UYGULAMALI, DIŞ TİCARETTE PAZAR ARAŞTIRMASI VE MÜŞTERİ BUL

- dış ticaret paar araştırması müşteri bulma2İşletmeler için uygulamalı Dış Ticarette Pazar Araştırması ve Müşteri Bulma Yöntemleri konusu ile, ihracatta pazarlar araştırması ve müşterilere ulaşım yolları". Ürün bazında hedef pazarların bulunmasından başlayıp, o pazarlardaki potansiyel müşterilerin isim bazında tespitine kadar giden bir programdır. Eğitim katılımcıların bilgisayar ortamında uygulamalı olarak gerçekleştirmektedir.

UYGULAMALI, DIŞ TİCARETTE PAZAR ARAŞTIRMASI VE MÜŞTERİ BULMA YÖNTEMLERİ 1. Pazar araştırması nedir ? Hangi aşamalardan oluşur ?
 2. Bilgi kaynakları ve bu kaynaklara ulaşım yolları
 3. İhracat pazarlarının ve potansiyellerinin belirlenmesiHedef pazarda ithalat ve ihracat fiyat bilgileri
 4. Hedef pazardaki rakiplerin tespiti
 5. Rakiplerin hedef pazarlarinin tespiti
 6. Gerçekleşmiş ihracat/ithalat konsimento örneklerinin incelenmesi
 7. Müşteri profilinin çizilmesi
 8. Pazara giriş stratejileri
 9. Pazar araştırması yöntemleri
 10. Pazarlama aracı olarak
 • hizmet
 • fiyat
 • teslim şekli
 • ödeme şekli.

Süre: 2 gün (12 saat)

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, [email protected]

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00