yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Bireysel Eğitimler

Tiyatro, Oyunculuk Eğitimi - Antalya

2- Tiyatro OyunculukYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır.

Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Tiyatro, Oyunculuk Eğitimi Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


TEMEL TİYATRO, OYUNCULUK EĞİTİMİ KURSU
Kurs Adı Dönemi
Başlama Tarihi Gün ve Saatler
Tiyatro, Oyunculuk Eğitimi Kursu H. İçi Akşam arayınız

Salı - Perşembe-Cuma
19.00 - 21.30
10.30 - 13.00

online_kayıt_formu


0242 316 63 33

H.Sonu
Gündüz
arayınız Cumartesi - Pazar
14.00 - 16.30


TİYATRO, OYUNCULUK EĞİTİMİ KURSU

Tüm dünya bir sahnedir ve tüm erkekler ve kadınlar oyuncuları: Hepsinin de girişleri ve çıkışları olur. - William Shakespeare

İnsanın kendini tanıması ile başlar herşey… Uzun bir yoldur hayat ve tiyatroyla birleşir. Rol kabiliyeti geliştikçe başka insanların dünyasında yeni bir karakter olursun. Kendini sahnede görmek, keşfetmek ve başka dünyaların macerasında yol almak istersen, uzman kadrosu ve profesyonel oyunculardan oluşan eğitim kadrosu ile oyunculuk derslerine başlamak için seni bekliyoruz.

Program İçeriği;

Temel Oyunculuk

Jest-Mimik

Diksiyon

Doğaçlama

Ritim ve Şan Eğitimi

Konservatuar Tiyatro Bölümlerine Hazırlık Eğitimi

Neyi arzuluyorsanız, bütün dikkatinizi onun üzerinde yoğunlaştırın; eninde sonunda gerçekleştiğini göreceksiniz.

STEVE CHANDLER

Konservatuar sınavlarında belirlenen zorunlu parçalar ve ayrıca kişiye uygun tirad, şarkı, şiir, şan çalışmaları ile konservatuara hazırlanan oyuncu adaylarına profesyonel bir eğitim sunulmaktadır. Konservatuara hazırlık eğitimlerimiz kişiye özel derslerdir. Kişinin yetenekleri, varolan malzemesi üzerinden en etkin çalışmalar saptanıp maksimum başarı elde edilir.

Program İçeriği;

Ses-Konuşma

Şan-Ritim

Doğaçlama

Genel Kültür

Zorunlu Tiradlar

2 Tirad Çalışması

Katılımcı Görüşleri

Elif AYKAN (Bilgisayar İşletmenliği, Hasta Kabul Kursu)
Benim için çok kaliteli ve değerli zaman geçirdiğim bir eğitim oldu. Kendimi inanılmaz geliştirdim çok memnun kaldım.

--------------------------------------------------------------------------NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, bilgi@yildizgelisim.com

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.