Illustrator, İndesign ile Grafik Tasarım

grafik tasarım uzmanlığıYıldız Gelişim Akademisi Bilişim Teknolojileri kapsamında " Grafik Tasarım Uzmanlığı " eğitimi & kursu ile temel bilgisayar bilgisine sahip herkes katılabilir, kullanım alanınıza göre süre, eğitim içeriği gibi bilgiler ile ilgili uzman eğitimcilerimiz ile görüşmeniz sağlanarak program size veya kurumunuza özel programlanmaktadır.

Illustrator, İndesign ile Grafik Tasarım Eğitimi | Kursu

Photoshop, Corel Draw eğitimleri de tercihen alabilirsiniz

Kurs Adı Dönemi Başlama Tarihi Gün ve Saatler

Illustrator, Indesign ile Grafik Tasarım

H.içi
Akşam
arayınız Salı - Perşembe
19.00 - 21.00
H.içi
Gündüz
arayınız Pazartesi - Çarşamba
15.00 - 17.30
Hafta
Sonu
arayınız Cumartesi - Pazar
17.00 - 19.15

Kursa Özel Kampanyalar

PhotoShop, Illustrator, Indesign ve Corel Draw eğitimleri ile Grafik Tasarım Uzmanlığı özel indirimli

Sertifikalar

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
Yıldız Gelişim Akademisi Onaylı Sertifika
Üniversite Onaylı Sertifika(e-devlet görüntülenir/onaylı resmi ve özel kurumlarda geçerlidir)
Uluslararası Geçerli Akreditasyon Sertifikası
(Türkçe ve İngilizce olarak diğer ülkelerde geçerli)
Ustalık ve Kalfalık Belgeleri(İşyeri açmak veya çalışmak için geçerli)
Referans MektubuEğitim İçeriği

Yıldız Gelişim Akademisi Grafik Tasarım Uzmanlığı kursu eğitim içeriği, uzman eğitimcilerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Not: Program kapsamında Illustrator, Indesign konularının tümü yer almaktadır. PhotoShop, Corel Draw eğitimerini de tercihen ayrıca katılabilirsiniz. Tüm programlara katılabileceğiniz gibi eğitim danışmanlarımız ile görüşerek istediğiniz programların eğitiminede katılabilirsiniz.

Illustrator Amaç
Bu program Adobe firmasının vektörel tabanlı grafik geliştirme düzenleme programıdır.Programı kullanarak web sitesi arayüzleri, kurumsal kimlik çalışmaları (logo, kartvizit, zarf, cd yüzü, cd kutusu yüzü, antetli kağıt, firmaların kullandığı faturalar vs..), basılı yayınların (dergi, kitap, gazete ,reklam, afiş, poster vs) içeriği, ilistrasyon çalışmaları gibi konularda içerik hazırlayabilirsiniz.

Illustrator, vektörel tabanlı bir program olduğu için hazırladığınız çalışmaların ölçülerini değiştirmek çok kolaydır.Var olan çalışmayı büyültüp veya küçültüğünüz zaman çözünürlük kaybı yaşamazsınız.Ayrıca eskiz dediğimiz karakalem çizimlerini renklendirmede oldukça işinizi kolaylaştıracaktır.

Photoshop ile Farkı
Aslında bazı ortak noktaları olduğu gibi çalışma prensiplerine gelince 2 farklı program olmaktadır.Photoshop piksel tabanlı ,illustrator vektörel tabanlı bir programdır. Photoshop genelde web tasarımında, masaüstü yayıncılıkta kullanılan bir programken, illustrator daha çok basılı yayınları hazırlamak için kullanılır.

Katılımcı Görüşleri

Tuna Yıldız(Grafik Tasarım Uzmanlığı, Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDraw)
Cihan hoca ilgi ve alakası için çok teşekkürler. Grafik Tasarım Uzmanlığı kursundan çok memnunum.

-

Cemre Yıldırım(Grafik Tasarım Uzmanlığı, Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDraw)
Grafik Tasarım Uzmanlığı eğitimi aldım. Cihan hocamızın bizlere olan iletişimi ve yaklaşımı çok içten ve öğretici. Emekleri için önce hocamıza sonra akademi sahibi Bayram hocamıza teşekkürler.

-

Osman Yaman(Grafik Tasarım Uzmanlığı, Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDraw)
Eğitimin faydalı olduğunuz düşünüyorum. Özellikle burada öğrendiklerimizi evde tatbik ederek programlardan iyi faydalandığımızı düşünüyorum. Eğitimlerden memnun kaldım. teşekkürler.

-

Mustafa Anıl BOZDEMİR(Grafik Tasarım Uzmanlığı, Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDraw)
Photoshop sıfırdan öğrenen biri olarak uygulamanın temel özelliklerini yeterli tasarım yapabilecek seviyede öğrendim. Kursu bu alanda çalışmak isteyen veya ilgisi olan herkese öneririm.

-

Fatma Kıyıpınar(Grafik Tasarım Uzmanlığı, Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDraw)
Programı öğremek güzeldi. Masaüstünde klasör açamazken şimdi photoshop kullanıyorum. 6 haftalık bir sürede bu eğitimi öğreten Cihan hocamız harikasınız. Teşekkür ederim.

-

Berat Oflaz(Grafik Tasarım Uzmanlığı, Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDraw)
Grafik Tasarım eğitimine katıldım. Dersler uygun ve düzenli ilerlemesi hoşuma gitti. İşime çok etkisi oldu. Çok teşekkürler.

-

Didem Taşdelen(Grafik Tasarım Uzmanlığı, Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDraw)
Grafik Tasarım eğitimine katıldım. Eğitimin işime katkısı çok oldu. Gerektiğinde eğitmen ile iletişim kurma imkanı çok iyi, eğitimciler çok ilgili.

-

Zeynep ALTINTUĞ(Grafik Tasarım Uzmanlığı, Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDraw 3D MAX İLE MODELLEME)
Kurslarımız mesleki anlamda yeterli bilgiyi veriyor. Hocalarımız bilgi vermek konusunda çok istekli ve bende bu aldığım eğitimden dolayı önce Bayram Bey'e daha sonra öğretmenlerimize teşekkür ederim.

-

Gökay ÇELİK(Grafik Tasarım Uzmanlığı, Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDraw)
Kayıt esnasında olsun ders esnasında olsun gördüğüm ilgi ve güleryüz beni fazlasıyla mutlu etti. Derslerin yararlılığı ve öğretmenlerimizin bilgi birikimi bana yarar kattı kendimi geliştirdiğiminden eminim Yıldız Gelişim Akademisi sayesinde. Herşey için çok teşekkür ederim.

-

Marina YAŞAR(Grafik Tasarım Uzmanlığı, Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDraw)
Grafik Tasarım Uzmanlığı kursuna katıldım. Kurstan önce programları kullanırken işlemlerim çok uzun zaman alıyordu aldığım eğitim ile birlikte artık işlerimi çok hızlı, daha kaliteli ve kısa sürede yapmaktayım. Hocamızın konuları daha detaylı ve dikkatli anlatması işlerimizi kolaylaştırdı. Yabancı olmama rağmen çok anlaşılır, faydalı ve başarılı geçti.

-

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00