yazi

spot Kurumsal-E§itimler
spot Bireysel-E§itimler
spot biliŸim teknolojileri
kişisel gelişim m
yabancı dil mavi
insan kaynakları m
satış pazarlama m
nlp koçluk m
spot seminerler
spot konuŸmaclar

Kurumsal Referanslarımız

spot egitimlerdn goruntulerspot basinda biz

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

facebook

Antalya Seminerleri: Gelecek Planlaması Nedir? Nasıl Yapılır?

ufuk21Yıldız Gelişim Akademisi tarafından Antalya Seminerleri kapsamında düzenlenen Gelecek Planlaması Nedir? Nasıl Yapılır? konulu eğitim semineri 136 kişinin katılımı ile Dedeman Otel'de gerçekleşti.18 Şubat 2011 tarihinde Gelecek Planlaması Nedir, Nasıl Yapılır? konulu eğitim semineri 136 kişinin katılımı ile Dedeman Otel'de gerçekleşti.

ufuk21

Bu seminerde Dedeman Otel, Aden Giyim, ve Önder Otogaz firmalarına sponsorlukları ike verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

ufuk22

Ufuk Hanım’ın seminer öncesi sürprizim olacak demişti ve İstanbul’dan bizler için gönderdiği The Fütürist dergileri ücretsiz dağıtıldı. Bu dergilerden alamayan katılımcılarımız lütfen ulaştığınız durumda bu dergilerden size ulaştıracağım.

ufuk23

Yıldız Gelişim Akademisi olarak ise 17 Mart Perşembe günü gerçekleştireceğimiz yine Markaya Doğru “ Antalya’dan Dünya Markası çıkar mı? konulu eğitim semineri için çekilişle İbrahim SÜMER isimli katılımcımız seminere ücretsiz giriş hakkı kazandırdı. Bu arada 17 Martta gerçekleşecek Markaya Doğru isimli eğitim seminerine katılımlar başlamıştır. İlk katılanlardan yerini alanlardan olabilirsiniz.

ufuk24

Son olarak tüm katılımcılara katılım belgeleri dağıtıldı

Online Ön Kayıt Formu
http://www.yildizgelisim.com/tr.f18.online-kayit-formu