Avukat Katipliği Eğitimi Antalya

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal bilişim teknolojileri eğitim programları kapsamında Avukat Katipliği Eğitimi | Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Avukat Katipliği Eğitimi | Kursu

Kurs Adı Dönemi Başlama Tarihi Gün ve Saatler

Avukat Katipliği ve 10 Parmak Klavye Kullanımı
Katiplik Sınavlarına Hazırlık
Siz de Yıldız Gelişim Akademisi Tecrübesi ile Başarıya Ulaşın!

H.içi
Akşam
arayınız Pazartesi - Çarşamba
19.00 - 21.15
H.içi
Gündüz
arayınız Salı - Perşembe
10.30 - 13.00
Hafta
Sonu
arayınız Cumartesi - Pazar
16.00 - 18.00

Kursa Özel Kampanyalar

10 Parmak Klavye Eğitimi ile Birlikte Bilgisayar İşletmenliği kursu indirimli


Sertifikalar
Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
Yıldız Gelişim Akademisi Onaylı Sertifika
Üniversite Onaylı Sertifika(e-devlet görüntülenir/onaylı resmi ve özel kurumlarda geçerlidir)
Uluslararası Geçerli Akreditasyon Sertifikası
(Türkçe ve İngilizce olarak diğer ülkelerde geçerli)
Ustalık ve Kalfalık Belgeleri(İşyeri açmak veya çalışmak için geçerli)
Referans Mektubu


Eğitim İçeriğiYILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ Avukat yanında çalışmak isteyenler için "Avukat Katipliği" ve Adliye Zabıt Katipliği Sınavına Hazırlananlar için veya 10 parmak ile hızlı yazmak için kendini geliştirmek isteyenlere özel uzman eğitimci kadrosu ile eğitim vermektedir.

10 parmak eğiitim, kişilere 10 parmak klavye (hızlı yazma) becerisi kazandırır,

Ticari ve Günlük hayatta kullanılan yazışmaların hızlı ve noksansız yürütülmesini sağlar,

İş alanlarında çalışabilecek bilgisayarı daha becererili kullanmayı sağlayan personel yetiştirmeyi amaçlayan ve Adliye Zabıt Katipliği Sınavına Hazırlananlar için hızlı yazma özel eğitim programıdır.

Adliye Zabıt Katipliği Sınavları için hedef 3 dakikada 90 kelime doğru yazmaktır.

Her sınav döneminde onlarca öğrencimiz sınavı kazanmaktadır. Siz de başarıya Yıldız Gelişim Akademisi ile ulaşmak istemez misiniz?

Neden Yıldız Gelişim Akademisi


%100 Eğitim ve Öğrenme garantisi.

Özel gruplara yönelik düzenlenebilir.

 • On parmak kullanma teknikleri,
 • Kişise özel çalışma programı hazırlanır, bu çalışma programının uygulama aşamasında takip edilir,
 • Kişi odaklı eğitim ile etkili ve verimli çalışma,
 • Rakamlar, işaretler ve sembollerin kavranması,
 • Doğru ve hızlı yazma teknikleri uygulanması.
 • Eğitim sonrası uygulama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi
 • On parmak kullanma teknikleri

  • Saniyede Hızlı Klavye yazma programı
  • Klavye alıştırma programları ile çalışmalar yapılmaktadır.

Katılımcı Görüşleri

Tuğçe İNANÇ (10 Parmak Klavye)
Bakırköy adliyesine icra katibi olarak atandım. Yıldız Gelişim Akademiye, hazırlık dönemimde destek ve yönlendirmeleriyle çok memnun olduğum on parmak klavye kursu hocamız Bayram Alioğluna teşekkür ederim. (BAKIRKÖY/İSTANBUL İCRA KATİBİ SINAVI KAZANMIŞTIR, İCRA KATİP OLARAK YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2022)

-

Berna T. (10 Parmak Klavye)
Sayın Bayram hocamızın tecrübe ve motivasyonları ile F klavyede ilerleyip sınavı kazandım. İlginiz için çok teşekkür ediyorum. (ANTALYA DA YAPILAN SINAVI KAZANMIŞTIR, KATİP OLARAK YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2021)

-

Mustafa GÜVEN (10 Parmak Klavye)
Aldığım klavye eğitimi sayesinde katip oldum. (ANTALYA DA YAPILAN SINAVI KAZANMIŞTIR, KATİP OLARAK YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2021)

-

Beyza V. (10 Parmak Klavye)
Araştırma neticesinde ve yorumlara bakarak Yıldız Gelişim Akademisi ile karşılaştım. Kurs sahibi Bayram bey ve hocamız Bayram A. sayesinde onların anlayışı ve destekleri ile kazandım. Herşey için Yıldız Gelişim Akademisi ve ders hocamız Bayram beye teşekkür ederim. (ANTALYA DA YAPILAN SINAVI KAZANMIŞTIR, ANTALYA BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİNE YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2021)

-

Gözde YILDIRIM (10 Parmak Klavye)
Yaklaşık 1 yıl önce kurs için araştırma yaparken buradaki yorumlara bakarak bu kursa kayıt olmuştum kurs hocamız sayın Bayram hocanın tecrübesi, motivasyonları ve yönlendirmeleri sayesinde hem f klavyede ilerledim hem de katiplik sınavını kazanmış oldum emekleri için öncelikle sayın hocam Bayram hocama ve sonra Yıldız Gelişim Akademisine teşekkür ederim (ANTALYA DA YAPILAN SINAVI KAZANMIŞTIR, ANTALYA BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİNE YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2021)

-

Hatice AYTAR (10 Parmak Klavye)
Sayın Bayram hocamin verdiği paha biçilmez eğitim sayesinde klavye sınavına hazırlık sürecimde tecrübesi, bilgisi ve psikolojik desteğiyle kazandım katiplik sınavını. Çok teşekkür ediyorum bende bir iş sahibiyim artık, kendisine minnettarım… (ANTALYA DA YAPILAN SINAVI KAZANMIŞTIR, ANTALYA BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİNE YERLEŞMİŞTİR TEBRİK EDERİZ. 2021)

-

Meral KÜLLÜ (10 Parmak Klavye)
Zabıt Katipliği sınavına girmeye karar verdiğimde on parmak bilmiyordum internetten Yıldız Gelişim Akademisine gidip kaydoldum Özlem hocamız sayesinde öğrendim. Ankara ve İstanbulda sınavlara girdim pes etmeden bir sonraki alımı bekledim kurs yeri çok özverili olduğu için her zaman gittiğim zaman daha önceki grupda öğrencisiniz tekrar kayıt olmanız gerekli demedi boş zamanlarımda çalışmamız için bilgisayar sınıfları bile bizlere sundu sonunda Antalya'nın sınavına girdim 108 yazarak istedikleri yazma ortalamasına girebildim özversi için kuruma ve Özlem hocama teşekkür ediyorum.(ANTALYA ZABIT KATİPLİĞİ SINAVI KAZANIP YERLEŞMİŞTİR. TEBRİK EDERİZ)

-

Sultan ÇİMEN (10 Parmak Klavye)
Buraya ilk başladığımda klevyeye dair hiçbirşey bilmiyordum. Fakat birkaç hafta içinde bütün önemli püf noktalarını öğrendim ve uygulama sınavında 115 net yaptım ve şu anda son denememde 3 dakikada 202 kelime yazdım, hocama ve Yıldız Gelişim Akademisine teşekkürler.(İSTANBUL İCRA SINAVINDA 181 KELİME İLE 1. OLUP, YERLEŞMİŞTİR. TEBRİK EDERİZ)

-

Ebru GÜR(10 Parmak Klavye)
Ben sıfırdan başlayan bir öğrenciydim ve yapabileceğime inanmıyordum Yıldız Gelişim Akademisi ve hocamız sayesinde şu an bende memur oldum. Teşekkürler.( Zabıt Katipliği kazanmıştır memur olarak atanmıştır )

-

Mustafa Can BUDAK (10 Parmak Klavye)
Eğitim hayatımda gördüğüm fakat başarılı olamadığım "F" klavye 10 Parmak dersi için Yıldız Gelişim Akademisi kursuna geldim. Kısa sürede hocamızın desteği ile yüksek sayılara ulaştım. Katip olmak isteyenler için tavsiye ettiğim bir kurum oldu.

-

Dilara Pakırdağ (10 Parmak Klavye)
Aldığım eğitim karşısında her şey dört dörtlük hocanın bilgisi ve bize karşı olan ilgisi klavyeye karşı bizi daha da motive etti. Hocayı sevmeseydim klavyeye bu kadar bağlanamazdım belki tekrar gelsem yine Mehmet Hocanın dersine girerdim

-

Fatma Işık (10 Parmak Klavye)
Kurumun güler yüzlülüğü, güvenilirliği ilgi ve alakası son derece iyiydi. Çalıştıkları eğitimciler yeri geldiğinde arkadaş olarak yaklaşıyorlar. Son olarak Mehmet Boğa hoca sonsuz teşekkür ederim. 10 parmağı bizlere sevdirdiği için.

-

Tuğba KARACADAL(10 Parmak Klavye)
Kurs öğretmenimiz Özlem hoca sayesinde F klavye 10 parmakta hiç bilgim yokken şu anda 140 net kelime dolayında yazıyorum. Özlem hoca ve Bayram Hocaya herşey için çok teşekkür ederim.

-

Yeşim BÖLGE(10 Parmak Klavye)
Bu kursa F Klavye öğrenmek için geldim. F Klavyeye dair hiçbir bilgim yoktu. Hocamız sayesinde çok kısa sürede kendimi geliştirdim. İlk başlarda 80 yazabiliyordum. Şu anda yaklaşık iki ayda 170’lere çıktım. Yıldız Gelişim Akademisi sayesinde bu seviyelere ulaştım. Herşey için teşekkürler.

-

Keziban ÖZIŞIK(10 Parmak Klavye)
10 Parmak Klavye eğitimine katıldım. Zabıt Katipliği uygulama sınavında 125 kelime yazdım ve hemen işe başladım. Başta Özlem hocama ve Yıldız Gelişim Akademisi çalışanlarına katkıları için çok teşekkür ediyorum.

-

Firdes DURNA(10 Parmak Klavye)
Kursa ilk olarak başarısızlıkla başlamıştım. Beklediğimin üstünde bir eğitim aldım. Bütün düşünen arkdaşlarıma tereddütsüz gelmelerini öneririm. Hocamızın ilgisi çok iyi teşekkürler.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00