROGRAMI + 3 SERTİFİKA)

TANITIM SEMİNERİ(KATILIM ÜCRETSİZDİR)

Üniversitesi ONAYLI SERTİFİKASI

Detaylı Bilgi ve Kayıt için: 0242 316 63 33

Öğrencilerle çalışabileceğini düşünen, öğrenmeye açık, gelişmeyi ve değişmeyi öncelikle kabul edebilen, öğrendiklerini uygulayabilen herkes katılabilir. İş adamları, öğretmenler, ebeveynler, rehberlik uzmanları, ev hanımları, emekliler, yaşı ve öğrenim durumu ne olursa olsun eğitim koçluğuna ilgi duyan herkes bu eğitim programına katılabilir. Profesyonel Eğitim Koçluğu eğitimi herkesin mevcut mesleğinin yanında CV'sinde güçlü bir özellik olarak yerini alacak ve herkese çağın gereksinimi olan yeni iş imkanlarının kapılarını aralayacak.
Eğitim koçluğu, aynı anda bir çok hedefe birden ulaşması beklenen öğrencilerin sorularına cevap bulabilecekleri, motivasyon, iletişim ve konsantrasyonun gücünü fark edebilecekleri, güçlü yanlarını keşfedip öğrenme sürecinde önlerine çıkan engelleri aşabilecekleri, hedef odaklı çalışmayı öğrenip bütünsel tekniklerle hayatlarında çığır açabildikleri bir çalışmadır. Bu programın kapsamı öğrencilere bu doğrultuda destek olabilecek koçun bütünsel tekniklerle donatılmasını ve öğrencileri en iyi şekilde anlayabilecek ve öğrencilerin kendilerini bulmalarına yardımcı olabilecek bir rehber haline gelmelerini sağlamaktır.

............................................

*Eğitimin İçeriği ve Önce İnsan
*Potansiyelinin Farkında Mısın? – Beyin Testi
*Beyin Testi Sonucu – Beynimizi Tanıyalım – Duygusal ZEKA (EQ)
*Duygusal Zekanın Boyutları – Mutluluk ve Başarı Kavramı
*Hayal – Hedef – Amaç
*NLP ile Kişisel Gelişim – Paradigma (Zihin Haritası)
*Meta Program – Alışkanlıklar (Kişilik ve Karakter) – Tutumlar (Davranış ve Tavır)
*Koç Aranıyor! – Eğitim Nedir?
*Öğrenme Nedir? – Öğretme ve Öğrenme Süreci – Beynin Yeni Bilgileri Öğrenmesi ve Hafızada Tutması
*Hafıza Teknikleri – Koçlarda Bulunması Gereken Özellikler
*Koçluk Modeli
*Koç Kimdir? Nedir? Ne Değildir? – Eğitim Koçu Neler Yapar? – Koçluğun Etik Kuralları
*Temel Koçluk Becerileri
*Koçluğun Öğrenmeyi Geliştirmedeki Yeri – Eğitimde Akran Koçluğu – İlkeler ve Kabuller – Soru Sorma Teknikleri
*Soru Sorma Teknikleri – Koçluk Seansında Aktif Dinleme Örneği
*Soru Sorarken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Dinleme Becerileri – Gözlem Öncesi ve Gözlem Sonrası Görüşme – İletişim Yöntemleri – Öğrenme Tarzları ve Zekaları – Öğrenciyi Yapılandırmada Kullanılan Analizler
*Etkili İletişim
*Dinlemek (Empati)
*Davranış Biçimleri ve Kişilik Tipleri – Beden Dili
*Beden Dili – Sunum Heyecanı
*Sunum Heyecanı – Koçun Kullanması Gereken Beceriler


Tel 0242 316 63 33 veya 0552 449 07 07
[email protected]

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, [email protected]

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00