NLP ve Koçluk Sertifika Programları

- nlp-koçluk

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

NLP ve Koçluk Eğitimleri konusunda eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

NLP EĞİTİMLERİ
NLP Diploma
NLP Practitioner
NLP Master Practitioner
NLP TRAİNER

KOÇLUK EĞİTİMLERİ
Temel Koçluk Becerileri ve Eğitim Koçluğu
Yaşam Koçluğu
Öğrenci Koçluğu
Kariyer Koçluğu
Yönetici Koçluğu

Kurs Adı Dönemi
Başlama
Tarihi
Gün ve Saatler
Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim Koçluğu + Yaşam Koçluğu
H.içi
01 Temmuz 2019

P.tesi - Çarş - Cuma
1. Grup: 10.30 - 13.00

2. Grup: 19.30 - 19.30

online_kayıt_formu
0242 316 63 33

Eğitim Koçluğu ve Temel Koçluk Becerileri Sertifika Programı - Antalya

temel koçluk eğitim koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim Koçluğu + Yaşam Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Profesyonel Koçluk Becerileri + Eğitim(Öğrenci) Koçluğu + Yaşam Koçluğu Sertifika Programı
3 KOÇLUK EĞİTİMİ - 3 SERTİFİKAÖğrenci Koçluğu Sertifika Programı

öğrenci koçluğuYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Eğitim, Öğrenci ve Yaşam Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Eğitim, Öğrenci ve Yaşam Koçluğu Sertifika Programı

NLP Practitioner Sertifika Eğitim Programı Merkezi - ANTALYA

NLP Practitioner Sertifika Eğitim Programı:

NLP Practitioner (Uygulayıcı) Eğitimi hakkında genel bilgi:

NLP Practitioner sertifika eğitiminde, kendinizle ve başkalarıyla kurmuş olduğunuz iletişimi pekiştirmeyi öğrenirsiniz. Bu eğitimde kendi potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkarıp, nasıl daha etkili biçimde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirmeyi ve yeni öğrenme stratejilerini yaşama entegre etmeyi, tutsak ruh hallerinden kurtulup saniyeler içerisinde özgüven ve enerji dolu hale gelebilmeyi ve böylelikle yaşam kalitenizi artırmayı öğrenirsiniz.

NLP Diploma Sertifika Eğitimi - Antalya Yıldız Gelişim

nlp eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında NLP DİPLOMA SERTİFİKA EĞİTİMİ seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.NLP DİPLOMA SERTİFİKA EĞİTİMİ


Kariyer Koçluğu Sertifika Programı

kariyer koçluğuAkademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Kariyer Koçluğu Sertifika Programı konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Kariyer Koçluğu Sertifika Programı (3.Modül)
NLP Eğitimi Semineri Antalya Yıldız Gelişim

nlp eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında NLP Eğitimi seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

NLP EĞİTİMİ