Eğitmen, Danışman ve Konuşmacılar


- konuşmacılar


Diğer konuşmacılarımız ile ilgili bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz. Yada konuşmacı talepleriniz için konuşmacı başvuru formu doldurabilirsiniz.

Serkan Özdemir-Personel Bordrolama Uzmanı

Serkan Özdemir

Serkan Özdemir, İnsan kaynakları örgütsel değişim yüksek lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir.

Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İşletme bölümünde tamamlamıştır.

Uzm. Pınar Derya Akyazgan, MBA

Uzm. Pınar Derya Akyazgan, MBA

Yıldız Gelişim Akademisi eğitmen ve danışmanlarımızdan Pınar Derya AKYAZGAN'a ait bilgiyi sizinle paylaşmak isteriz.

Prof. Dr. ALİ HEPŞEN - Finans Eğitmeni

ali hepşenProf. Dr. ALİ HEPŞEN

1978 yılında İzmir’de doğmuş, ilköğrenimini Tire Kurtuluş İlkokulunda, orta ve lise öğrenimini ise 1996 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.

1997 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümüne girmiş, 2002 yılında mezun olmuştur.

Sadık VURAL - Eğitmen ve Danışman

sadık vural21979’da Isparta da doğdu.

Süleyman Demirel Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü ayrıca İşletme bölümünden mezun oldu, Isparta Göltaş Göller Bölgesi Çimento A.Ş’nin ihracat departmanında görev yaptı sonrasında Antalya Acar Grup A.Ş’de İthalat İhracat asistanlığı görevine başladı..İlker KALDI

İlker Kaldıİlker KALDI, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Kamuda hukukçu ve danışman; özel sektörde, turizm ve otomotiv alanlarında, yönetici, danışman, hukukçu ve eğitimci olarak görev yaptı.

Yönetim, kişisel gelişim, davranış bilimleri, kalite yönetim sistemleri alanlarında eğitimler aldı.

2009-2012 yılları arasında İzgören Akademi Eğitim ve Danışmanlık kurumunun Akdeniz Bölge Müdürlüğü görevini yürüttü. Bu göreviyle birlikte aynı kurumda eğitmenlik ve danışmanlık yaptı.


Yard Doç Dr Ertan Beceren

ertan beceren1967 Isparta Doğumlu olan BECEREN, ilk-Orta ve Lise öğrenimini Isparta’da tamamlamış olup, 1985-1990 yılları arasında Erciyes Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat Bölümünde Lisans Eğitimini “Halıcılık” konusunda hazırladığı bitirme teziyle tamamlamıştır.

1991-92 arasında Isparta BELMAŞ Muhasebe Müdürlüğü yaptığı sırada 225. Dönem Ulaştırma Yedek Subay olarak 1992-1993 döneminde askerlik nedeniyle bu işinden ayrılmak zorunda kalmıştır.

1993 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi iktisadi idari Bilimler Fakültesi’ne Araştırma Görevlisi olarak başlayan BECEREN; aynı Üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden 1996 yılında “Isparta deri Sektörünün Stratejik Planlaması” konulu Master tezini vererek yüksek lisansını almıştır.


marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00