Güzellik ve Bakım Meslek Eğitimleri

Yıldız Gelişim Akademisi, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ihtiyaçları doğrultusunda eğitim programları ile Güzellik ve Bakım Meslek eğitimleriyle bireysel ve kurumsal gelişim için eğitim programları hazırlamaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ihtiyaçları doğrultusunda kurumlara özel hazırladığı eğitim programları ile Güzellik ve Bakım Meslek eğitimleriyle bireysel ve kurumsal gelişim için eğitim programları hazırlamaktadır.

Güzellik ve Bakım Meslek Eğitimleriyle

  • Bireylerin kişisel gelişimleriyle beraber, iş hayatında meslek eğitimleri ile bir adım öne çıkarmayı,

Yıldız Gelişim Akademisi, bilişim teknolojileri alanında eğitim verdiği birey ve kurumlara Dürüstlük, Yenilikçi Olmak, Sonuç Odaklı Olmak, Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, Değişim ve Gelişime Öncü Olmak, Etkin İletişim, gibi ilkeleriyle değer katacak eğitimler hazırlamaktadır.

GÜZELLİK VE BAKIM MESLEK EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Kuaförlük Kursu Antalya

Yıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " KUAFÖRLÜK KURSU ANTALYA" eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


KUAFÖRLÜK KURSU ANTALYA

Meslek Gelişiminize Yeni Uzmanlık

Cilt Bakım Uygulayıcısı ve Güzellik Uzmanlığı Antalya

- cilt bakım uygulayıcısıYıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " CİLT BAKIM UYGULAYICISI ve GÜZELLİK UZMANLIĞI " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


CİLT BAKIM UYGULAYICISI ve GÜZELLİK UZMANLIĞI Eğitimi

Meslek Gelişiminize Yeni Uzmanlık

Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı Eğitimi Antalya

- kalıcı makyaj uygulayıcısıYıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " KALICI MAKYAJ UYGULAYICISI " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


KALICI MAKYAJ UYGULAYICISI Eğitimi

Meslek Gelişiminize Yeni Uzmanlık

Manikür Uygulayıcısı, Protez Tırnak Eğitimi Antalya

- manikür uygulayıcısıYıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " Manikür Uygulayıcısı, Protez Tırnak Eğitimi " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


MANİKÜR UYGULAYICISI, PROTEZ TIRNAK Eğitimi
Meslek Gelişiminize Yenilik

Güzellik Uzmanlığı Eğitimi Antalya

- güzellik uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " GÜZELLİK UZMANLIĞI " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


GÜZELLİK UZMANLIĞI Eğitimi

Meslek Gelişiminize Yeni Uzmanlık

Epilasyon Uygulayıcısı Eğitimi Antalya

- epilasyon uygulayıcısıYıldız Gelişim Akademisi Güzellik ve Bakım meslek kursları kapsamında bireysel ve kurumsal olarak " Epilasyon Uygulayıcısı " eğitimi & kursu ile bireysel ve kurumsal olarak meslek gelişiminize katkı sunmaktadır.


EPİLASYON UYGULAYICISI Eğitimi

Meslek Gelişiminize yenilik katın

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00