Protez Tırnak Uygulayıcı Eğitimi

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında online eğitim ile Tükiyenin heryerinden Protez Tırnak eğitimi kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Eğitim verdiğimiz şehirlerden bazıları;İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Trabzon, Adana, Konya, Manisa, Muğla, Siirt, Ağrı, Van, Erzurum, Sivas, Elazığ, Malatya, Rize.

Protez Tırnak eğitimi kursu

Mesleki Gelişim Eğitimi

Kurs Adı Dönemi Başlama Tarihi Gün ve Saatler

Protez Tırnak Uygulayıcı Eğitimi


H.içi
Akşam
arayınız P.tesi-Salı - Çarş - Perş
19.00 - 21.30
H.içi
Gündüz
arayınız P.tesi-Salı - Çarş - Perş - Cuma
12.00 - 14.30
Hafta
Sonu
arayınız Cumartesi
10.30 - 14.00

Kursa Özel KampanyalarSertifikalar
Yıldız Gelişim Akademisi Onaylı Sertifika

Üniversite Onaylı Sertifika(e-devlet görüntülenir/onaylı resmi ve özel kurumlarda geçerlidir)
ICCW Uluslararası Geçerli Akretitasyon Sertifikası
(Türkçe ve İngilizce olarak diğer ülkelerde geçerli)


Eğitim İçeriği

Protez tırnak, el ayak sağlığı bakımı, açısından günümüzde uygulanan en popüler yöntemlerden biridir. Gerek sağlık yönüyle gerek kozmetik görünüm yönüyle, işini doğru yapan uzmanlara ihtiyaç duyulan bir sektör haline gelmiştir. Protez tırnak kendi içerisinde farklı tekniklerle şekillenen ve Nail art (süsleme sanatı) ile birleştirildiğinde kişilere hem görsel hem de sorun giderme amaçlı uygulanan bir sanattır. Doğru teknik ve uygulamalarla şekillendirilen, tırnak sağlığı göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.

Egitimlerimizde ve uygulamalarımızda yöntem ve teknikler güncel ve revize edilmiştir. Uzman eğitmenlerimiz en temel sistemden son sisteme kadar donanimlandirilmaktadir. Elin anatomik ve fizyolojik yapısı, bir deri eki olan tırnağın yapısı, dikkat edilmesi gerekenler, manikur çalışması sistemler, uygulama sıralamalari, teorik bilgilerin devamı olarak, yoğun uygulamalarla pratiğinizi artırıyoruz. Doğru bilinen yanlışlarla yapılan uygulamalar, tahminlerimizden daha fazla problemlere yol açabilir. Bu sebeple sizlere uzman eğitmenimiz eşliğinde sorunsuz bir başlangıç için profesyonel bir eğitim sunuyoruz.

Katılımcı Görüşleri

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Güneş Dershanesi Aynı Binada 1. Kat)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00