yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Bireysel Eğitimler

Proje Hazırlama Eğitimi - Kursu Antalya

proje hazırlama eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel gelişim eğitim programları kapsamında Proje Hazırlama Eğitimi - Kursu konusunda bireysel eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ


Kurs Adı Dönemi
Başlama Tarihi Gün ve Saatler
Proje Hazırlama Eğitim Programı H.Sonu
Gündüz
ön kayıt C.tesi - Pazar 10.00 - 17.00 online_kayıt_formu
0242 316 63 33
H.İçi
Akşam
ön kayıt P.tesi - Çarş
19.00 - 21.30

PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ VE PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ

Kurumsal kapasitelerini artırmak için hibe almak isteyen kurum ve kuruluşlar, kariyerlerini geliştirmek isteyen gençler ve profesyoneller, Proje Hazırlama Eğitimi ve Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimlerine katılın!

Bu Eğitim ile ;

- Kamu, özel sektör, odalar, sivil toplum kuruluşları, belediyeler gibi kurum ve kuruluşların hibe fonlarından yararlanabilmesini sağlamak için proje yazmayı öğreneceksiniz,


- Sektörün en deneyimli uzmanlarından proje yazma ilkelerini öğrenerek, merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilecek ve bireysel olarak proje hazırlayabilecek donanıma kavuşma fırsatını yakalayabileceksiniz,


- Ulusal Ajans, TÜBİTAK, Kalkınma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı gibi birçok kurum ve kuruluşun desteklediği ulusal ve Avrupa Birliği, Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler, Elçilikler ve bazı vakıfların çıkarmakta olduğu uluslararası programları takip etmeyi öğreneceksiniz,

Eğitim sonunda alacağınız sertifika ile, bağımsız değerlendirici olmak,ulusal ve uluslararası projelerde kısa ve uzun dönemli uzman olarak çalışmanın kapısını aralayabilecek, kariyerinizi güçlendirerek, yeni gelir fırsatları yakalayabileceksiniz, Eğitim sonunda proje yazarı olarak iş imkanına sahip olabileceksiniz.

Eğitimler, deneysel öğrenme metodları ve özel eğitim kitleri kullanılarak, sizlere tamamen uygulamalı olarak aktarılmaktadır. Konusunda uzman, proje yazma, yönetme, değerlendirme - denetleme tecrübesine sahip eğitimcilerimiz tarafından verilecektir.


------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, bilgi@yildizgelisim.com

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.