yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Bireysel Eğitimler

Mağazacılıkta Vitrin Tasarımı ve Uygulama Yöntemleri

vitrin tasarımı uygulamaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında "Mağazacılıkta Vitrin Tasarımı ve Uygulama Yöntemleri" konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Mağazacılıkta Vitrin Tasarımı ve Uygulama YöntemleriVitrin tasarımı mağazanın imajını yansıtan önemli bir konudur. Hem ürünü doğru bir şekilde anlatmak hem de müşteriyi mağazaya çekebilmek için yaratıcı tasarımlar yapmak gerekiyor. Moda ve dekorasyon trendlerini çok iyi anlayıp bunları vitrine yansıtabilmek için sürekli takip halinde olmalıyız. Bu eğitimin amacı; gün boyunca görülecek fotoğraflar ve konuşulacak konularla tasarımcının vizyonunu geliştirmek. Mağazacılıkta görsel tasarım yapan çalışanlara yeni fikirler verecek bu eğitimde aynı zamanda uygulamaya yönelik püf noktaları paylaşılacak.

Yılın başından itibaren vitrin dönemleri takvimi üzerinden her tema icin yurtdışı ve yurtiçinden güncel vitrin örnekleri görülecek. Trendlerin kalbi Paris, Londra, Milano, Newyork, Chicago’dan ve elbette Türkiye’den fotoğraflarla tam gün boyunca görsel bir şölen izleyeceğiz.

Yeni temalar yaratabilmek için vitrin tasarımının çıkış noktaları olabilecek konular üzerine fotoğraflar görülecek.

Renklerin tasarım dilindeki anlamları ve vitrin tasarımında renkleri etkin kullanımının yolları anlatılacak.

Yılbaşı, İndirim, Sevgililer Günü , Bahar sezonu, Anneler Günü, Babalar Günü, Yaz sezonu, Okul sezonu, Kış sezonu ve bunlara ilave olarak vitrin yapılabilecek başka temalardan bahsedilecek. Üretim ve uygulama teknikleri hakkında bilgi ve malzeme bilgisi verilecek. Hangi malzemelerin pratik, kolay uygulanabilir olduğu ve maliyet hesapları tartışılacak.

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, bilgi@yildizgelisim.com

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.