yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Bireysel Eğitimler

Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarımı Eğitimi

görsel mağazacılık vitrin tasarımıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında "Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarımı" konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Mağaza Görsel Yerleşim Teknikleri ve Satış Arttırıcı Teknikler
SİZDE MAĞAZA ve VİTRİNİNİZ İLE FARKLI OLUN!Temel bir estetik bilgisi; Altın oran – Divine proportion

Her tasarımcının, görsellikle ilgilenen herkesin bilmesi gereken, matematiksel bir bilgiye dayanan, insan gözüne en güzel görünen orantı. Tanrısal orantı da denilen bu orantı eski mısır ve eski yunan uygarlıklarından beri mimaride resimde, heykelde, estetikle ilgili heryerde kullanılıyor. Doğada var olan bir bilgi, gözümüze güzel gelen her şeyde bu orantı var. Bu bilgi işimizi kolaylaştıracak.

Görsel mağazacılıkta yıllardır denenmiş ve bilgi olarak kabul edilmiş konular vardır. Türkiye’de üniversitelerde bu konuda bir eğitim olmasa da yurtdışında üniversitelerde bölüm olarak mevcuttur. Matematiksel çözümlerle, mağaza yerleşimi yaparken göz önünde bulundurulması gereken bilgiler verilecek.

İyi ve kötü reyon örnekleri

- Perspektif

Temel perspektif bilgisi ve çizimleri

- Reyon düzenlemesi

Kadın erkek ayakkabı çanta ve jeans reyonu yerleşim örnekleri

- Özel temalar

Yılbaşı, Sevgililer günü, Anneler Günü ve Babalar Günü için vitrin örnekleri ve mağaza görsel aktiviteleri.

_- İndirim

İndirim döneminde vitrin ve mağaza düzeni

- Yurt dışı / yurt içinden vitrin tasarım örnekleri

- Ev reyonu yerleşim teknikleri

Mobilya, tekstil, sofra ürünlerinin teşhiri ve vitrin düzenlemesi

- Esinlenmeler

Vitrin tasarımı için çıkış noktası olabilecek kaynaklar

-Renkler

Renklerin mağazacılıkta kullanımı.

- Kış sezonu vitrin ve mağazaiçi

- Yaz sezonu vitrin ve mağazaiçi

-Hediye paketi

Paketleme örnekleri ve uygulaması

Trendleri takip etmek

Mağaza görsel tasarımcısının trendleri takibetmesi çok önemli. Çeşitli yayınlar, fuarlar ve web siteleri önerileri verilecek. Bu yayınlardan nasıl faydalanabileceği görülecek.

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, bilgi@yildizgelisim.com

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.