yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Antalya Seminerleri: Ufuk TARHAN ile Antalyada Bir İlk

Yıldız Gelişim Akademisi tarafından düzenlenen Sosyal Medyanın Akıllı Kullanımı konulu seminer yoğun katılım ile gerçekleşti.

Tüm katılımcılara seminer sonrası Katılım Belgesi verildi.

UFUK TARHAN
Ufuk Tarhan; Danışman, M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu, Fütürist, Ekonomist.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. Okul yıllarında çalışmaya başladı.

Öğrenciliği sırasında hem asistanlık, hem de görme engelli öğrenciler için okuyuculuk, cam üstüne resimler yapıp sattı, sergi açtı.

1982 yılından bugüne, su motoru, bilişim, telekomünikasyon, tarım ve hayvancılık, ilaç dağıtım gibi sektörlerde ve çeşitli şirketlerde üst düzey yönetici, genel müdür, başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi olarak çalıştı.

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucu Ortağı Tarhan, çalışma yaşamına girişimci olarak devam ediyor; bunun yanı sıra çeşitli şirketlerde yönetim kurulu danışmanlığı yapıyor. Tarhan aynı zamanda Fütüristler Derneği Başkanı.

2002 yılında, Dünya Gazetesi tarafından "Bilişim Sektörünün En Başarılı İş Kadını Ödülü"ne layık görülen Tarhan, Türkiye'nin ilk fütürist şirketi M-GEN'in kurucusu olarak, stratejik kurumsal ve kişisel gelecek planlama danışmanlığı, proje, içerik tasarım ve uygulamaları, eğitmenlik, moderatörlük, executive koçluk yapıyor.

Fütürizm, gelecek, uzgörü üzerine konferans ve seminerler veren Tarhan, Türkiye'deki ilk ve tek kadın fütürist konuşmacı olarak tanınıyor.

Çeşitli yayın organlarında, internet sitelerinde yazılar yazan Tarhan'ın, www.m-gen.biz ve www.futuristlerzirvesi.com adresinden yayın yapan, çok sayıda üyesi olan web siteleri ve iki kitabı bulunuyor.

Tarhan'ın gençlerin başucu kitabı olarak tanınan, "Düşlediğin Gelecek" isimli kitabı 2006'da, Verne Wheelwright ile yazdığı "Kişisel Gelecek Planlaması" 2008'de yayınlandı.

Tarhan'ın bir yılı aşkın süre ile direktör olarak yönettiği Bahçeşehir Üniversitesi'nin CO-OP markalı, sanayi-üniversite entegrasyon modeli, en çok ses getiren projelerinden biri. CO-OP, Tarhan tarafından tasarlandı ve hayata geçirildi.

Fütüristler Derneği'nin yanı sıra çok sayıda, sektörel ve toplumsal sivil toplum örgütünde başkanlık, yönetim kurulu üyeliği yapan Tarhan, örgütlülüğe inanan bir sivil toplum gönüllüsü olarak biliniyor.

Online Ön Kayıt Formu
http://www.yildizgelisim.com/tr.f18.online-kayit-formu