Nefes Eğitim Atölyesi - Antalya

- nefes eğitim atölyesiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında NEFES EĞİTİMİ ATÖLYESİ konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


NEFES EĞİTİMİ ATÖLYESİ

BİR NEFES YETER!


Kurs Adı Dönemi
Başlama
Tarihi
Gün ve Saatler
Nefes Koçluğu Eğitim Atölyesi H.İçi
Akşam
arayınız Cuma
19.00 - 21.00
online_kayıt_formu


0242 316 63 33
H.İçi
Gündüz
arayınız Salı - Perşembe
10.30 - 12.30
H.Sonu
Gündüz
arayınız Pazar
15.00 - 17.00


Öğrenim Garantili, Sertifika, İşe Yerleştirme, Referans Mektubu, Kapsamlı Özgün Kaynak

(5 YILDIZLI EĞİTİM) 4 - 8 kişilik sınıflar

Eğitim İçeriği

Sahne Sanatları Eğitmeni , Nefes Koçu Eğitimci Erol BÖREKÇİ Yönetimindeki YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ NEFESLE FARKINDALIK ATÖLYESİ

Farkında mısın?

‘’ BİR NEFES YETER! ‘’

Nefes Seanslarının Faydaları

Nefes Seansları ile doğal akışı ile buluşan nefes alışkanlığımız fiziksel, duygusal ve ruhsal anlamda yaşam kalitemizi artırır

Fiziksel Fayda;

Nefes Seanslarının ilk başlarında daha önce nefesin tam kapasite olarak ulaşmadığı hücreler yeniden nefesle buluşup, yenilenmeyi beraberinde getirir.

*Bağışıklık sisteminin güçlenmesi

*Hücre yenileme hızında artış

*Doğal DETOX / Toksinlerin atılması

*Ciltte ve saçlarda canlılık

*Metabolizmanın hızlanması

Duygusal ve Zihinsel Fayda ;

*Bastırılmış duyguların serbest bırakılarak özgürleşmesi

*Bilinçaltı seviyedeki negatif düşünce ve kayıtların dönüşümü

*Zihinsel gürültünün sessizleşmesi

*Keskin bir zekâ ve kararlarda netlik

*Anda kalabilme ve olanı olduğu gibi kabul etme

*Ve en önemlisi tabii ki İÇ HUZUR

Ruhsal Seviyede Fayda ;

*Farkındalığın artması
*Mutlu olmak için bireylerin değişime olan ihtiyacının ortadan kalkması
*Koşulsuz sevgi açılımı
*Hayattan keyif alma

Nefesiniz açık ve doğal akışı ile birlikte

Sadece anda ilerleyerek…

Nefes seansının tüm faydaları ile

Bu müthiş güç ve huzuru

Siz de

Deneyimlemek ve kişisel anlam dönüşümü yaşamak isterseniz,

Nefes seanslarımıza davetlisiniz …

Tek Seans

4 Seanslık Atölye Eğitimi

8 Seanslık İleri Derece Atölye eğitimi :


Katılımcı Görüşleri

Şeyma Nur TURGUT(Diksiyon, Etkili İletişim)
Öğretmenimiz işine ve öğrencilerine saygı duyan son derece bilgili bir eğitmen. Kendisinin ilminden faydalanabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Teşekkür ederim.

-------------------------------------------------------

Ahu Berika Emrahoğlu(Diksiyon, Etkili İletişim, Eğiticinin Eğitimi)
Kurumunuzda eğitimcinin eğitimi isimli kursu görmekten, hocamızın eğitiminden büyük keyif aldım. Programın biraz daha sürmesini isterdim:) herkese tavsiye ederim.

-------------------------------------------------------

Kerim Emrah BÜLBÜL (Diksiyon, Etkili İletişim)
Eğitmen Özlem hocamızın sersi anlatımı ve sunumu konusunda gayet başarılıydı. Aldığım eğitimden dolayı teşekkür eder, Yıldız Gelişim Akademisine teşekkürler.

--------------------------------------------------------------------------

Damla GENÇ (Bilgisayar İşletmenliği, Hasta Kabul Kursu, Diksiyon, İletişim, Beden Dili )
Güleryüz ve samimiyet herşey çok güzeldi. İşyeri ve çalışmak gibi bir fırsatım olursa öğrendiğim bilgileri takılmadan yapabileceğime inanıyorum. Yapıp ilerledikçe sizi hatırlayacağım. Hocalarıma ve Yıldız Gelişim'e teşekkürler.

--------------------------------------------------------------------------

Kübra DEVELİER (Diksiyon, İletişim, Beden Dili - Hasta Kabul)
Diksiyon, Hasta Kabul eğitimimizin çok keyifli ve eğlenceli geçmesi beni memnun etti. Hocamız ile ders açısından çok faydalı ve keyifli bir zaman geçirdik. Hocamızın bilgili ve kültürlü olması bana çok fayda sağladı teşekkürlerimi sunuyorum.

-------------------------------------------------------------------------

Ceyda BAYSAL (Diksiyon, İletişim, Beden Dili - Hasta Kabul)
Eğitim süresince aldığımız eğitimden çok memnun kaldım. Hocamız vermiş olduğu eğitimden ve anlattığı konulardan fayda buldum. teşekkürler.

-------------------------------------------------------------------------

K. İbrahim GÜNEROĞLU (Eğitici Eğitimi, Kişisel Gelişim)
Teknik Müdür
Öncelikle bizlere böyle kaliteli bir eğitim imkanını sağladığınız için sizlere çok teşekkür ederim. Çevremdeki herkese Eğiticinin Eğitimi ve diğer eğitimler için Yıldız Gelişim Akademisine tavsiyede bulunacağım. Bugüne kadar aldığım em keyifli eğitimdir. Değerli hocamız Erol Börekçi ve kurum müdürü Bayram YILDIZ beye göstermiş oldukları ilgi alaka ve yardım sever tutum ve davranışlarından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

--------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes Yıldız Gelişim Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere iki ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Peşin ödemelerinizde %5, iki kişilik katılımlarda %5 ve üç kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Tüm indirimler birbirleriyle birleştirilebilir.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kişiye Özel Ödeme Kolaylığı, 4-12 Kişilik Özel Sınıflar, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.