Güzellik ve Bakım Meslek Eğitimleri

Yıldız Gelişim Akademisi, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ihtiyaçları doğrultusunda eğitim programları ile Güzellik ve Bakım Meslek eğitimleriyle bireysel ve kurumsal gelişim için eğitim programları hazırlamaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ihtiyaçları doğrultusunda kurumlara özel hazırladığı eğitim programları ile Güzellik ve Bakım Meslek eğitimleriyle bireysel ve kurumsal gelişim için eğitim programları hazırlamaktadır.

Güzellik ve Bakım Meslek Eğitimleriyle

  • Bireylerin kişisel gelişimleriyle beraber, iş hayatında meslek eğitimleri ile bir adım öne çıkarmayı,

Yıldız Gelişim Akademisi, bilişim teknolojileri alanında eğitim verdiği birey ve kurumlara Dürüstlük, Yenilikçi Olmak, Sonuç Odaklı Olmak, Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, Değişim ve Gelişime Öncü Olmak, Etkin İletişim, gibi ilkeleriyle değer katacak eğitimler hazırlamaktadır.

GÜZELLİK VE BAKIM MESLEK EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Cilt Bakım Uygulayıcısı ve Güzellik Uzmanlığı

- cilt bakım uygulayıcısıYıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " CİLT BAKIM UYGULAYICISI ve GÜZELLİK UZMANLIĞI " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


CİLT BAKIM UYGULAYICISI ve GÜZELLİK UZMANLIĞI Eğitimi

Meslek Gelişiminize Yeni Uzmanlık

Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı Eğitimi

- kalıcı makyaj uygulayıcısıYıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " KALICI MAKYAJ UYGULAYICISI " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


KALICI MAKYAJ UYGULAYICISI Eğitimi

Meslek Gelişiminize Yeni Uzmanlık

Manikür Uygulayıcısı, Protez Tırnak Eğitimi

- manikür uygulayıcısıYıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " Manikür Uygulayıcısı, Protez Tırnak Eğitimi " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


MANİKÜR UYGULAYICISI, PROTEZ TIRNAK Eğitimi
Meslek Gelişiminize Yenilik

Güzellik Uzmanlığı Eğitimi

- güzellik uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " GÜZELLİK UZMANLIĞI " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


GÜZELLİK UZMANLIĞI Eğitimi

Meslek Gelişiminize Yeni Uzmanlık

Epilasyon Uygulayıcısı Eğitimi

- epilasyon uygulayıcısıYıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " Epilasyon Uygulayıcısı " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


EPİLASYON UYGULAYICISI Eğitimi

Meslek Gelişiminize yenilik katın

marka

marka - Kopya

ADRES

adres
Adres: Sinan Mah. Arık cad. Mandıroğlu İş Merkezi. No:2 K:1 / ANTALYA
(PLAZA 2000 Çapraz Karşısı - Final Dershanesi Yanı)

TELEFON

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

ÇALIŞMA SAATLERİ

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00