Bayram YILDIZ kitaplarını Antalya Özdilek Park AVM de imzalad

Bayram YILDIZ’IN kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı “ A’dan Z’ye BİLGİSAYAR REHBERİ “ isimli yeni kitabı..

ozdilekBayram YILDIZ’IN kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı “ A’dan Z’ye BİLGİSAYAR REHBERİ “ isimli yeni kitabı Windows 7, Windows Vista ve Office 2007 konularını öğrenmeyi sağlayacak bu temel kaynak niteliğindeki kitabı 26 Haziran 2010 tarihinde Antalya ÖZDİLEK PARK da imzaladı.

Kitaplara büyük ilginin olduğu imza gününde yazar okuyuculara bilgisayar ile ilgili önemli bilgiler verdi. ( Özdilek PARK AVM gelen ziyaretçiler kitaplara büyük ilgi gösterdiği gibi yazar Bayram YILDIZ bilgisayar ile ilgili önemli bilgilerde de bulundu)

Bilgisayar kullanan herkesin ellerinin altında bulunması gereken bu kitap bilgisayar kullanımını öğrenmenizi, geliştirmenizi ve bilgilerinizi yenileyebileceğiniz rehber niteliğinde bir kitap.

Bayram YILDIZ “ Bu kitabı hazırlamamda daha önce kaleme almış olduğum “Adım Adım BİLGİSAYAR Başlangıçtan ileri seviyeye” isimli birinci kitap için okuyuculardan almış olduğum yorumlar ve e-postalardaki memnuniyet ifadeleri büyük ölçüde rol oynamıştır.

Ayrıca “ kitabın yeterli ve sade konu anlatımları, zengin görsel öğeleri sayesinde konuları daha hızlı ve kolay anlamanıza yardımcı olacağı gibi konu sonlarında bulunan örnek uygulamalarla bilgilerinizi tekrar etmede, pekiştirmede ve test soruları sayesinde ise sınavlara hazırlanmanıza önemli bir katkı sağlayacaktır “ dedi.

Eylül 2008 de 1.baskısı çıkan “Adım Adım BİLGİSAYAR “ isimli birinci kitabın Bilgisayara Giriş, Windows xp, Office 2003 ve İnternet konularını kapsayan kitabın yakın zamanda güncelleştirilmiş olarak 3. baskısının çıkacağını duyurdu.

marka - Kopya

adres
Adres: Sinan Mahallesi 1257 Sokak Şengül 2 İşhani No:13 Muratpaşa / ANTALYA
(Plaza 2000 yanında Çarşı PTT Arkası, Doğu Garajı Tahtakale Yanı)

tel

0242 316 63 33

0552 449 07 07

çalışma-saatleri

Hafta İçi Hergün: 09.30 - 21.00
C.tesi: 10.30 - 19.00
Pazar: 12.00 - 19.00