Kişisel Gelişim Eğitim Programları

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

Kişisel Gelişim Eğitim konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

KİŞİSEL GELİŞİM KAPSAMINDA EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

  • Uygulamalı Diksiyon Eğitimi(5 EĞİTİM BİRLİKTE)
  • Etkin Yöneticilik Okulu(5 EĞİTİM BİRLİKTE)
  • Fotoğrafçılık, Çekim Gezisi ve Photohop
  • Nefes Koçluğu Eğitim Atölyesi

Kişisel Gelişim Uzmanlığı

etkin yöneticilik okuluYıldız Gelişim Akademisi Yönetim eğitimleri kapsamında KİŞİSEL GELİŞİM UZMANLIĞI konusunda bireysel ve kurumsal olarak eğitim ihtiyacınızı karşılamaktadır.
KİŞİSEL GELİŞİM UZMANLIĞI
PROFESYONEL YÖNETİCİLİĞE ADIM!


Protokol ve Görgü Kuralları Eğitimi

protokolYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Protokol ve Görgü Kuralları Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

PROTOKOL VE GÖRGÜ, NEZAKET KURALLARI

Zaman Yönetimi Eğitimi

- Zaman YönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Zaman Yönetimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ZAMAN YÖNETİMİ (Az Zamanda Çok İş Başarma Sanatı)


İletişim ve Beden Dili Şifreleri Eğitimi Kursu

iletişimYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

BEDEN DİLİ VE İLETİŞİM EĞİTİMİ

SİZ FARKINA VARMASANIZ DA O KONUŞUYOR! BEDEN DİLİNİN ŞİFRELERİMobbing (İşyerinde Psikolojik Yıldırma)Eğitimi

- mobbingYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Mobbing (İşyerinde Psikolojik Yıldırma) Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


MOBBING (İŞYERİNDE PSİKOLOJİK YILDIRMA)

Kişisel İmaj ve Karizma Oluşturma Eğitimi Semineri

kişisel imajYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kişisel İmaj Yönetimi ve Karizma Oluşturma Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.KİŞİSEL İMAJ YÖNETİMİ ve KARİZMA OLUŞTURMA
marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00