yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Konuşmacı Başvuru Formu

Lütfen formda bulunan tüm alanları doldurunuz..

Funda BİLGİLİ - Diksiyon Uzmanı

funda bilgiliİzmir'de doğan Funda BİLGİLİ İlk eğitimlerini; diksiyon, artikülasyon ve dramatik yetenek alanlarında İzmir TRT'de aldı. 10 yıl boyunca TRT'de radyo tiyatrosu ve belgesel seslendirmesi yaptı.


Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 7 yıl Türk Silahlı Kuvvetlerinde Protokol Uzmanı olarak görev aldı.


Virginia/ Amerika'da bulunduğu dönemde; İngilizce seslendirmeler ve Türk Amerikan toplumuna diksiyon eğitimi verilmesi konularında çalıştı.

“Kaptanın Seyir Defteri” adlı programın sunuculuğunu yaptı. “3.Newyork Crossroads Kısa Film Festivali Gala Gecesi’ni ve “Türkiye’nin En Başarılı On Genci Ödül Töreni’ni sundu. Seslendirme, spikerlik ve sunuculuk alanındaki çalışmalarına İstanbul'da devam ediyor.

Başkent İletişim Bilimlerinde aldığı Spikerlik ve Sunuculuk eğitimlerini birincilikle bitiren Funda BİLGİLİ, dünyanın en büyük seslendirme firmalarından SVOX'un Türkçe Kadın Sesi olarak, yapay ses projesi ve navigasyon seslendirmelerini yapmaktadır.


2007 Eylül ayında Artshop Yayıncılıktan çıkan " İmzamı Bıraktım Teninde" adlı bir kitabı bulunmaktadır. Diksiyon, Beden Dili, Protokol, Topluluk Önünde Konuşma, Satış ve Pazarlamada Etkili Konuşma, Beden Dili Kullanımı ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konularında eğitimler vermektedir.