Dış Ticaret Eğitimleri - Kursları

- dış ticaret

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamaktadır.

Dış Ticaret konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dış Ticaret Yönetimi Uzmanlığı Eğitimi - Kursu Antalya

dış ticaret eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

DIŞ TİCARET YÖNETİMİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ

(TAM UYGULAMALI)

DIŞ TİCARETİ UZMANINDAN ÖĞRENİN!!
ÖĞRENİM GARANTİLİ - REFERANS MEKTUBU

UYGULAMALI, DIŞ TİCARETTE PAZAR ARAŞTIRMASI VE MÜŞTERİ BUL

- dış ticaret paar araştırması müşteri bulma2İşletmeler için uygulamalı Dış Ticarette Pazar Araştırması ve Müşteri Bulma Yöntemleri konusu ile, ihracatta pazarlar araştırması ve müşterilere ulaşım yolları". Ürün bazında hedef pazarların bulunmasından başlayıp, o pazarlardaki potansiyel müşterilerin isim bazında tespitine kadar giden bir programdır. Eğitim katılımcıların bilgisayar ortamında uygulamalı olarak gerçekleştirmektedir.

UYGULAMALI, DIŞ TİCARETTE PAZAR ARAŞTIRMASI VE MÜŞTERİ BULMA YÖNTEMLERİİhracatı Geliştirme Eğitimi

- İhratacı GeliştirmeYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firması olup, bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında İhracatı Geliştirme Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.İHRACATI GELİŞTİRME EĞİTİM PROGRAMI


Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00