yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Konuşmacı Başvuru Formu

Lütfen formda bulunan tüm alanları doldurunuz..


- konuşmacılar


Diğer konuşmacılarımız ile ilgili bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz. Yada konuşmacı talepleriniz için konuşmacı başvuru formu doldurabilirsiniz.

Bayram YILDIZ - Bilişim Uzmanı

bayram yıldızBayram YILDIZ, Antalya doğumludur. YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ kurucusu. Türkiye'nin İlk Office 2016, Office 2013, Office 2010, A'dan Z'ye Bilgisayar Rehberi ve Adım Adım BİLGİSAYAR kitaplarının yazarı Bilişim Uzmanı, uzman eğitmen ve konuşmacıdır.

Y. Önertoy Teknik ve Çok Programlı lisesinden mezun oldu. Lise yılları boyunca bilgisayara olan ilgi ve merakı sayesinde okul dışında zamanının büyük bir bölümünü bilgisayar ile çalışmalar yapmakla geçirdi.

2003 yılında okulunda bölümler arası yapılan sınavda alanında okul birincisi oldu. Yine aynı yıl Antalya ve çevre her okullardan üç kişinin katılımı ile gerçekleşen sınavda bölümünde Antalya il birincisi oldu.

ZEKİ YÜKSEKBİLGİLİ - Pazarlama Danışmanı ve Eğitmen

zeki yüksekbilgiliZEKİ YÜKSEKBİLGİLİ, 1974 yılında doğdu, Özel Eyüboğlu Koleji’ni bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünden mezun oldu. Daha sonra University of Pennsylvania, Wharton School'da (ABD) İşletme dalında yüksek lisansını ve Heriots University'de (Birleşik Krallık) İşletme Yönetimi / E-Ticaret dalında doktorasını bitirdi. 2010 yılında, York Üniveristesi’nde (ABD) Psikoloji yüksek lisansını tamamladı ve aynı yıl Aydın Üniversitesi’nde Ürün Yönetimi – Pazarlama dalında doktorasına başladı.


Hakan Ömer GİDER - Eğitimci Danışman

Hakan ÖmerHAKAN ÖMER GİDER, Satış Yöneticisi, Satış ve Pazarlama Danışmanı, İstanbul Kültür Üniversitesi İ.İ.B.F. Öğretim Görevlisi, Satış, Pazarlama Uzmanı ve Satış Eğitimcisi; 15 Temmuz 1967, İstanbul doğumlu.Evli ve bir kız babası. 1990 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü,“Uluslararası İşletmecilik“ 1995 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü “Üretim Yönetimi ve Pazarlama“Ana Bilim dalında “Yüksek Lisans” ını tamamlamıştır.

İş hayatına 1988 tarihinde ETSU Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.'de “Toplu Tüketim Satış Sorumlusu” olarak başladı.1991'de TURYAP Eğitim Merkezi'nde, “Halkla İlişkiler Danışmanı ve Eğitimcilik” görevlerinde bulundu. 1992 yılında “Pazarlama Koordinatörü” olarak EREM Uluslararası Tanıtım Hizmetleri Ltd.Şti., 1994'de “Araştırma & Geliştirme Sorumlusu” olarak CNR Uluslararası Fuarcılık A.Ş.’de çalışmıştır.

Serkan Özdemir-Personel Bordrolama Uzmanı

Serkan Özdemir

Serkan Özdemir, İnsan kaynakları örgütsel değişim yüksek lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir.

Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İşletme bölümünde tamamlamıştır.

Uzm. Pınar Derya Akyazgan, MBA

Uzm. Pınar Derya Akyazgan, MBA

Yıldız Gelişim Akademisi eğitmen ve danışmanlarımızdan Pınar Derya AKYAZGAN'a ait bilgiyi sizinle paylaşmak isteriz.

Sadık VURAL - Eğitmen ve Danışman

sadık vural21979’da Isparta da doğdu.

Süleyman Demirel Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü ayrıca İşletme bölümünden mezun oldu, Isparta Göltaş Göller Bölgesi Çimento A.Ş’nin ihracat departmanında görev yaptı sonrasında Antalya Acar Grup A.Ş’de İthalat İhracat asistanlığı görevine başladı..Mine ERKAN - Görsel Mağazacılık Eğitim & Danışmanlık

mine erkan

Mine ERKAN

Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekor Kostüm Tasarımı bölümünden 1994’te mezun oldum.

Güzel sanatlardan mezun olduğumdan beri Görsel mağazacılık işi ile ilgilendim ve bu sektörde çalıştım. 15 yıl süresince çeşitli mağazaların merkez kadrolarında Görsel Düzenleme yöneticiliği yaptım. 2009 yılından beri kariyerime farklı bir yön verdim; eğitmen ve danışman olarak çalışıyorum.

94 -97 yılları arasında Vakko’da, 97-2000 yılları arasında Monev Exculisive’de, 2000-2002 yılları arasında Persan Home Studio’da, 2002-2007 yılları arasında Boyner Büyük Mağazacılık’ta ve 2007-2009 yılları arasında Beymen’de, 2011 yılında Demsa group’ta ( Brandroom, Harvey Nichols) Görsel Düzenleme üzerine çalıştım.

Prof. Dr. ALİ HEPŞEN - Finans Eğitmeni

ali hepşenProf. Dr. ALİ HEPŞEN

1978 yılında İzmir’de doğmuş, ilköğrenimini Tire Kurtuluş İlkokulunda, orta ve lise öğrenimini ise 1996 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.

1997 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümüne girmiş, 2002 yılında mezun olmuştur.

Prof. Dr. Turgay BİÇER - Mentör

Mentor, Eğitmen, Danışman, Yazarturgay biçer
Yönetim bilimleri doktoru ve spor bilimleri uzmanı olan Doç. Dr. Turgay BİÇER uluslararası bir eğitmen, danışman ve konuşmacıdır.

Biçer, TRT 2’de 4 yıla yakın bir süre devam eden liderlik üzerine bir program yapmıştır. ‘TRT 2‘ de 2000 yılında başlayan, yapımcılığını Neşe Bilginer’in üstlendiği; kendi alanında önde ve toplumsal liderleri modellemeyi konu alan Başarı Basamakları programını Ayşe İdem Tümer ile birlikte dört yıla yakın bir süre sunmuştur.

KOREL ERAYBAR

korel eraybarKOREL ERAYBAR
1965 Yılında İstanbul’da fotoğrafçılıkla hobi olarak ilgilenen üçüncü kuşak üyesi olarak doğdu. Filmli kameraların dönemini heyecan verici bulmamasına rağmen ailesinin etkisiyle 10 yaşından itibaren fotoğraf çekmeye başladı.

Anadolu Üniversitesi, iktisat bölümünü onur derecesi ile bitirdikten sonra, özel sektörde çalıştı. 1999 Marmara depremlerinden sonra bu konuyla ilgilenmeye başladı. Acil Tıp Teknikerliği okuyarak Paramedik oldu. Bölümünü birincilikle bitirdi. Sağlık personeli olmanın dışında gönüllü olarak itfaiyecilik ve arama kurtarma eğitmenliği yaptı.

İlker KALDI

İlker Kaldıİlker KALDI, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Kamuda hukukçu ve danışman; özel sektörde, turizm ve otomotiv alanlarında, yönetici, danışman, hukukçu ve eğitimci olarak görev yaptı.

Yönetim, kişisel gelişim, davranış bilimleri, kalite yönetim sistemleri alanlarında eğitimler aldı.

2009-2012 yılları arasında İzgören Akademi Eğitim ve Danışmanlık kurumunun Akdeniz Bölge Müdürlüğü görevini yürüttü. Bu göreviyle birlikte aynı kurumda eğitmenlik ve danışmanlık yaptı.


Doç. Dr. Şevket SAYILGAN

şevket sayılgan
Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Lisans, Marmara Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalı Yüksek Lisans, Marmara Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalı Doktora programlarını tamamladı.
1999-2004 yılları arasında Pamukbank Kredi Risk Yönetimi - Ekonomik Araştırmalar ve Sektörel Tahminler Servisinde Yönetici, 1999 yılında Toprakbank Menkul Değerler’de Baş Ekonomist, 1998-1999 yılları arasında Garanti Bankası’nda Kurumsal Finansman Uzmanı, 1995-1998 yılları arasında Sınai Yatırım Bankası’nda İktisadi Tetkik ve Araştırmalar Uzmanı, 1990-1995 yılları arasında IBAR (International Banking Advisory and Research Group)’sa Analist olarak görev aldı.
1988-1995 yılları arasında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Basın Ekonomisi ve İşletmeciliği Anabilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak çalışan Şevket Sayılgan; 2004 yılından beri Marmara Üniversitesi Basın Ekonomisi ve İşletmeciliği Ana Bilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Yasemin SUNGUR

Yasemin Sungur

“heyecanlı, beden dilini ve sesini çok iyi kullanan, sevgi dolu bir konuşmacı”

Yasemin Sungur kimdir? diye sorduk. Dediler ki;


Hakan TURGUT - Yönetim Danışmanı, Girişimci

Hakan TURGUT

Hakan Turgut, Parasal Zekâ ve Eğitim Oyunları isimli kitapların yazarı, yönetim danışmanı ve girişimcidir. Lisansını Marmara Üniversitesi İşletme (ing.), yüksek lisansını ise Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü'nde tamamladı. Amerika Birleşik Devletleri'nde, Harvard Üniversitesi'nde Liderlik eğitimi aldı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde İşletme doktorası yapmaktadır. Impetus Eğitim Danışmanlık'ı kurmadan önce Finansbank, Colgate Palmolive, Pfizer İlaçları, İnoksan Endüstriyel Mutfak ve AIG Hayat Sigorta gibi çok uluslu firmalarda görev yaptı. ABD merkezli Junior Chamber International (JCI) ve İngiltere merkezli Institute of Leadership and Management (ILM) tarafından uluslar arası eğitimci akreditasyonuna sahiptir. The American Society for Training & Development (ASTD) ve Society for Human Resource Management (SHRM) üyesidir.

Türkiye Zekâ Oyunları Kulübü'nün aktif üyesiyken 1998'de Dünya Beyin Olimpiyatları Şampiyonası'nda başkan yardımcısı olarak görev aldı ve Genç Türk Beyin Takımı kaptanlığını yaptı.