yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Konuşmacı Başvuru Formu

Lütfen formda bulunan tüm alanları doldurunuz..

Sadık VURAL - Eğitmen ve Danışman

sadık vural21979’da Isparta da doğdu.

Süleyman Demirel Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü ayrıca İşletme bölümünden mezun oldu, Isparta Göltaş Göller Bölgesi Çimento A.Ş’nin ihracat departmanında görev yaptı sonrasında Antalya Acar Grup A.Ş’de İthalat İhracat asistanlığı görevine başladı..1979’da Isparta da doğdu.

Süleyman Demirel Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü ayrıca İşletme bölümünden mezun oldu, Isparta Göltaş Göller Bölgesi Çimento A.Ş’nin ihracat departmanında görev yaptı sonrasında Antalya Acar Grup A.Ş’de İthalat İhracat asistanlığı görevine başladı ve iki yıl operasyonda çalıştıktan sonra Sabancı Holdingin bir markası olan WİNSA’nın Akdeniz Bölge Bayiliğinde İhracat Müdürlüğü yaptı.

Bir yıl sonra yine aynı sektörde olan FIRAT Grup’a ait FIRATPEN markasının İstanbul Bayiliğine ihracat müdürü olarak transfer oldu. Vural, Belçika, Almanya, Fransa, Hollanda, Romanya, Ukrayna gibi ülkelerde bulunmuş olup, bu ülkelerde satış pazarlama faaliyetleri gerçekleştirdi, marka yönetimi çalışmaları yaptı ve bayi ağları oluşturarak Türkiye’nin ihracat potansiyelinin gelişmesinde önemli roller üstlendi.

On iki yıllık profesyonel iş hayatından edinmiş olduğu bilgi ve tecrübelerini iş dünyasına, üniversitelere, eğitimler ve seminerler vererek paylaşıyor. Halen Dış Ticaret, Uluslararası Satış ve pazarlama, Girişimcilik, Marka Yönetimi konularında eğitim ve danışmanlık yapmaktadır.

“Kartvizitini Vermeyen Adam“ isminde Ocak 2013 de bir kitabı yayınlanmıştır.