yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Geçmiş Etkinlikler & Haberler

-

İstanbul Çekmeköy Belediyesi Bilgisayar (Excel Eğitimi) verildi

çekmeköy belediyesiBayram YILDIZ'dan Çekmeköy Belediyesi Çalışanlarına
Office 2007 Eğitimi

Uzman Bilgisayar Eğitmeni Bayram YILDIZ, Hizmetiçi Eğitim kapsamında çekmeköy belediyesi çalışanlarının katıldığı ortalama 25 kişilik üç ayrı gruba Office 2007 eğitimi verdi.
Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesinde Konuşmacı Olarak Katıldı

Bayram YILDIZ SAÜ İ.K ZirvesiBayram YILDIZ 03 Ekim Pazartesi Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesinde " Bilgi ve Bilgisayar Güvenliği " konusundaki konuşması ile ilgili program detayı aşağıdaki gibidir.

Antalya Pınar A.Ş. Akdeniz Bölgesi Çalışanlarına İleri Düzey Excel Eğitimi verildi

Pınar A.Ş İleri Excel Bayram YILDIZYıldız Gelişim Akademisi Kurucu | Genel Müdür, Bilişim Uzmanı, Eğitmen ve Yazar Bayram YILDIZ Yaşar Birleşik Pazarlama ( PINAR A.Ş. ) çalışanlarına 16 Ekim 2011 - 13 Kasım 2011 tarihleri arasında Yıldız Gelişim Akademisi bünyesinde İleri Düzey Excel eğitimi verdi.Antalya AYGAZ A.Ş. Akdeniz Bölge Müdürlüğü çalışanlarına İleri Excel eğitimi verildi.

Bayram YILDIZ AYGAZ İleri Excel EğitimiYıldız Gelişim Akademisi Kurucu | Genel Müdür, Bilişim Uzmanı, Eğitmen ve Yazar Bayram YILDIZ AYGAZ A.Ş. çalışanlarına 12 saat İleri Düzey Excel eğitimi verdi.


Antalya Best Western KHAN OTEL Bilgisayar Eğitimi Verildi

Best Western KHAN OTEL EğitimiYıldız Gelişim Akademisi Kurucu | Genel Müdür, Bilişim Uzmanı, Eğitmen ve Yazar Bayram YILDIZ Best Western KHAN Otel çalışanlarına aşağıdaki konularda bilgisayar eğitimi verdi.

Sosyal Medya Uzmanı Peter Langela Türkiyede ilk Antalyada

Peter LangelaSosyal Medya Uzmanı, Peter LANGELA Türkiye'de İlk olarak Antalya'da Sosyal Medya Neden ve Kim için? Seminerini Sosyal Medya Uygulamaları Atölye Eğitimi'ni verdi.


Antalya Lux Yapı Temel Satış Becerileri ve İletişim Eğitimi Verildi

lux yapı

Yıldız Gelişim Akademisi tarafından verilen Temel Satış Becerileri ve İletişim konulu eğitim 17-20 Temmuz tarihleri arasında 15 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Eğitim eğitmen ve danışman Hakan Ömer Gider tarafından verildi.

Antalya Seminerleri: Taner Özdeş Satış Yapmanın Sırları

taner3Yıldız Gelişim kademisi tarafından Taner ÖZDEŞ ile Satış Yapmanın Sırları konulu seminer yoğun katılım ile Dedeman Otel'de gerçekleşti.