NLP ve Koçluk Sertifika Programları

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

NLP ve Koçluk Eğitimleri konusunda eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

NLP EĞİTİMLERİ
NLP Diploma
NLP Practitioner
NLP Master Practitioner
NLP TRAİNER

KOÇLUK EĞİTİMLERİ
Temel Koçluk Becerileri ve Eğitim Koçluğu
Yaşam Koçluğu
Öğrenci Koçluğu
Kariyer Koçluğu
Aile Koçluğu
Yönetici Koçluğu

NLP Eğitimi Semineri Antalya Yıldız Gelişim

nlp eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında NLP Eğitimi seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

NLP EĞİTİMİ


Yaşam Koçluğu Programı - Kendi Koçun Ol!

temel koçlukYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yaşam Koçluğu Programı ( Kendi Koçun Ol!) konusunda bireysel eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Yaşam Koçluğu Programı ( Kendi Koçun Ol!)
Kariyer Koçluğu Sertifika Programı

kariyer koçluğuAkademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kariyer Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Kariyer Koçluğu Sertifika Programı (3.Modül)
Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı

öğrenci koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Eğitim, Öğrenci ve Yaşam Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Eğitim, Öğrenci ve Yaşam Koçluğu Sertifika Programı

Eğitim Koçluğu ve Temel Koçluk Becerileri Sertifika Programı - Antalya

temel koçluk eğitim koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Profesyonel Koçluk Becerileri ve Eğitim Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Profesyonel Koçluk Becerileri ve Eğitim Koçluğu Sertifika Programı

Kurs Adı Dönemi
Başlama
Tarihi
Gün ve Saatler
Profesyonel Koçluk Becerileri ve Eğitim Koçluğu Programı
H.Sonu
arayınız Cumartesi - Pazar
10.00 - 17.00
online_kayıt_formu
0242 316 63 33

NLP Diploma Sertifika Eğitimi - Antalya Yıldız Gelişim

nlp eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında NLP DİPLOMA SERTİFİKA EĞİTİMİ seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.NLP DİPLOMA SERTİFİKA EĞİTİMİ