Kişisel Gelişim Eğitim Programları

Yıldız Gelişim Akademisi, alanında uzmanlaşmış, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal gelişim kapsamında ihtiyaçlara eğitim programları hazırlamaktadır.

Kurumsal Gelişim programlarımızın hepsi alanında uzmanlaşmış, uzman eğitimcilerimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanmış uygulama ve oyunlarla paylaşımı, kullanımı en üst düzeyde olan güncel, kolay ve pratik bilgilerden oluşmaktadır.

Yıldız Gelişim Akademisi, kurumsal anlamda eğitim alma hedeflerini gerçekleştirmek isteyen kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim programları sunmaktadır. Bu kapsamda farklı alanlarda alanında uzman eğititmenler ile eğitimler hazırlamakta ve kurumlara fayda, artı değer katacak programlar gerçekleştirmektedir.

Kişisel Gelişim Eğitim konuları ile ilgili eğitim programlarımızı aşağıdaki konu başlıklarımızdan inceleyebilirsiniz yada 0 242 316 63 33 eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kurumunuza özel olarak hazırlayacağımız eğitim ve seminer programlarımızın içerikleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fotoğrafçılık, Çekim Gezisi ve PhotoShop Eğitimi - Kursu Antalya

fotoğrafçılık eğitimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel gelişim eğitim programları kapsamında Fotoğrafçılık Eğitimi + Çekim Gezisi ve PhotoShop konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Fotoğrafçılık Eğitimi, Çekim Gezisi ve PhotoSohop

Fotoğrafçılıkta Profesyonellik ve Mükemmel Tasarım


Diksiyon Eğitimi - Kursu Antalya Yıldız Gelişim Tel:316 63 33

diksiyonYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Diksiyon Eğitimi seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

DİKSİYON, BEDEN DİLİ VE İLETİŞİM EĞİTİMİ KURSU

5 EĞİTİM BİRDEN..

Diksiyon, Beden Dili, İletişim, Sunum Teknikleri ve Hitabet Sanatı


Diksiyon, Beden Dili ve İletişim Eğitimi - Kursu Antalya

diksiyonYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında DİKSİYON İLE ETKİLİ VE GÜZEL KONUŞMA + BEDEN DİLİ + İLETİŞİM + SUNUM TEKNİKLERİ + HİTABET Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

{5 EĞİTİM} BİRLİKTE
DİKSİYON İLE ETKİLİ VE GÜZEL KONUŞMA + BEDEN DİLİ + İLETİŞİM + SUNUM TEKNİKLERİ + HİTABET Eğitimi


Etkin Yönetici Asistanlığı

yönetici asistanlığıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Etkin Yönetici Asistanlığı Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.ETKİN YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Kişisel Gelişim Uzmanlığı

etkin yöneticilik okuluYıldız Gelişim Akademisi Yönetim eğitimleri kapsamında KİŞİSEL GELİŞİM UZMANLIĞI konusunda bireysel ve kurumsal olarak eğitim ihtiyacınızı karşılamaktadır.
KİŞİSEL GELİŞİM UZMANLIĞI

PROFESYONEL YÖNETİCİLİĞE ADIM!


İletişim ve Beden Dili Şifreleri Eğitimi Kursu

iletişimYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

BEDEN DİLİ VE İLETİŞİM EĞİTİMİ

SİZ FARKINA VARMASANIZ DA O KONUŞUYOR! BEDEN DİLİNİN ŞİFRELERİStres İle Başa Çıkma (Stres Yönetimi Öfke Kontrol)

5 stresten başarıYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Stres İle Başa Çıkma (Stres Yönetimi Öfke Konrol) Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

STRES İLE BAŞA ÇIKMA (STRES YÖNETİMİ - ÖFKE KONTROL)

Zaman Yönetimi Eğitimi

9 zaman yönetimiYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Zaman Yönetimi Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ZAMAN YÖNETİMİ (Az Zamanda Çok İş Başarma Sanatı)