Yiyecek İçecek Hizmetleri Eğitimi Antalya

Yıldız Gelişim Akademisi, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ihtiyaçları doğrultusunda eğitim programları ile Yiyecek İçecek Hizmetleri eğitimleriyle bireysel ve kurumsal gelişim için eğitim programları hazırlamaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ihtiyaçları doğrultusunda kurumlara özel hazırladığı eğitim programları ile Güzellik ve Bakım Meslek eğitimleriyle bireysel ve kurumsal gelişim için eğitim programları hazırlamaktadır.

Yiyecek İçecek Hizmetleri Eğitimleriyle

  • Bireylerin kişisel gelişimleriyle beraber, iş hayatında meslek eğitimleri ile bir adım öne çıkarmayı,

Yıldız Gelişim Akademisi, bilişim teknolojileri alanında eğitim verdiği birey ve kurumlara Dürüstlük, Yenilikçi Olmak, Sonuç Odaklı Olmak, Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, Değişim ve Gelişime Öncü Olmak, Etkin İletişim, gibi ilkeleriyle değer katacak eğitimler hazırlamaktadır.

YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ MESLEK EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Klasik Türk Mutfağı Eğitimi

- türk mutfağı eğitimiYıldız Gelişim Akademisi Yiyecek İçecek Hizmetleri meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " Klasik Türk Mutfağı " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


KLASİK TÜRK MUTFAĞI EĞİTİMİ

Meslek Gelişiminize yenilik katın

Dünya Mutfakları Eğitimi

- dünya mutfağıYıldız Gelişim Akademisi Yiyecek İçecek Hizmetleri meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " Dünya Mutfakları " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


DÜNYA MUTFAKLARI EĞİTİMİ

Meslek Gelişiminize yenilik katın

İleri Seviye Yat Mutfak Personeli Yetiştirme Eğitimi

- yat mutfak personeli yetiştirmeYıldız Gelişim Akademisi Yiyecek İçecek Hizmetleri meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " İleri Seviye Yat Mutfak Personeli Yetiştirme " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


İLERİ SEVİYE YAT MUTFAK PERSONELİ YETİŞTİRME EĞİTİMİ

Meslek Gelişiminize yenilik katın

Profesyonel Barista ve Kahve Hazırlama Eğitimi

- profesyonel barista ve kahve hazırlamaYıldız Gelişim Akademisi Yiyecek İçecek Hizmetleri meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " Profesyonel Barista ve Kahve Hazırlama " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


PROFESYONEL BARİSTA VE KAHVE HAZIRLAMA Eğitimi

Meslek Gelişiminize yenilik katın

Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi

- profesyonel pastacılık ve ekmekçilikYıldız Gelişim Akademisi Yiyecek İçecek Hizmetleri meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


PROFESYONEL PASTACILIK VE EKMEKÇİLİK Eğitimi

Meslek Gelişiminize yenilik katın

Profesyonel Aşçılık Eğitimi

- profesyonel aşçılıkYıldız Gelişim Akademisi Yiyecek İçecek Hizmetleri meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " Profesyonel Aşçılık " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


PROFESYONEL AŞÇILIK Eğitimi

Meslek Gelişiminize yenilik katın

Yiyecek İçecek Hizmetleri İşletmeciliği Eğitimi

- yiyecek içecek hizmeteri işletmeciğiYıldız Gelişim Akademisi Yiyecek İçecek Hizmetleri meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " Yiyecek İçecek Hizmetleri İşletmeciği " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ İŞLETMECİLİĞİ EĞİTİMİ

Meslek Gelişiminize yenilik katın

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00