yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Bireysel Eğitimler

Yaratıcı Drama, Tiyatro Uygulama Eğitimi - Antalya

2- Yaratıcı DramaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Yaratıcı Drama Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


YARATICI DRAMA EĞİTİMİ KURSU

YARATICI DRAMA HAYATIN ÖĞRETMENİKurs Adı Dönemi
Başlama Tarihi Gün ve Saatler
Yaratıcı Drama Eğitimi Kursu H. İçi Akşam arayınız

Salı - Perşembe-Cuma
19.00 - 21.30
10.30 - 13.00

online_kayıt_formu


0242 316 63 33

H.Sonu
Gündüz
arayınız Cumartesi - Pazar
14.00 - 16.30


YARATICI DRAMA EĞİTİMİ KURSU

YARATICI DRAMA

Yaratıcı Drama, tiyatro formlarını, doğaçlama, rol oynama ve drama tekniklerini kullanarak bireylerin bir grup içinde bir olayı, bir davranışı ya da soyut bir kavramı oyun yoluyla yaşayarak, deneyim ve gözlem yoluyla canlandırmasıdır.

Yaratıcı Drama çalışmalarında birey, farklı kişileri ve farklı olayları canlandırma yoluna girerek, sosyal yaşamında, kendini özgürce ifade edebilme, empati kurabilme, sorumluluk alabilme, eleştiriye açık olabilme, önceden karşılaşmadığı olaylar karşısında spontane davranabilme yeteneğini kazanır.

YARATICI DRAMA

Oyun, bireyin çocukluğundan yetişkinliğine geçme dönemine kadar önemli bir yer kaplar. Yaratıcı Drama gruplarında çocuklar ve yetişkinler, oyun yoluyla deneyimler kazanır. Hayal gücünün baskın bir şekilde kullanılması ve sıra dışı fikirler bularak canlandırılma yapılması yaratıcı düşünce ve empati kurabilme gücünü artırır. Deneyimleyerek ve yaşayarak öğrenme sosyal yaşama kolay adapte olabilmeyi sağlar. Yaratıcı Drama çalışmalarının sonunda özgüvenini tam olarak sağlamış olan birey, özeleştiri yapabilme, sorumluluk alabilme, kendini tanıma, kendini ifade edebilme, iletişim becerilerini geliştirme, problemlere çözüm getirebilme ve kolektif çalışabilme yetilerini geliştirmiş olur.

Yaratıcı Drama’nın Hedefleri

*Farkındalık Kazanma

*Kendini İfade Edebime

*Sorumluluk Alabilme

*Bağımsız Düşünebilme

*Yaratıcı ve Estetik Düşünebilme

*Karmaşık olayları Basit Çözümleyebilme

*Empati Kurabilme

*Sanat ve Edebiyat Ruhunu Kazandırabilme

*Sosyal Yaşama Kolay Adapte Olabilme

*İşbirliği Yapabilme

*Karar verebilme

*Eleştirel Düşünebilme

*Özeleştiri Yapabilme

*İletişim Becerilerini Geliştirme

Katılımcı Görüşleri

Elif AYKAN (Bilgisayar İşletmenliği, Hasta Kabul Kursu)
Benim için çok kaliteli ve değerli zaman geçirdiğim bir eğitim oldu. Kendimi inanılmaz geliştirdim çok memnun kaldım.

--------------------------------------------------------------------------NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, bilgi@yildizgelisim.com

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.