Almanca Eğitimi - Kursu Antalya Yıldız Gelişim

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal olarak Yabancı Dil Eğitim programları kapsamında Almanca | Kursukonusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ALMANCA EĞİTİMİ | KURSU

Kurs Adı Dönemi Başlama Tarihi Gün ve Saatler

ALMANCA DİL EĞİTİMİ
Seviye A1-A2-B1-B2

H.içi
Akşam
arayınız Pazartesi - Çarş - Cuma
19.00 - 21.30
H.içi
Gündüz
arayınız Pazartesi - Çarş - Cuma
12.00 - 14.30
Hafta
Sonu
arayınız Cumartesi - Pazar
14.00 - 16.15

Kursa Özel Kampanyalar

KAYNAK KİTAPLAR - DİĞER YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

Sertifikalar
Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
Yıldız Gelişim Akademisi Onaylı Sertifika
Üniversite Onaylı Sertifika
ICCW Uluslararası Geçerli Akretitason Sertifiksası
Referans Mektubu

Eğitim İçeriği

Yabancı Dil eğitimleri kapsmaında, Almanca ikinci anadil haline gelmekle birlikte ikinci bir yabancı dil ve hatta daha fazlası da öğrenilmesi kaçınılmaz olmaya başladı.

2 ve 3 kişilik gruplarda size özel kapalı gruplarda eğitimler veya 4-8 kişilik katılıma açık sınıf eğitimlerimize kayıt yaptırabilirisiniz.

Standart Almanca Almanca dilbiliminde standart Almancanın farklı çeşitleri değil, sadece geleneksel bölgesel türler diyalekt olarak adlandırılır.

Standart Almanca bölgesel olarak, özellikle de Almanca konuşulan ülkeler arasında farklılıklar gösterir; özellikle kelime ve bazı telaffuz farklılıkları ve hatta zaman zaman gramer ve imlâ bakımından farklılıklar görülür. Bu çeşitlilik yerel diyalekt türleri ile karşılaştırılmamalıdır. Standart Almancanın bölgesel türleri belli bir dereceye kadar yerel diyalektlerden etkilenseler de, çok farklıdırlar. Bu yüzden Almanca birden fazla standart türü olan bir dil olarak değerlendirilmektedir.

A1 (Başlangıç)

A2 (Başlangıç)

III B1- B2 (Başlangıç)

C1 (Orta)

C2 (Orta)

(İleri)

Sınıf mevcutları kursiye katılımcıların konuları daha rahat öğrenmeleri, eğitmenlerimizin derslerde kursiyerlerle daha etkin ilgilenebilmesi açısından 4 - 8 kişilik sınıflarda eğitimlerimiz gerçekleşmektedir.

Yıldız Gelişim Akademisinin, Yabancı Dil eğitimlerindeki temel amacı, iletişim kurabiliyor olmanızı sağlamaktadır. %100 Eğitim Garantisi kapsamında eksik konularınızı veya anlamadığınız konuları ikinci defa ücretsiz olarak telafi etme hakkınız bulunmaktadır.

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Güneş Dershanesi Aynı Binada 1. Kat)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00