Antalya Yıldız Gelişim Seminerleri

- seminerSeminerlerimiz alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından, 3 saat süreli olarak keyifli, kolay, pratik, konuya özgü sadeleştirilmiş olarak kısa zamanda sıkılmadan samimi ve paylaşımcı bir ortamda gerçekleştirilmektedir. Ödenebilir ve katılabileceğiniz zamanlarda gerçekleştirilerek size çok şey kazandırmaktadır.

Katılıma açık olarak seminerlerimiz periyodik zamanlarla düzenlenmektedir. Güncel seminer takvimimize web sayfamızdan veya bizimle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

NOT: Seminer programlarımız kurumununuz ihtiyacına özel olarak da düzenlenmektedir. Diğer seminer konuları ve içerikleri ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Seminer konularımızdan bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Vizyoner Liderlik ve Yeni Paradigmalar
 • Satış Yapmanın Sırları
 • NLP
 • Kazanmak Beyinde Başlar
 • Başarısız Öğrenci Yoktur
 • Stres Yönetimi
 • Neden Sosyal Medya
 • Markaya Doğru
 • Kariyer Koçluğu Programı
 • İş Yaşamında Kişisel İmaj Yönetimi
 • Kendi Liderin Ol

İnsan Kendini Nasıl Satar? Emeğin Pazarlanması Semineri

emeğin pazarlanmasıAmacı : Kişilerin; Satış işinde olsun ya da olmasın, başta iş görüşmesine giderken ya da çalıştığı bir iş yerinde yükselmesi, bir projeyi ya da fikri kabul ettirebilmesi için gereken kısa ve öz bilgiler ile kendini karşı tarafa ifade edebilmesidir.

Herkes mutlaka bir gün satış yapmak zorunda kalacaktır…

İNSAN KENDİNİ NASIL SATAR? ( EMEĞİN PAZARLANMASI )

Eğitmen: Hakan Ömer GİDER

İleri Satış Teknikleri Semineri - Antalya Yıldız Gelişim

1 inovasyonYıldız Gelişim Akademisi Antalya merkezli bireysel ve kurumsal gelişim eğitim danışmanlık firmasıdır. Antalya, İstanbul gibi farklı şehirlerde bireysel ve kurumsal olarak özel seminerler düzenlemektedir.

Yıldız Gelişim Seminerleri kapsamında İleri Satış Teknikleri konusunda bireysel ve kurumsal ihtiyaça yönelik hizmet vermektedir.

İleri Satış Teknikleriİş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Semineri

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli bir eğitim danışmanlık firması olup eğitim ve seminerler kapsamında "İşSağlığı ve Güvenliği" konusunda eğitim hizmeti vermektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Semineri

Kurumsal Satış Yapmanın Sırları


3 mağaza girişYıldız Gelişim Akademisi Antalya merkezli bireysel ve kurumsal gelişim eğitim danışmanlık firmasıdır. Antalya, İstanbul gibi farklı şehirlerde ve kurumsal ve bireysel Yıldız Gelişim Seminerleri kapsamında Kurumsal Satış Yapmanın Sırları konusunda bireysel ve kurumsal ihtiyaça yönelik hizmet vermektedir.ara özel seminerler düzenlemektedir.

Kurumsal Satış Yapmanın Sırları Semineri

Müşterinin Şifresi, Sosyal Stillerle Satış Başarısı Ücr

renk analizi testYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal Yıldız Gelişim seminer programları kapsamında Müşterinin Şifresi, Sosyal Stillerle Satış Başarısı seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Müşterinin Şifresi, Sosyal Stillerle Satış Başarısı

Başarı Beyinde Başlar

6 duygusal zekaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Başarı Beyinde Başlar Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

BAŞARI BEYİNDE BAŞLAR

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00