ZEKİ YÜKSEKBİLGİLİ - Pazarlama Danışmanı ve Eğitmen

zeki yüksekbilgiliZEKİ YÜKSEKBİLGİLİ, 1974 yılında doğdu, Özel Eyüboğlu Koleji’ni bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünden mezun oldu. Daha sonra University of Pennsylvania, Wharton School'da (ABD) İşletme dalında yüksek lisansını ve Heriots University'de (Birleşik Krallık) İşletme Yönetimi / E-Ticaret dalında doktorasını bitirdi. 2010 yılında, York Üniveristesi’nde (ABD) Psikoloji yüksek lisansını tamamladı ve aynı yıl Aydın Üniversitesi’nde Ürün Yönetimi – Pazarlama dalında doktorasına başladı.






Kariyerine ASTEM'de satış sorumlusu olarak başladı ve sırasıyla PTS'de önce Satış Müdürlüğü, daha sonra Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Irak'ta Albir International'da Pazarlama Müdürlüğü, kendi firması olan Büşra’da Pazarlamadan Sorumlu Şirket Ortağı ve Tet Makina'da Genel Müdür olarak görev yaptı.

2005-2010 yılları arasında Pakistan Hükümeti, Türkiye Fahri Yatırım Konsolosu olarak görev yaptı.

Pazarlama konusunda, en yeni trendleri Türkiye’ye uyarlama konusunda çalışmalar yaptı, bu bağlamda Yeni Pazarlama (Pazarlama 2.0), Gerilla Pazarlama ve Ağızdan Ağıza Pazarlama (WOMM) konularında Türkiye’deki ilk kurumsal eğitimleri tasarladı ve sundu.

Üniversite öğrencilerinin pratik ve yeni pazarlama bilgilerine ulaşmasını sağlamak için, üniversitelerde ücretsiz “Pazarlama Farkındalık Eğitimleri” hazırladı ve sundu. Özellikle Anadolu üniversitelerini hedef alan bu projesi hale devam etmektedir.

Önce Mimar Sinan Güzel Sanatlar daha sonra İstanbul Arel ve İstanbul Aydın Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak çalıştı, halen İstanbul Arel Üniversitesi’nde görev yapmaktadır. Pazarlama Mucize Değildir, Pazarlama Canavarı ve Pazarlama Temelleri kitaplarının yazarı Zeki Yüksekbilgili, Cihan TV Network içerisinde, yaklaşık 60 yerel kanalda, her Çarşamba yayınlanan Ekonomi Artı programının yorumcusu ve sunucusu olarak çalışmaya devam etmekte, kariyerine yeni pazarlama üzerine eğitimler vererek ve danışmanlık yaparak devam etmektedir.

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Güneş Dershanesi Aynı Binada 1. Kat)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00