Prof. Dr. Turgay BİÇER - Mentör

Mentor, Eğitmen, Danışman, Yazarturgay biçer
Yönetim bilimleri doktoru ve spor bilimleri uzmanı olan Doç. Dr. Turgay BİÇER uluslararası bir eğitmen, danışman ve konuşmacıdır.

Biçer, TRT 2’de 4 yıla yakın bir süre devam eden liderlik üzerine bir program yapmıştır. ‘TRT 2‘ de 2000 yılında başlayan, yapımcılığını Neşe Bilginer’in üstlendiği; kendi alanında önde ve toplumsal liderleri modellemeyi konu alan Başarı Basamakları programını Ayşe İdem Tümer ile birlikte dört yıla yakın bir süre sunmuştur.

Yazarı olduğu dört kitabın yanı sıra birçok kitaba da editörlük yapmakta olan Turgay Biçer Türkiye’ de mentorluğun öncüsü ve alanında fark yaratan, ilham veren bir konuşmacısı, ulusal ve uluslararası iş, eğitim ve spor dünyasının önde gelen eğitmeni ve danışmanıdır.

TBMM, TRT, Yapı Kredi, Toyota, Leo Burnett, Mavi Jeans, Siemens , TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi), Uğur Dershaneleri, MEF Okulları, Tubitak , Turgay Biçer’in eğitim verdiği kurumlar arasındadır.

Turgay Biçer , ülke olarak kazandığımız zafer ve başarıların zihinsel anlamda mimarıdır. Galatasaray Futbol Takımı ile UEFA Kupasında, A Milli Futbol Takımı ile Dünya 3. ve Konfederasyon Kupasında, 2004 Atina Olimpiyatlarında madalya alan Olimpik sporcuların, Dünya şampiyonu olan Yelken Milli Takımı’ nın ve alanında bir çok rekora imza atan sporcu ve kulüplerin mentorluğunu yapmıştır.

Turgay Biçer ayrıca iş ,siyaset ve eğitim sektöründe ki üst düzey yöneticilerin ve liderlerin, danışmanlığını, coachluğunu ve mentorluğunu yapmaktadır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00