İsmail KARASU

ismail karasu1963 yılında İstanbul’da doğdu. 1981 yılında Şehremini Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksek Okulu’nda öğrenimini tamamladı.

1981de çalışma hayatına başlayan İsmail Karasu, Çelik kasa, Orman ürünleri, Otomotiv yedek parça satış ve pazarlama, Tekstil işletmelerinde pazarlama, insan kaynakları ve yöneticilik alanlarında çalıştı.

1992- 1993’te MÜSİAD Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinde görev aldı. Daha sonra 1996 yılında kendi eğitim ve danışmanlık firmasını kuran İsmail Karasu; Yaşam Koçluğu hizmetlerinin yanında, İşletmelere, Devlet Kurumlarına, Belediyelere, Özel ve Devlet Hastanelerine, Orta Eğitim Kurumlarına, Üniversitelere: Pozitif Yaşam Becerileri, Liderlik, Yönetim Becerileri, Ekip Çalışması, Stresle Başaçıkma, Zaman Yönetimi, Topluluk Karşısında Konuşma, Diksiyon ve Fonetik konularında eğitim seminerleri verdi.

2007 den bu yana Emniyet Genel Müdürlüğünde, Başbakanlık Koruma Müdürlüğünde ve TBMM’de seminer ve eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.

Erzurum Atatürk Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Muğla Üniversitesinde dönemsel eğitimler vermektedir.

Gelir İdaresi Başkanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İDO, İETT, Albarakatürk, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Casper Bilgisayar, Ülker, Sanko Holding, Erbakır, LG Türkiye, Teleses, Gencell, gibi pek çok saygın kuruluşun çalışanları İsmail Karasu’nun seminerlerine katılmaktadır.

İsmail Karasu’nun “Yaşam Coşkusu” adlı bir kitabı bulunmaktadır.

İsmail Karasu Misyonunu şöyle tanımlamaktadır.

Hayatı dolu dolu yaşamak, Sevmek, Öğrenmek, Öğretmek, Hayata anlam katmak, İletişim kurmak, İnsanları Cesaretlendirmek, Devamlı gelişim ve Hayata katkıda bulunmaktır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00