Fotoğrafçılık, Çekim Gezisi ve PhotoShop Eğitimi - Kursu Antalya

fotoğrafçılık eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel gelişim eğitim programları kapsamında Fotoğrafçılık Eğitimi + Çekim Gezisi ve PhotoShop konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Fotoğrafçılık Eğitimi, Çekim Gezisi ve PhotoSohop
Kurs Adı Dönemi
Başlama Tarihi Gün ve Saatler  
Fotoğrafçılık
Eğitimi ve Çekim Gezisi
 H.İçi 
Akşam
23 Eylül 2014  Salı - Perşembe
19.00 - 21.30
online_kayıt_formu


0242 316 63 33
 H.Sonu
Gündüz
27 Eylül 2014 Cumartesi - Pazar
15.00 - 18.00 

Eğitim İçeriği

1. 

Fotoğrafın tarihi

Fotoğraf Makineleri ve çeşitleri

Dijital fotoğraf

Sensör

Bellek kartları

 2. 

Fotoğraf makinesi ayarları

Iso, Diyafram, Enstantane

Net alan derinliği

Diyafram enstantane ilişkisi

Pozlama, pozometreler,

netleme

 

3. 

Objektifler

Objektiflerin odak uzaklığı

 IŞIK

-Özellikleri

-Halleri ve türleri

-Işık kaynakları

White Balans

Fotoğraf Makinesi yardımcı araçları

 

4.

KOMPOZİSYON

Ufuk Çizgisi

Kompozisyon Öğeleri

Altın Noktalar

Fotoğraf Makinelerinin Temizlik ve Bakımı 

( Çekim Gezisi Eğitime Dahildir)

Fotoğraf Çekim Gezileri

Fotoğraf Çekimlerinin Düzenlenmesi

Toplam Süre: 3 hafta

-------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim:  Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz. 

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes Yıldız Gelişim Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere iki ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Peşin ödemelerinizde %5, iki kişilik katılımlarda %5 ve üç kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Tüm indirimler birbirleriyle birleştirilebilir.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kişiye Özel Ödeme Kolaylığı, 4-8 Kişilik Özel Sınıflar, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.